АМК-терапія в травматології
Розділи: Клітинні технології, Травматологія
АМК-терапія в травматології

Використання АМК-терапії в травматології

Методика лікування травматологічних та ортопедичних захворювань за допомогою аутомезоконцентрату тромбоцитів заснована на використанні аутологічних факторів росту та олігопептидів, що отримуються із формених елементів крові пацієнта складним біотехнологічним процесом.

Вартість:
від 15 000 грн

Регенеративна медицина – сучасний напрямок, що будується на застосуванні в процесі лікування клітинних технологій, генної інженерії та біологічних матеріалів для забезпечення репаративної або ж фізіологічної регенерації тканин та органів.

На сьогодні в Україні невпинно росте інтерес до клітинних технологій в травматології та ортопедії, також проводять різноманітні дослідження, які розкривають потенціал регенеративної медицини, в тому числі  й клітинної терапії, для лікування цілого спектру захворювань різного генезу.

Унікальна дія АМК в травматології 

В основі регенеративної травматології лежать унікальні здібності стовбурових клітин (СК) до диференціювання в будь-які види клітин залежно від оточення, в яке вони потрапляють, окрім цього ще й здатність до самооновлення. Із метою залучення стовбурових клітин до регенеративного процесу використовують пролотерапію, найбільшою популярністю серед якої користується збагачена тромбоцитами плазма (аутологічна плазма пацієнта – PRP).

Дія АМК-терапії заключається в отриманні кріолізату тромбоцитів людини високого ступеня якості із мінімального об’єму крові, гарантованої для достатнього клінічного ефекту. Для отримання кріолізату тромбоцитів людини із застосуванням центрифугування крові пацієнта, заморожування у рідкому азоті, розморожування застосовується запатентована унікальна методика.. Після першого центрифугування плазму відділяють від еритроцитів та лейкоцитів, після другого – отримують на дні пробірки осад пулу тромбоцитів, який відділяють від «бідної» тромбоцитами плазми.

Використання отриманого таким методом АМК забезпечує підвищення процесу регенерації в пошкодженому органі за рахунок збереження високої концентрації тромбоцитарних факторів росту.

Які результати лікування АМК в м Рівне? 

  • покращення якості життя;
  • підвищення функціональної активності;
  • зменшення больового синдрому в пацієнтів з патологією опорно-рухового апарату.

Коли можна використовувати аутомезоконцентрат у травматології? 

АМК-терапія в травматології та ортопедії можна використовувати при таких захворюваннях, як:

  • деформуючий артроз колінного суглоба;
  • артрози/артрити;
  • епікондиліт ліктьового суглоба;
  • пошкодження менісків колінного суглоба;
  • спортивні травми, тощо.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних