Неофіброліфтинг
Розділ: Клітинні технології

Неофіброліфтинг у Рівному

Неофіброліфтинг – це омолодження фібробластами. Сьогодні ми маємо можливість вплинути на саму причину старіння шкіри природнім шляхом, збагативши її своїми власними фібробластами.

Фібробласти — клітини шкіри, що відповідають за вироблення колагену, еластину і гіалуронової кислоти.

Сучасні досягнення клітинних технологій дозволяють культивувати аутологічні фібробласти шкіри в лабораторних умовах і отримувати необхідну кількість для ефективного омолодження.

Саме завдяки цим клітинам шкіра виглядає підтягнутою, свіжою, еластичною. Власні клітини епідермісу не тільки забезпечують шкірі здоровий вигляд, але й сприяють загоєнню ран і саден.

Корисний ефект процедури неофіброліфтингу

1. Видима корекція в зоні обличчя, шиї, декольте, кистей рук, яскраво виражене омолодження шкіри. Фібробласти успішно лікують рани, рубці та найбільш широко застосовуються в медичній косметології, альтернатива пластичній операції.
2. Відновлення еластичності і пружності шкіри, зменшення кількості зморшок і їх глибини. Ефект від процедури спостерігається продовж півроку: зморшки навколо очей зменшуються на 95%, на щоках 90%, навколоротової зони 60%, зони шиї і декольте 90%.
3. Корекція шкіри, її відновлення в зонах локалізації ран, опіків, рубців. Вирівнювання тoну шкіри, поліпшення кольору, відновлення еластичності і пружності, уповільнення процесів старіння шкіри, ефект ліфтингу.
4. Відновлення волосяних фолікулів, збільшення щільності і посилення росту волоссяю. А також усунення вікових пігментних плям, висока ефективність при лікуванні репігментації у пацієнтів з вітіліго.
5. Неофіброліфтинг не викликає побічних дій, не вимагає спеціальної реабілітації. Позитивний ефект неофіброліфтингу зростає поступову, відчувається після першої процедури, відчуйте результат вже через місяць.

4 етапи проведення неофіброліфтингу

1. Оцінка стану шкіри, її товщини, вікових змін та ін. важливих чинників. Проведення підготовки шкіри із застосуванням АМК-терапії.
2. Кожные болезни, дерма. Забір шматка шкіри. Виділення фібробластів з подальшим культивуванням в лабораторних умовах.
3. Діагностика шкіри та кровотоку після АМК-терапії. Введення необхідної кількості аутофібробластів.
4. Насолодження досягнутим ефектом від процедури.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних