Рівне Київ
Лікування пошкоджених зв’язок
Розділ: Травматологія
Лікування пошкоджених зв'язок у м Рівне

Лікування розривів та пошкоджених зв'язок

Людське тіло – складна система, в якій багато різних елементів і частин. Зв’язки в тілі виконують функцію з’єднувача, оскільки з’єднують суглобові капсули, кістки та органи. Складаються вони зі сполучної тканини, яка погано піддається загоєнню – саме тому травми зв’язок вважаються найтяжчими для процесу реабілітації.

Вартість:
від 3000 грн
Тривалість:
30 хв

Отримати травму може будь-яка людина у будь-якому віці, а наслідки її будуть залежати від серйозності травмування. Найчастіше трапляється розрив зв’язок, які входять до складу суглобів. Спортсмени, наприклад, хокеїсти або футболісти, нерідко отримують пошкодження зв’язок гомілковостопного суглобу, втрачаючи при цьому на деякий час можливість ставати на травмовану кінцівку, чи навіть ходити.

Є декілька видів пошкодження зв’язок:

  • Повний розрив зв’язок. Через розрив усіх волокон зв’язка розривається на дві частини, а у іншому випадку вона відривається від місця свого прикріплення.
  • Розтягування. Зв’язка розривається лише частково, а її функції зберігаються. Людина відчуває біль.
  • Дегенеративний розрив зв’язок. Причина – вік людини. Старіння призводить до зношування зв’язок і сухожиль.
  • Надрив зв’язок травматичний. Отримуються через падіння, аварії, різкі підйоми великої ваги.

 

Симптоми пошкодження, лікування зв’язок

Незалежно від того, які саме зв’язки пошкоджені (ті, що входять в суглоб, чи ті, які з’єднуються з тим чи іншим внутрішнім органом), ознаки їх травмування однакові. У першу чергу це біль, який може відчуватись як при рухах, так і в спокійному стані. З’являється обмеженість у русі і людина її помічає одразу. У області пошкодження може з’явитись гематома. Крім того, можуть бути такі симптоми як хрустіння чи клацання, якщо пошкоджені суглобові зв’язки.

В залежності від ситуації, лікування може бути консервативним або оперативним. У клініці «Alpha Cell» пацієнт може отримати консультацію спеціаліста, який визначить рівень складності травми і призначить відповідне лікування. Більше того, у нашому Центрі регенеративної медицини пропонуються новітні методи лікування з допомогою стовбурових клітин. АМК-терапія допомагає на клітинному рівні організму, всім його органам і тканинам швидше відновлюватись, а ранам – загоюватись.

 

Поширені запитання
Скільки гояться зв'язки на зап'ясті?

Відновлення зв’язок променево-зап’ясткового суглоба може тривати від шести до восьми тижнів. Тривалість відновлення залежить від тяжкості травми.

Як зняти біль у зв'язках?

Перша допомога при розтягуванні зв’язок: зробити легку перев’язку місця травми; знерухомити ушкоджену ділянку тіла; до місця розтягування, на 15-20 хвилин прикладати лід, загорнутий у тканину.

Що є найефективнішим при пошкодженні зв'язок?

Залежить від індивідуальних потреб, місця пошкодження. Дієвою та ефективною процедурою для відновлення роботи зв’язок може бути АМК-терапія, яка на клітинному рівні допомагає організму відновитися, а ранам – загоюватись.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Діжурко Олександр (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0