Рівне Київ
Ліпомоделювання плечей
Розділ: Пластична хірургія
Ліпосакція рук та плечей у м Рівне

Ліпосакція рук та плечей у м Рівне

Ліпосакція рук, або брахіопластика, – це процедура, що дозволяє скорегувати форму рук за допомогою видалення зайвого жирового прошарку. Зайва повнота верхньої частини рук призводить до порушення загальних пропорцій, викликаючи невпевненість у собі та труднощі у підборі одягу. Через особливості будови та специфічного формування жирових відкладень, ця частина тіла важко піддається корекції за допомогою спорту та нормалізації харчування. Тому найбільш ефективним способом зменшення обсягів у пластичній хірургії Рівного вважається ліпосакція.

Вартість:
від 15 000 грн
Тривалість:

Але її ефективність залежить від фізіологічних особливостей пацієнта. Ліпосакція допоможе людям з невеликими жировими відкладеннями та шкірою у хорошому тонусі. В інших випадках пластичні хірурги рекомендують процедуру брахіопластики (підтяжки рук).

Види ліпосакції рук 

Методики ліпосакції поділяються на два типи:

  • малоінвазивні (лазерна, ультразвукова та ін.) — безпечні та не вимагають тривалого періоду реабілітації, проте бажаного результату можна досягти лише при невеликих обсягах жирових відкладень;
  • хірургічні (найпоширеніша — вакуумна) — потрібний підвищений догляд після операції, але можна позбутися більшої кількості жирових клітин.

Особливості хірургічної ліпосакції плечей в Рівному 

Відкачування жиру з області плечей методом вакуумної ліпосакції забезпечує виражений та стійкий результат. Ліпосакцію рук в області пахв також роблять, щоб вирішити проблему локального гіпергідрозу – підвищеної пітливості зони пахвової западини. Нерідко процедуру проводять одночасно з іншими пластичними операціями – збільшенням грудей, пластикою живота тощо.

Первинний ефект помітний одразу, остаточний наростає протягом 4-6 місяців. Для коректної оцінки результатів перед операцією та після неї роблять контрольні фото. За дотримання лікарських рекомендацій видалені жирові тканини не відновлюються.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0