АМК-омолодження
Розділ: Клітинні технології

АМК омолодження

Бути гарними і молодими у будь-якому віці – це мрія багатьох людей, і не тільки жінок. Є багато методів, процедур і засобів, які допомагають у цьому, а однією із найбільш сучасних можна назвати процедури АМК-омолодження.  Це комплекс процедур, що допоможе відновити молодість обличчя або будь-якої іншої частитни тіла.

 

Вартість:
від 320 €

Що таке АМК?

Під абревіатурою АМК розуміють аутомезконцентрат – це фактори росту, які лабораторним шляхом виділяються з тромбоцитів власної крові пацієнта. Крім того, у готовому продукті, який буде вводитись в організм людини, містяться також і пептиди (виділяються з 1 млн тромбоцитів в 1 мкл розчину), які разом із факторами росту дають необхідний і дієвий терапевтичний ефект.

В людському тілі закладені ресурси, завдяки яким відбуваються процеси загоєння ран, відновлення шкіри і так далі. Але з віком вони стають повільнішими, тому, для того щоб допомогти організму, можна ці процеси прискорити, покращити. Саме цю роботу і виконує АМК омолодження. Позитивні зміни в організмі відбуваються на клітинному рівні, тому людина може їх відчути у буквальному сенсі зсередини. Одна з головних переваг процедури у тому, що кількість препарату розраховується індивідуально, і для кожного пацієнта розраховується особиста програма по омолодженню.

Якого ефекту варто очікувати від АМК-омолодження?

Оскільки про стан організму багато може сказати шкіра людини, то саме тут і буде візуально помітний позитивний ефект, оскільки на всіх її рівнях відбуваються процеси оновлення. Також поліпшується циркуляція крові, клітини починають функціонувати активніше, прискорюється процес регенерації шкіри, колаген і еластин сприяють її омолодженню, а старіння сповільнюється.
Після проходження такої процедури людина відчуває себе бадьорою, сповненою життєвих сил і енергійною, повертається радість життя, і значно покращується його якість.

 

Найпоширеніші запитання
Які показання до проведення АМК-омолодження?
Мімічні зморшки («гусячі лапки» навколо очей, носогубні складки), овал обличчя, стоншення дермального шару (втрата пружності, провисання), розширені пори, неестетичний рельєф шкіри, тьмяний («втомлений») колір обличчя.
Які протипоказання до проведення АМК-омолодження?
Процедура має такі протипоказання: онкологічне захворювання, захворювання кровоносної системи (порушення згортання крові), дерматологічні захворювання (псоріаз, дерматоз), запальні процеси у зоні проведення маніпуляції, вагітність, період лактації, цукровий діабет (у фазі декомпенсації).
Що таке АМК?
АМК – це аутомезоконцентрат тромбоцитів, є клітинним препаратом, який містить у своєму складі фактори росту.
Що потрібно робити після процедури, чи довго триває реабілітація?
Ні, після проведення процедури АМК пацієнт може відразу повертатися до звичайного способу життя.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0