Лікування стовбуровими клітинами
Розділ: Клітинні технології

Лікування стовбуровими клітинами у Рівному

Регенерація організму, його самовідновлення — процес природний, а стовбурові клітини — знаходяться у всіх органах і тканинах нашого тіла, забезпечуючи цей процес. Терапія стовбуровими клітинами стала революційним проривом у лікуванні та реабілітації захворювань всіх органів і систем організму. Від діабету до інсульту, від цирозу до хвороб зору, а також травми, опіки, спадкові захворювання — все це лікують препарати на основі стовбурових клітин: МСК та АМК. Вони прискорюють процеси відновлення, позитивно впливають на фертильність,  уповільнюють процеси старіння і забезпечують ефективне одужання.

Вартість:
від 16 000 грн.
Переваги та особливості лікування стовбуровими клітинами
 • Безболісність, комфортність, оперативність процедури.
 • Потужний комплексний вплив стовбурових клітин на організм, нормалізація роботи всіх систем.
 • Підвищення результативності традиційного лікування.
 • Пролонговані результати лікування широкого спектру важких захворювань і їх наслідків.
 • Швидкий і помітний результат. Перші поліпшення — вже з другого місяця після процедури.
 • Відсутність відторгнень та інших небажаних реакцій організму.
 • Амбулаторний характер терапії.
 • Значно менша вартість лікування у порівнянні з вартістю малоефективних та довготривалих традиційних методів.

 

Як проходить лікування стовбуровими клітинами

 1. Пункція. Пункція клубової кістки під місцевою анестезією – після короткої, безпечної і комфортної процедури ви через півгодини повертаєтеся до звичного життя.
 2. Культивування. Культивування стовбурових клітин кісткового мозку в лабораторних умовах за протоколом міжнародної асоціації «International Society for Stem Cell Research».
 3. Введдення СК. Введення стовбурових клітин в організм пацієнта може здійснюватися кількома методами, їх комбінаціями (індивідуально, в залежності від типу захворювання).

 

Терапія стовбуровими клітинами — це ефективний та природній спосіб лікування важких захворювань завдяки клітинам власного організму.  Іноді це єдиний можливий метод, який дозволяє гарантовано поліпшити стан пацієнта, уникнути інвалідності і навіть летального кінця. Звертайтеся до наших лікарів за консультацією – та дізнайтеся більше про можливості стовбурових клітин.

 

Найпоширеніші запитання
Що таке стовбурові клітини?
Стовбурові клітини здатні стати будь-якою клітиною в тілі (організмі). Однією з головних особливостей є їх здатність до самовідновлення або збільшення кількості в організмі. Стовбурові клітини можуть стати клітинами крові, серцевої тканини, шкіри, м'язів, мозку, тощо.
Які властивості стовбурових клітин, в чому їхня роль?
Головна властивість стовбурових клітин – здатність ділитися, “перетворюючись” на клітини будь-яких органів і тканин, заміщуючи пошкоджені клітини.
Скільки видів стовбурових клітин в організмі людини?
На момент народження цих клітин в організмі приблизно 1 на 10 000 клітин, а у людей похилого віку 1 стовбурова клітина на мільйони клітин. Виділяють такі типи стовбурових клітин: ембріональні, фетальні, постнатальні, гемопоетичні, мультипотентні мезенхімальні стромальні клітини, тканиноспецифічні прогеніторні клітини, індуковані плюрипотентні стовбурові клітини.
Які хвороби можна лікувати за допомогою стовбурових клітин?
Захворювання, що лікуються комбінацією лікарських препаратів зі стовбуровими клітинами: випадіння волосся, облисіння, бічний аміотрофічний склероз, розсіяний склероз, артрит, артроз, остеохондроз, післяінсультні стани, больовий синдром, ще близько 100 хвороб.
Скільки коштує лікування?
Витрати лікування стовбуровими клітинами визначаються індивідуально з урахуванням клінічної картини.
Які ризики та побічні дії існують?
Будь-яке медичне втручання неспроможне виключити ускладнень. Однак ризики терапії стовбуровими клітинами дуже незначні і пов'язані з можливими інфекціями або кровотечами на місці ін'єкції.
Лікуючий лікар: Микола Литвинчук ( Невролог )
Лікуючий лікар:
Микола Литвинчук
Невролог
Ми стали свідками нової ери розвитку використання клітинних технологій: лікування важких захворювань проводиться амбулаторно, безболісно, для терапії потрібно всього кілька візитів в клініку, після яких пацієнт повертаєтеся до звичного ритму життя. З будь-якими питаннями стосовно лікування стовбуровими клітинами ви завжди можете звернутися напряму до лікаря. Не варто боятися новітніх технологій, адже завтра настоло вже сьогодні!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Литвинчук Микола (Невролог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0