Фібробласти
Розділ: Клітинні технології

Омолодження фібробластами

Неофіброліфтинг – це омолодження фібробластами. Сьогодні ми маємо можливість вплинути на саму причину старіння шкіри природнім шляхом, збагативши її своїми власними фібробластами.

Фібробласти — клітини шкіри, що відповідають за вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Вартість лікування:
від 1500 €
Як працюють фібробласти

Сучасні досягнення клітинних технологій дозволяють культивувати аутологічні фібробласти шкіри в лабораторних умовах і отримувати необхідну кількість для ефективного омолодження. Саме завдяки цим клітинам шкіра виглядає підтягнутою, свіжою, еластичною. Власні фібробласти епідермісу не тільки забезпечують шкірі здоровий вигляд, але й сприяють загоєнню ран, подразнень та синців.

Корисний ефект процедури неофіброліфтингу

 1. Видима корекція в зоні обличчя, шиї, декольте, кистей рук, яскраво виражене омолодження шкіри.
 2. Відновлення еластичності і пружності шкіри, зменшення кількості зморшок і їх глибини. Ефект від процедури спостерігається продовж півроку: зморшки навколо очей зменшуються на 95%, на щоках 90%, навколоротової зони 60%, зони шиї і декольте 90%.
 3. Корекція шкіри, її відновлення в зонах локалізації ран, опіків, рубців. Вирівнювання тoну шкіри, поліпшення кольору, відновлення еластичності і пружності, уповільнення процесів старіння шкіри, ефект ліфтингу.
 4. Відновлення волосяних фолікулів, збільшення щільності і посилення росту волоссяю. А також усунення вікових пігментних плям, висока ефективність при лікуванні репігментації у пацієнтів з вітіліго.
 5. Неофіброліфтинг не викликає побічних дій, не вимагає спеціальної реабілітації. Позитивний ефект неофіброліфтингу зростає поступову, відчувається після першої процедури, відчуйте результат вже через місяць.

 

Етапи проведення неофіброліфтингу

1. Оцінка стану шкіри, її товщини, вікових змін та ін. важливих чинників. Проведення підготовки шкіри із застосуванням АМК-терапії.
2. Забір зразка шкіри та виділення фібробластів з подальшим культивуванням в лабораторних умовах.
3. Введення необхідної кількості аутофібробластів у проблемні ділянки.

 

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Ілона Кащин (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0