Рівне Київ
Консультація пластичного хірурга
Розділ: Пластична хірургія

Консультація пластичного хірурга у Рівному

Пластична хірургія вже не перший рік – ефективний спосіб корекції зовнішності. Дуже важливо вибрати свого фахівця і свою клініку, яким можна повністю довіритися. Пластичний хірург Корнієнко Олександр, що приймає на базі клініки Alpha Cell має багатий досвід та високу кваліфікацію, що дозволяє повністю довірити свою красу його золотим рукам.

Вартість:
500 грн
Тривалість:
30 хв

Чому зовнішність така важлива для нас

Багато жінок хотіли б виправити що-небудь у своїй зовнішності або хоча б потрапити на консультацію до пластичного хірурга. Все більше і більше чоловіків не хочуть стояти в стороні і вже сьогодні погоджуються не тільки на корекцію форми носа або підборіддя, але навіть фігури! Зовнішність дуже важлива для сучасного суспільства. Вона додає впевненості в собі, дозволяючи зростати в усіх планах.

Як проходить прийом

1. Консультація пластичного хірурга передбачає спілкування з пацієнтом, в процесі якого пацієнт розповідає причину відвідин фахівця і свої побажання зі зміни зовнішності.
2. Після чого хірург проводить огляд і вивчає область оперативного втручання, визначаючи можливості проведення і обсяг операції.
3. Спеціаліст вивчає можливі протипоказання для того, щоб операція пройшла безпечно.
4. Додатково проводиться прогноз результатів операції (фото до і створення фото після).

У клініці «Alpha Cell» в м.Рівне ми гарантуємо високий рівень сервісу та індивідуальне ставлення до кожного клієнта.

Чому варто звернутися до нас

У клініці «Alpha Cell» Ви можете повністю довіритися як фахівцям, так сучасним методикам. Після відвідин нашої клініки, Ви будете мати ідеальну зовнішність з безпекою для здоров’я! Пластичні хірурги Alpha Cell мають не тільки великий досвід роботи в сфері пластичних і реконструктивних операцій, але і постійно проходять стажування в провідних міжнародних клініках Європи, що підвищує їх професійний рівень знань і досвіду.

 

Поширені запитання
Що роблять на огляді у хірурга?

Лікар оглядає шкіру, зовнішні статеві органи, пальпує живіт, щоб перевірити внутрішні органи та визначити можливі приховані травми, запалення чи нетипові захворювання. Можливо, для подальшої діагностики та лікування будуть потрібні додаткові призначення.

Коли потрібна консультація хірурга?

Зазвичай до хірурга звертаються: коли є локальні хворобливості, припухлості, почервоніння і порушення функцій організму; при отриманні травми.

Навіщо потрібний лікар хірург?

Хірург – лікар, який спеціалізується на лікуванні різних захворювань у вигляді фізичного втручання в організм пацієнта. Зазвичай, такі патології неможливо вилікувати медикаментозно, без хірургічних маніпуляцій – перев’язок, обробок ран, оперативних втручань.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Олександр Корнієнко (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0