Рівне Київ
Біоревіталізуючий пілінг Kemikum
Розділи: Дерматологія, Косметологія
Пілінг Кемікум у м Рівне

Біоревіталізуючий пілінг Kemikum у Рівному

Формула нового засобу хімічного пілінгу Kemikum настільки унікальна та інноваційна, що його можна назвати медичним виробом, який одночасно регенерує, відновлює та має ефект ліфтингу.

Вартість:
850 грн
Тривалість:
1 год

Регенерація відбувається в основному завдяки трихлороцтовій кислоті (ТСА), яка, на відміну від традиційних, більш агресивних засобів пілінгу (вимагають тривалого часу лікування і викликають болючі відчуття, почервоніння, іноді й гіперпігментацію шкіри), впливає на більш глибокі шари дерми, не викликаючи поверхневого подразнення. 

Чим забезпечується ефект від пілінгу? 

Ефект забезпечується наявністю в пілінгу озонідів, особливих сполук, які вивільняють кисень у шкіру, нейтралізуючи, таким чином, агресивний вплив кислоти: у сосочковому та сітчастому шарах дерми стимулюється діяльність фібробластів, сприяючи виробництву колагену. Ця функція посилюється мигдальною кислотою, що входить до складу продукту, яка сприяє прискоренню природного оновлення клітин і одночасно надає легкий ефект висвітлення поверхневих пігментних плям. 

Завдяки такій обробці шкіра знову набуває молодшого вигляду, стає світлою і гладенькою. Безпека і простота використання продукту дозволяють наносити його навіть на шкіру шиї та зони декольте, що втратила пружність. Крім того, кисень, вивільнений з озонованої оливкової олії, завдяки своїй антибактеріальній дії зменшує вираженість запальних явищ у стадії загострення акне.

Рекомендований курс застосування пілінгу 

Точну кількість процедур встановлює косметолог на консультації, адже мають бути зважені усі “за” та “проти”. Щоб не зашкодити здоров’ю, не варто використовувати цей пілінг у домашніх умовах, бо він належить до хімічних пілінгів!

Курс пілінгу: 4-6 процедур, з інтервалом у 14 днів. Рекомендується поєднання з процедурами мезотерапії та біоревіталізації, які проводяться через 7-10 днів після пілінгу.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0