Консультація трихолога
Розділ: Трихологія

Консультація трихолога

Ваше волосся втрачає здоровий вигляд, густоту та випадає в більшій кількості, ніж зазвичай? Не відтягуйте, зверніться в центр регенеративної медицини Alpha Cell. Трихолог проведе діагностику, визначить проблему, підбере індивідуальний підхід для Вашого лікування.

Вартість:
300 грн.

Консультація трихолога в місті Рівне

Ми використовуємо точні методи цифрової трихоскопії для визначення причин випадіння, стимулюємо регенерацію пошкодженої нервової тканини та кровопостачання фолікулів і таким чином відновлюємо втрачені функції організму. Ми лікуємо облисіння плазмотерапією, клітинними технологіями АМК, а також підтримувальною терапією. Це безпечні інноваційні технології, які підтверджені міжнародними науковими дослідженнями та успішно допомагають тисячам хворих по всьому світу.

Ефект після лікування алопеції та випадіння волосся в Alpha Cell:

 • припинення випадіння волосся;
 • зміцнення волосяних фолікулів;
 • нормалізація роботи сальних залоз;
 • усунення лупи, сухості, свербіння;
 • зменшення ламкості стержня волосяного фолікула;
 • збільшення діаметра і щільності волосся;
 • повернення волоссю еластичності, блиску, густоти.

Як записатися на консультацію?

Телефонуйте за вказаними контактами, або ж подавайте запит в онлайн-формі на сайті. Ми на зв’язку та максимально швидко відповідаємо на заявки. Наші медичні послуги завжди відкриті для вас. Ціни – доступні для нашого міста та повністю виправдані результатами. Ви зможете отримати консультацію у спеціаліста, діагностувати проблему та отримати методику боротьби з нею.

Найпоширеніші запитання
Що робити, якщо волосся випадає, але не відростає?
Загалом випадіння волосся хоч і викликає у людей паніку, але цей процес є абсолютно нормальним для організму. В середньому щоденно випадає близько 20 % волосся. Чим скоріше волосся випадає, тим швидше воно відростає. Що робити в такому випадку? В першу чергу не займатися самолікуванням, за допомогою звернутися до професіонала, лікаря-трихолога, адже причина може бути в чому завгодно і з’ясувати її можна лише після огляду та здачі аналізів.
Чи правда, що після перенесення COVID різко посилюється випадіння волосся?
Однозначно, тому що на організм впливав сильний тригер (фактор), в даному випадку - це ковід. Послаблюється імунітет організму, поживні речовини не надходять належним чином, відповідно посилюється і випадіння нашого волосся, волосяний фолікул слабшає, що призводить до надмірного випадіння волосся.
Як генетика впливає на волосся?
Прямопропорційно, від генетики залежить кількість фолікул, структура волосся, його густота, фази росту волосся, в першу чергу вплив відбувається на фазу аногену.
Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0