Пластика шкіри навколо очей
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія

Блефаропластика

В ході нетривалого оперативного втручання можливо усунути цілий ряд поширених естетичних недоліків в області повік: скорегувати верхню повіку, прибрати «мішки» під очима, зробити погляд більш відкритим і молодим. При бажанні пацієнта за допомогою блефаропластики можна змінити розріз очей, а також подовжити або підняти куточки повік.

Вартість:
від 16 200 грн.

На консультації пацієнт і лікар обговорюють характер майбутнього хірургічного втручання, з’ясовують всі індивідуальні аспекти, приходять до єдиної думки про майбутній результат. В ході однієї операції можна провести як окрему корекцію тільки верхньої або нижньої повіки, так і комплексну пластику, наприклад, усунути маркери віку і виправити «старіюче» повіку.

Види блефаропластики

 • пластика верхньої повіки;
 • пластика нижньої повіки;
 • транскон’юктівальная (безшовна);
 • орієнтальна;
 • пластика азіатських очей;
 • кантопластіка.;

Хід операції

Блефаропластика триває від однієї години до трьох, залежно від складності та обсягу проведених змін, і проходить, як правило, під загальним наркозом (в окремих випадках допустимо застосування місцевої анестезії в поєднанні з седативними (заспокійливими) препаратами).

Після операції

Перші 3 дні після операції може відзначатися підвищена сльозогінний або навпаки синдром сухих очей, це нормальна реакція організму на проведене хірургічне втручання. У цей період при недотриманні рекомендацій лікаря може розвинутися кон’юнктивіт, що проявляється почервонінням очі, іноді сухістю, відчуттям стороннього тіла. Кон’юнктивіт може бути наслідком часткового проведення операції на слизовій. Призначення очних крапель з протизапальними засобами призводить до швидкого усунення симптомів.

Наш пластичний хірург зі світовим іменем має великий досвід успішних пластичних операцій, та гарантує післяопераційний нагляд.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0