Лікування стовбуровими клітинами
Розділ: Клітинні технології

Лікування стовбуровими клітинами у Рівному

Регенерація організму, його самовідновлення — процес природний, а стовбурові клітини — знаходяться у всіх органах і тканинах нашого тіла, забезпечуючи цей процес. Терапія стовбуровими клітинами стала революційним проривом у лікуванні та реабілітації захворювань всіх органів і систем організму. Від діабету до інсульту, від цирозу до хвороб зору, а також травми, опіки, спадкові захворювання — все це лікують препарати на основі стовбурових клітин: МСК та АМК. Вони прискорюють процеси відновлення, позитивно впливають на фертильність,  уповільнюють процеси старіння і забезпечують ефективне одужання.

Вартість лікування:
від 500 €
Переваги та особливості лікування стовбуровими клітинами
 • Безболісність, комфортність, оперативність процедури.
 • Потужний комплексний вплив стовбурових клітин на організм, нормалізація роботи всіх систем.
 • Підвищення результативності традиційного лікування.
 • Пролонговані результати лікування широкого спектру важких захворювань і їх наслідків.
 • Швидкий і помітний результат. Перші поліпшення — вже з другого місяця після процедури.
 • Відсутність відторгнень та інших небажаних реакцій організму.
 • Амбулаторний характер терапії.
 • Значно менша вартість лікування у порівнянні з вартістю малоефективних та довготривалих традиційних методів.

 

Як проходить лікування стовбуровими клітинами

 1. Пункція. Пункція клубової кістки під місцевою анестезією – після короткої, безпечної і комфортної процедури ви через півгодини повертаєтеся до звичного життя.
 2. Культивування. Культивування стовбурових клітин кісткового мозку в лабораторних умовах за протоколом міжнародної асоціації «International Society for Stem Cell Research».
 3. Введдення СК. Введення стовбурових клітин в організм пацієнта може здійснюватися кількома методами, їх комбінаціями (індивідуально, в залежності від типу захворювання).

 

Терапія стовбуровими клітинами — це ефективний та природній спосіб лікування важких захворювань завдяки клітинам власного організму.  Іноді це єдиний можливий метод, який дозволяє гарантовано поліпшити стан пацієнта, уникнути інвалідності і навіть летального кінця. Звертайтеся до наших лікарів за консультацією – та дізнайтеся більше про можливості стовбурових клітин.

 

Лікуючий лікар: Микола Литвинчук ( Невролог )
Лікуючий лікар:
Микола Литвинчук
Невролог
Ми стали свідками нової ери розвитку використання клітинних технологій: лікування важких захворювань проводиться амбулаторно, безболісно, для терапії потрібно всього кілька візитів в клініку, після яких пацієнт повертаєтеся до звичного ритму життя. З будь-якими питаннями стосовно лікування стовбуровими клітинами ви завжди можете звернутися напряму до лікаря. Не варто боятися новітніх технологій, адже завтра настоло вже сьогодні!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0