Рівне Київ
Фібробласти
Розділ: Клітинні технології
Омолодження фібробластами у м Рівне

Омолодження фібробластами

Неофіброліфтинг – це омолодження фібробластами. Сьогодні ми маємо можливість вплинути на саму причину старіння шкіри природнім шляхом, збагативши її своїми власними фібробластами.

Фібробласти — клітини шкіри, що відповідають за вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Вартість:
від 1500 €
Тривалість:
30 хв
Як працюють фібробласти

Сучасні досягнення клітинних технологій дозволяють культивувати аутологічні фібробласти шкіри в лабораторних умовах і отримувати необхідну кількість для ефективного омолодження. Саме завдяки цим клітинам шкіра виглядає підтягнутою, свіжою, еластичною. Власні фібробласти епідермісу не тільки забезпечують шкірі здоровий вигляд, але й сприяють загоєнню ран, подразнень та синців.

Ефективні результати омолодження фібробластами у м Рівне

 1. Видима корекція в зоні обличчя, шиї, декольте, кистей рук, яскраво виражене омолодження шкіри.
 2. Відновлення еластичності і пружності шкіри, зменшення кількості зморшок і їх глибини. Ефект від процедури спостерігається продовж півроку: зморшки навколо очей зменшуються на 95%, на щоках 90%, навколоротової зони 60%, зони шиї і декольте 90%.
 3. Корекція шкіри, її відновлення в зонах локалізації ран, опіків, рубців. Вирівнювання тoну шкіри, поліпшення кольору, відновлення еластичності і пружності, уповільнення процесів старіння шкіри, ефект ліфтингу.
 4. Відновлення волосяних фолікулів, збільшення щільності і посилення росту волоссяю. А також усунення вікових пігментних плям, висока ефективність при лікуванні репігментації у пацієнтів з вітіліго.
 5. Неофіброліфтинг не викликає побічних дій, не вимагає спеціальної реабілітації. Позитивний ефект неофіброліфтингу зростає поступову, відчувається після першої процедури, відчуйте результат вже через місяць.

 

Етапи проведення неофіброліфтингу

1. Оцінка стану шкіри, її товщини, вікових змін та інших важливих чинників. Проведення підготовки шкіри із застосуванням тромболізат-терапії.
2. Забір зразка шкіри та виділення фібробластів з подальшим культивуванням в лабораторних умовах.
3. Введення необхідної кількості аутофібробластів у проблемні ділянки.

 

 

Поширені запитання
Як це працює?

Ваша шкіра має штат будівельників: за створення в ній колагену, еластину та власної гіалуронової кислоти відповідають фібробласти. Щоправда, з роками вони знижують свою активність, а ви маєте справу з віковими змінами. Лікарі навчилися стимулювати роботу фібробластів, вводячи до дерми додаткові активні клітини. Спочатку за допомогою такої процедури відновлювали шкіру людям із опіками (і досить успішно!), а дев’ять років тому SPRS-терапія отримала схвалення та потрапила до арсеналу косметологів.

Що чекає під час процедури?

Частка шкіри вирушає до лабораторії, де фібробласти проходять відбір — для процедури потрібні лише активні екземпляри. Протягом місяця вони культивуються: в одному мл розчину повинно бути не менше одного мільйона клітин. Еліксир відправляється на зберігання в кріобанк, а при необхідності перетворюється на препарат для ін’єкцій та доставляється лікареві. Для того, щоб досягти ефекту, знадобиться три візити до лікаря, а результат обіцяють на термін від 1 до 3 років.

У якому віці має сенс здавати фібробласти?

Насправді й у шкірі 60-річних пацієнтів можна знайти до 14% активних клітин, які підійдуть для культивування. Хоча, звісно, ​​задуматися про їхню здачу варто раніше.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Ілона Кащин (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0