Рівне Київ
Тромболізат-терапія для омолодження
Розділ: Клітинні технології
Омолодження тромболізат-терапією у м Рівне

Тромболізат-терапія для омолодження

Бути гарними і молодими у будь-якому віці – це мрія багатьох людей, і не тільки жінок. Є багато методів, процедур і засобів, які допомагають у цьому, а однією із найбільш сучасних можна назвати процедури тромболізат-терапія для омолодження.  Це комплекс процедур, що допоможе відновити молодість обличчя або будь-якої іншої частини тіла.

 

Вартість:
від 320 €
Тривалість:
30 хв

Що таке тромболізат-терапія?

Тромболізат – це фактори росту, які лабораторним шляхом виділяються з тромбоцитів власної крові пацієнта. Крім того, у готовому продукті, який буде вводитись в організм людини, містяться також і пептиди (виділяються з 1 млн тромбоцитів в 1 мкл розчину), які разом із факторами росту дають необхідний і дієвий терапевтичний ефект.

В людському тілі закладені ресурси, завдяки яким відбуваються процеси загоєння ран, відновлення шкіри і так далі. Але з віком вони стають повільнішими, тому, для того щоб допомогти організму, можна ці процеси прискорити, покращити. Саме цю роботу і виконує тромболізат-терапія для омолодження. Позитивні зміни в організмі відбуваються на клітинному рівні, тому людина може їх відчути у буквальному сенсі зсередини. Одна з головних переваг процедури у тому, що кількість препарату розраховується індивідуально, і для кожного пацієнта розраховується особиста програма по омолодженню.

Якого ефекту варто очікувати від тромболізат-терапії для омолодження?

Оскільки про стан організму багато може сказати шкіра людини, то саме тут і буде візуально помітний позитивний ефект, оскільки на всіх її рівнях відбуваються процеси оновлення. Також поліпшується циркуляція крові, клітини починають функціонувати активніше, прискорюється процес регенерації шкіри, колаген і еластин сприяють її омолодженню, а старіння сповільнюється.
Після проходження такої процедури людина відчуває себе бадьорою, сповненою життєвих сил і енергійною, повертається радість життя, і значно покращується його якість.

 

Поширені запитання
Які показання до проведення тромболізат-терапії для омолодження?

Мімічні зморшки («гусячі лапки» навколо очей, носогубні складки), овал обличчя, стоншення дермального шару (втрата пружності, провисання), розширені пори, неестетичний рельєф шкіри, тьмяний («втомлений») колір обличчя.

Які протипокази до проведення тромболізат-терапії для омолодження?

Процедура має такі протипокази: онкологічне захворювання, захворювання кровоносної системи (порушення згортання крові), дерматологічні захворювання (псоріаз, дерматоз), запальні процеси у зоні проведення маніпуляції, вагітність, період лактації, цукровий діабет (у фазі декомпенсації).

Що таке тромболізат?

Тромболізат є клітинним препаратом, який містить у своєму складі фактори росту, біологічно активні компоненти та фактори імунітету.

Що потрібно робити після процедури, чи довго триває реабілітація?

Ні, після проведення процедури тромболізат-терапії пацієнт може відразу повертатися до звичайного способу життя.

Що таке омолодження клітинами?

Вже майже 50 років стовбурові клітини застосовують для омолодження – зараз це називається антивіковою терапією. Сучасні підходи передбачають використання стовбурових клітин у комплексі з іншими можливостями медицини, у тому числі фізіотерапією, косметологічними процедурами, дієтологічними рекомендаціями.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних