Лабораторні аналізи
Розділи: Дерматологія, Корекція фігури, Косметологія

Лабораторні аналізи

Лабораторні дослідження – це те, без чого не може існувати сучасна медицина. Вони застосовуються задля виявлення різних патологій, захворювань та інших проблем із здоров’ям, для того, щоб прослідкувати динаміку перебігу хвороби, а також надають можливість попередити захворювання або ж запобігти подальшому його розвитку.

Вартість:
Залежить від призначення

Основні види лабораторних аналізів

Аналіз крові на онкомаркери
За його допомогою можна діагностувати розвиток пухлин на ранній стадії. Онкомаркери – це вид білків, що виробляються раковими клітинами. Також цей аналіз важливий і після проведення лікування.

Клінічний аналіз крові
Дозволяє виявляти кількісний та якісний стан лейкоцитів, еритроцитів та тромбоцитів у крові, що є необхідним для діагностики захворювань, а також прослідкувати динаміку запального процесу.

Біохімічний аналіз крові

Дозволяє оцінити стан того чи іншого органу за вмістом у крові мікроелементів, білків, глюкози, ферментів, токсичних продуктів обміну тощо.

Загальний аналіз сечі
Дозволяє виявити білки, еритроцити, лейкоцити, глюкозу, епітеліальні клітини та патологічні організми, які можуть свідчити про те, що в організмі є запальні процеси, а також виявляє порушення сечо-статевої системи.

Аналіз калу
Його проводять для виявлень проблем з шлунково-кишковим трактом (виявлення паразитів чи запалень) тощо.

Діагностика інфекційних захворювань
Дозволяють виявити з високою точністю будь-які типи інфекцій.

Мікробіологічний аналіз
Даний аналіз виконується з метою виявлення шкідливих мікроорганізмів.

Гістологічний аналіз
Проводиться для виявлення новоутворень онкологічного характеру. Здійснюється він шляхом відбору зразків тканин з організму пацієнта, наприклад, для визначення доброякісних чи злоякісних родимок на тілі людини тощо.

Деякі правила підготовки до здачі аналізів

  • Всі аналізи крові проводяться в першу половину дня, на голодний шлунок і дотриманням мінімум 8 годин з моменту останнього вживання їжі, однак можна пити чисту воду. За 6 годин до здачі аналізу необхідно обмежити свою фізичну активність, не нервуватись, не вживати ліків, оскільки це змінюватиме склад крові і викривлюватиме дані аналізу.
  • Перед здачею сечі необхідно утриматися від фізичних навантажень, прийому алкоголю, кави, не їсти продуктів, які можуть перефарбовувати колір сечі, наприклад, буряк, деякі яскраві ягоди та фрукти. Не вживати гострої та солоної їжі. Матеріал необхідно здавати в стерильний контейнер.
  • Перед збором калу необхідно пройти гігієнічні процедури. Не допускається матеріал після клізм, мазі, прийому ліків, використання клізм, які впливають на перистальтику кишечника. Кал не повинен містити поєднань з сечею. Матеріал необхідно здавати в стерильному контейнері.

ВАЖЛИВО! На результати аналізів мають вплив: прийом ліків, їжі, напоїв, у тому числі алкогольних, паління, фізичні та емоційні навантаження, проведені фізіопроцедури, час доби, фаза менструального циклу (для аналізів з числа гормональних досліджень) тощо.

Лабораторні аналізи в клініці у Рівному

Аналізи в медичному центрі Alpha Cell є швидким і надійним способом дізнатись, що не так з вашим організмом і як йому допомогти. Ми беремо проби на алергію, проводимо загальноклінічні дослідження та загальні аналізи людського організму.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0