Рівне Київ
Контурна пластика обличчя
Розділ: Косметологія
Контурна пластика обличчя у м Рівне

Контурна пластика обличчя у м Рівне

Контурна пластика – це косметологічна процедура, за якої філер вводиться під поверхневі зморшки та глибокі складки. Відбувається заповнення, згладжування, вирівнювання складок, відновлюється контур та об’єм губ. Клітини шкіри синтезують гіалуронову кислоту, тому контурна пластика гелями гіалуронової кислоти відноситься до методів природної корекції.

Вартість:
від 5000 грн
Тривалість:
від 30 хв

У клініці Alpha Cell використовуються лише якісні препарати з гіалуронової кислоти

Особливості контурної пластики обличчя у м Рівне 

Контурна пластика – це метод ін’єкційної косметології, який полягає у введенні спеціальних гелів у шкіру, так званих філерів, з метою збільшення об’єму якихось частин обличчя, тіла або усунення недоліків об’єму, наприклад носогубних зморшок, зморшок-маріонеток та інших. 

Найчастіше контурна пластика застосовується на ділянки губ, носогубних складок, підборіддя. Контурна пластика підходить для збільшення об’єму, і це друга методика, яка працює там, де не працюють біоревіталізація або мезотерапія. Контурна пластика може виконуватися в будь-якому віці, на будь-яких ділянках, головне, у всьому знати міру та звернутися за допомогою до справжнього фахівця.

Коли помітні результати контурної пластики? 

Ефект від контурної пластики пацієнт може помітити відразу після процедури, наприклад, відзначити, наскільки розгладились носогубні складки або наскільки були збільшені губи. Стійкий ефект від контурної пластики відзначається через два тижні та зберігається від 6 до 18 місяців, залежно від виду препарату, який був використаний.

Основним моментом контурної пластики є введення строго необхідного обсягу препарату в необхідні зони. У цьому відношенні пацієнт повинен керуватися своїми побажаннями, а не бажанням лікаря зробити якнайбільше ін’єкцій і ввести якнайбільше препаратів.

Переваги контурної пластики в клініці Alpha Cell 

 • Це швидкий і нехірургічний спосіб корекції обличчя та усунення зморшок;
 • Процедура має короткий період для відновлення;
 • Сумісна з іншими косметологічними процедурами;
 • Результат помітний відразу, а ефект закріплюється на тривалий період;
 • Ін’єкції гіалуронової кислоти безпечні та гіпоалергенні.
Поширені запитання
Скільки тримається ефект від контурної пластики обличчя?

Зазвичай ефект зберігається протягом 1-2 років і більше. Після проведення процедури можуть залишатися невеликі почервоніння, які зникають через 2-3 дні.

Що краще біоревіталізація чи контурна пластика?

Біоревіталізація надає шкірі рівномірний відновлювальний ефект, проте не зможе вирішити локальні проблеми (перемогти глибокі зморшки, додати об’єм губ тощо), на відміну контурної пластики.

Скільки коштує контурна пластика обличчя у Рівному?

Вартість контурної пластики встановлює косметолог після консультації, адже ціна залежить від препарату та ділянок, що піддаватимуться втручанню. Середня вартість процедури коливатиметься від 5000 грн.

Кому потрібна контурна пластика обличчя?

Запалі щоки, тонкі губи і «старечий» втягнутий рот, некрасивий вигин спинки носа, западини під очима – всі ці дефекти, що нас дратують, може допомогти виправити контурна пластика.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0