Рівне Київ
Консультація трихолога
Розділ: Трихологія
Консультація трихолога у м Рівне

Консультація трихолога

Ваше волосся втрачає здоровий вигляд, густоту та випадає в більшій кількості, ніж зазвичай? Не відтягуйте, зверніться в центр регенеративної медицини Alpha Cell. Трихолог проведе діагностику, визначить проблему, підбере індивідуальний підхід для Вашого лікування.

Вартість:
450 грн.
Тривалість:
30 хв

Консультація трихолога в місті Рівне

Ми використовуємо точні методи цифрової трихоскопії для визначення причин випадіння,  і застосовуємо відновлювальні підходи у лікуванні, націлені на активацію вродженого регенеративного потенціалу, оновлення нервової та судинної мережі шкіри голови, що призводить до активації старих волосяних фолікулів та утворення нових. Для цього ми застосовуємо плазмотерапію, тромболізат-терапію, екзосомальну терапію. Це безпечні інноваційні технології, які підтверджені міжнародними науковими та клінічними дослідженнями та успішно допомагають тисячам хворих по всьому світу.

Ефект після лікування алопеції та випадіння волосся в Alpha Cell:

 • припинення випадіння волосся;
 • зміцнення волосяних фолікулів;
 • нормалізація роботи сальних залоз;
 • усунення лупи, сухості, свербіння;
 • зменшення ламкості стержня волосяного фолікула;
 • збільшення діаметра і щільності волосся;
 • повернення волоссю еластичності, блиску, густоти.
Як записатися на прийом до дерматолога?

Як записатися на консультацію?

Телефонуйте за вказаними контактами, або ж подавайте запит в онлайн-формі на сайті. Ми на зв’язку та максимально швидко відповідаємо на заявки. Наші медичні послуги завжди відкриті для вас. Ціни – доступні для нашого міста та повністю виправдані результатами. Ви зможете отримати консультацію у спеціаліста, діагностувати проблему та отримати методику боротьби з нею.

Поширені запитання
Що робити, якщо волосся випадає, але не відростає?

Загалом, випадіння волосся є абсолютно нормальним явищем. В нормі, щодня люди втрачають в середньому по 200 волосин. Однак, якщо ви помічаєте зменшення густоти чи якості волосся, то слід звернутися до експерта – лікаря-дерматолога, що спеціалізується на трихології. Існує дуже багато можливих причин посиленого випадіння волосся, і для їх з’ясування необхідні ретельний огляд, опитування і, часто, лабораторні аналізи.

Чи правда, що після перенесення COVID різко посилюється випадіння волосся?

Це можливо, і часто спостерігається. Перенесена ковід-інфекція є сильним стресуючим фактором. Хоч і досі механізми, за якими ковід стимулює випадіння волосся, достеменно не визначені, лікарі погоджуються, що порушення роботи імунітету, виснаження ресурсів організму та гіпоксія ослаблюють волосяні фолікули, внаслідок чого ріст волосся сповільнюється, а випадіння – прискорюється.

Як генетика впливає на волосся?

Суттєво, хоч і не прямо. Генетично визначеними є густота волосяних фолікулів і властивості волосся, але чутливість фолікулів до стресуючих факторів визначається і генами, і середовищем. Те ж стосується і кількості та інтенсивності внутрішніх процесів, що можуть бути стресуючими для фолікулів.

Що робити, коли випадає волосся?

Необхідно виявити причину випадіння, тому варто звернутися до трихолога на огляд.

Турбує захворювання волосяної частини голови, до кого звертатися?

Потрібна консультація провідних лікарів. Трихолога зокрема і дерматолога.

Які вітаміни потрібні волоссю на голові?

Найважливішими для волосся є тіамін (B1), рибофлавін (B2), пантенол (В5), піридоксин (B6), інозит (В8), фолієва кислота (B9), ціанокобаламін (B12), а також біотин.

Що призначає лікар трихолог?

Лікар-трихолог не тільки призначає лікування, не тільки сам здійснює всі процедури, але й підбирає спеціально професійний догляд за шкірою голови та волоссям, виходячи з індивідуальних особливостей Вашого волосся, та тих проблем, які привели вас на прийом.

Скільки не мити голову перед Трихологом?

Не мийте голову щонайменше за добу до візиту до лікаря. Це необхідно, щоб адекватно оцінити стан шкіри голови, активність сальних залоз, наявність/відсутність ознак запалення. Не використовуйте в день консультації засоби укладки (лак, мус, пінка та ін.)

Як відбувається обстеження у трихолога?

Проводить візуальний огляд волосся; з’ясовує причини, які могли спричинити проблеми; призначає аналізи для уточнення діагнозу, наприклад, аналіз крові, тест на гормони, трихограму та спектральний аналіз, зішкріб на лишай або інші; призначає відповідне лікування.

Скільки коштує прийом трихолога у Рівному?

Вартість консультації лікаря-трихолога у медичному центрі Alpha Cell коштує 300 грн (консультація, огляд під трихоскопом, призначення індивідуального лікування за потреби)

Як робиться трихоскопія?

Досліджувану ділянку позначають барвником для волосся та за допомогою трихоскопа, з’єднаного з комп’ютером, під збільшенням роблять знімки та заносять у комп’ютерну програму. За допомогою програми вимірюються всі діагностично значущі параметри оцінки росту та стану волосся.

Як правильно підібрати шампуні?

Може допомогти лікар, але найголовнішим аргументом вибору шампуню має бути тип Вашої шкіри голови.

Чи потрібно до трихолога іти з якимись аналізами?

Можна, лікар подивиться та розшифрує їх, але варто спочатку прийти на консультацію, адже саме під час цього процесу, зокрема і огляду під трихоскопом та бесіди лікар призначає ті аналізи, що є актуальними для кожного випадку. Можливо, Вам і не потрібні будуть аналізи, якщо у тому не буде потреби.

Що робити, коли почало випадати волосся і чухається шкіра голови?

Звернутися до трихолога нашого медичного центру, що розташований у Рівному. Адже лише після огляду лікар може встановити причину випадіння та підбере ефективний план лікування.

Чи допомагають ампули для волосся при випадінні?

Дія ампул спрямована безпосередньо на механізм випадіння волосся. Цей процес починається з фіброзу: навколо кореня волосся у шкірі голови накопичується надлишок колагену, що поступово призводить до його ущільнення та розростання сполучної тканини. Ампули запобігають фіброзу і зупиняють “порідіння волосся”.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів, або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0