Рівне Київ
Лабораторні аналізи
Розділи: Дерматологія, Косметологія, Корекція фігури

Лабораторні аналізи

Лабораторні дослідження – це те, без чого не може існувати сучасна медицина. Вони дозволяють побачити фізіологічні процеси, що лежать у корені патології, і завдяки ним можливо відслідковувати динаміку перебігу хвороби – та відповідно адаптувати лікування. Лабораторні аналізи часто допомогають запобігти розвитку хвороби, і вони є одним з найважливіших знарядь у арсеналі лікаря.

Вартість:
Залежить від призначення
Тривалість:
30 хв

Основні види лабораторних аналізів

Клінічний аналіз крові
Дозволяє оцінити кількісний та якісний стан форменних елементів крові і деякі інші параметри. Цей тип лабораторних досліджень необхідний для оцінки загального стану організму та відслідковування запальних процесів.

Біохімічний аналіз крові

Складається з загальної метаболічної панелі та додаткових тестів. Дозволяє оцінити стан систем організм та окремих органів за рівнем мікроелементів, ензимів, сигнальних білків, токсичних продуктів, тощо.

Аналіз крові на онкомаркери
За його допомогою можна діагностувати розвиток пухлин на ранній стадії. Онкомаркери – це речовини (в основному білки та РНК), що виробляються раковими клітинами. Такі аналізи важливі до і після лікування.

Загальний аналіз калу та сечі

Допомагають у діагностиці метаболічних та гормональних захворювань, і є необхідними для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи.

Діагностика інфекційних захворювань
Лабораторні аналізи для визначення і дослідження інфекційних патогенів, у тім числі вірусів.

Мікробіологічний аналіз
Призначається пацієнтам з інфекціями бактеріального та грибкового походження, для розпізнавання та визначення вразливостей збудника.

Гістологічний аналіз
Проводиться для виявлення новоутворень онкологічного характеру. Здійснюється він шляхом відбору зразків тканин з організму пацієнта, наприклад, для визначення доброякісних чи злоякісних родимок на тілі людини тощо.

Деякі правила підготовки до здачі аналізів

  • Всі аналізи крові проводяться в першу половину дня, на голодний шлунок і дотриманням мінімум 8 годин з моменту останнього вживання їжі, однак можна пити чисту воду. За 6 годин до здачі аналізу необхідно обмежити свою фізичну активність, не нервуватись, не вживати ліків, оскільки це змінюватиме склад крові і викривлюватиме дані аналізу.
  • Перед здачею сечі необхідно утриматися від фізичних навантажень, прийому алкоголю, кави, не їсти продуктів, які можуть перефарбовувати колір сечі, наприклад, буряк, деякі яскраві ягоди та фрукти. Не вживати гострої та солоної їжі. Матеріал необхідно здавати в стерильний контейнер.
  • Перед збором калу необхідно пройти гігієнічні процедури. Не допускається матеріал після клізм, мазі, прийому ліків, використання клізм, які впливають на перистальтику кишечника. Кал не повинен містити поєднань з сечею. Матеріал необхідно здавати в стерильному контейнері.

ВАЖЛИВО! На результати аналізів мають вплив: прийом ліків, їжі, напоїв, у тому числі алкогольних, паління, фізичні та емоційні навантаження, проведені фізіопроцедури, час доби, фаза менструального циклу (для аналізів з числа гормональних досліджень) тощо.

Лабораторні аналізи в клініці у Рівному

Аналізи в медичному центрі Alpha Cell є швидким і надійним способом дізнатись, що не так з вашим організмом і як йому допомогти. Ми беремо проби на алергію, проводимо загальноклінічні дослідження та загальні аналізи людського організму.

 

Поширені запитання
Як підготуватись до здачі крові на загальний аналіз?

Взяття крові бажано робити натще в ранковий час. Між останнім прийомом їжі та взяттям крові має пройти не менше 12 годин. Сік, чай, кава, жувальна гумка не допускаються. Можна пити воду.

Як здавати кров на аналіз?

Кров для виконання лабораторних досліджень рекомендується здавати вранці натще – між останнім прийомом їжі та взяттям крові має пройти не менше 8 – 12 годин. Увечері попереднього дня рекомендується нерясна вечеря. Бажано за 1 – 2 дні до обстеження виключити з раціону жирне, смажене та алкоголь.

Де можна здати аналізи в м Рівне?

На базі медичного центру Alpha Cell є лабораторія, в якій Ви можете здати різноманітні аналізи.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0