Лікування стовбуровими клітинами
Розділ: Клітинні технології

Лікування стовбуровими клітинами у Рівному

Регенерація організму, його самовідновлення — процес природний, а стовбурові клітини — знаходяться у всіх органах і тканинах нашого тіла, забезпечуючи цей процес. Терапія стовбуровими клітинами стала революційним проривом у лікуванні та реабілітації захворювань всіх органів і систем організму. Від діабету до інсульту, від цирозу до очних хвороб, а також травми, опіки, спадкові захворювання — все це лікують стовбурові клітини! Вони прискорюють процеси відновлення, позитивно впливають на фертильність, потенцію і лібідо, уповільнюють процеси старіння і забезпечують приплив життєвих сил.

Переваги та особливості лікування стовбуровими клітинами

Безболісність, комфортність, оперативність процедури.
Потужний комплексний вплив стовбурових клітин на організм, нормалізація роботи всіх систем організму та багато інших позитивних ефектів.
Підвищення результативності традиційного лікування.
Вражаючі результати лікування значного спектра важких захворювань і їх наслідків.
Швидкий і помітний результат.
Перші поліпшення — вже від місяця до півроку після процедури.
Гарантована безпека.
Відсутність відторгнень та інших небажаних реакцій організму.
Амбулаторний характер терапії.
Доступність.
Значно менша вартість лікування, порівнянна з вартістю традиційних методів.

Як проходить лікування стовбуровими клітинами

  1. Пункція. Пункція клубової кістки під місцевою анестезією – після короткої, безпечної і комфортної процедури ви через півгодини повертаєтеся до звичного життя.
  2. Культивування. Культивування стовбурових клітин кісткового мозку в лабораторних умовах за протоколом міжнародної асоціації «International Society for Stem Cell Research».
  3. Введдення АМК. АМК (фактори росту) вводяться в необхідну ділянку ін’єкційним шляхом та запускають відновні процеси, створюють сприятливе середовище для стовбурових клітин.
  4. Введдення СК. Введення стовбурових клітин в організм пацієнта може здійснюватися кількома методами, їх комбінаціями (індивідуально, в залежності від типу захворювання).

Ми стали свідками нової ери розвитку використання клітинних технологій: лікування важких захворювань проводиться амбулаторно, безболісно, для терапії потрібно всього кілька візитів в клініку, після яких ви повертаєтеся до звичного ритму життя!

 

Терапія стовбуровими клітинами — це ефективний природній засіб лікування важких захворювань завдяки власним клітинам організму. Стовбурові клітини активують відновлення пошкоджених тканини внаслідок хвороби. Іноді це єдиний можливий метод, який дозволяє гарантовано поліпшити стан пацієнта, уникнути інвалідності і навіть летального результату.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0