Рівне Київ
Кругова блефаропластика
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія

Кругова блефаропластика у м Рівне

В ході нетривалого оперативного втручання можливо усунути цілий ряд поширених естетичних недоліків в області повік: скорегувати верхню повіку, прибрати «мішки» під очима, зробити погляд більш відкритим і молодим. При бажанні пацієнта за допомогою блефаропластики можна змінити розріз очей, а також подовжити або підняти куточки повік.

Вартість:
від 30 000 грн
Тривалість:
від 1 год

На консультації пацієнт і лікар обговорюють характер майбутнього хірургічного втручання, з’ясовують всі індивідуальні аспекти, приходять до єдиної думки про майбутній результат. В ході однієї операції можна провести як окрему корекцію тільки верхньої або нижньої повіки, так і комплексну пластику, наприклад, усунути маркери віку і виправити «старіюче» повіку.

Види блефаропластики

 • пластика верхньої повіки;
 • пластика нижньої повіки;
 • транскон’юктівальная (безшовна);
 • орієнтальна;
 • пластика азіатських очей;
 • кантопластіка.;

Хід операції

Блефаропластика триває від однієї години до трьох, залежно від складності та обсягу проведених змін, і проходить, як правило, під загальним наркозом (в окремих випадках допустимо застосування місцевої анестезії в поєднанні з седативними (заспокійливими) препаратами).

Після операції

Перші 3 дні після операції може відзначатися підвищена сльозогінний або навпаки синдром сухих очей, це нормальна реакція організму на проведене хірургічне втручання. У цей період при недотриманні рекомендацій лікаря може розвинутися кон’юнктивіт, що проявляється почервонінням очі, іноді сухістю, відчуттям стороннього тіла. Кон’юнктивіт може бути наслідком часткового проведення операції на слизовій. Призначення очних крапель з протизапальними засобами призводить до швидкого усунення симптомів.

Наш пластичний хірург зі світовим іменем має великий досвід успішних пластичних операцій, та гарантує післяопераційний нагляд.

 

Поширені запитання
Як проходить операція блефаропластики верхніх повік?

Блефаропластика верхніх повік – робиться розріз у складці шкірного покриву. Хірург видаляє надлишок, що провисає, а потім накладає косметичні шви.

Коли видно ефект від блефаропластики?

Остаточний результат від блефаропластики настає на 4-й місяць після операції.

Як довго відбувається реабілітація після блефаропластики?

Блефаропластика – хірургічна операція з омолодження шкіри навколо очей. У процесі процедури видаляються жирові грижі, дрібні зморшки, підтягуються тканини. Шкіра стає молодою та привабливою. Реабілітація після процедури триває близько 14 днів.

Як позбутися набряків після блефаропластики?

Щоб прискорити зняття набряків після блефаропластики та проходження синців, бажано спати напівсидячи, а волосся мити, закинувши голову назад. Рекомендується уникати ультрафіолету, спиртного, сигарет. Не можна відвідувати басейн, лазню, сауну. Детальну інструкцію ви отримаєте від свого лікаря-хірурга.

Чи можлива зміна розрізу азіатських очей за допомогою блефаропластики?

Азіатська повіка відрізняється від європейської не лише наявністю епікантусу. Створити цю складку можна, але чи буде цього достатньо? На наш погляд, доцільно прийти на очну консультацію, щоб обговорити деталі змін у зовнішності, які Вам необхідні. Адже є кілька шляхів для отримання «азіатського» століття, у тому числі й не пов’язаних безпосередньо з блефаропластикою повік.

Чи можна робити блефаропластику при цукровому діабеті 2 ступеня та прийомі гормонів?

Наявність цукрового діабету 2 типу не є протипоказанням до блефаропластики верхніх повік, якщо Ви виконуєте лікарські рекомендації та утримуєте рівень в нормі. Прийом замісної гормональної терапії також не виключає можливості естетичних операцій. Яку операцію найкраще зробити, щоб привести очі до ладу, та уточнити інші питання, що стосуються здоров’я та безпеки втручання, потрібно на консультації у клініці.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0