Рівне Київ
PRP-терапія в травматології
Розділ: Травматологія
ПРП терапія в травматології у м Рівне

PRP-терапія в травматології у м Рівне

Життя здається безтурботним, коли твоє тіло не сковує біль, втома чи набряки, тому для нас так важливо, щоб опорно-руховий апарат, у тому числі й суглоби, були завжди здоровими. Заняття спортом приносять не лише задоволення для людини, але й користь для організму в цілому. Хоча часто спорт супроводжується різними травмами та пошкодженнями. Для професійних спортсменів складна травма може стати серйозною перешкодою для подальшої спортивної кар’єри. 

Вартість:
1200 грн.
Тривалість:
30 хв

Завдяки наявності сучасних обладнань, діагностика всіх видів ушкоджень проводиться в найкоротші терміни, а висока кваліфікація лікарів медичного центру Alpha Cell дозволяє ефективно усувати наслідки серйозних травм, у тому числі й спортивних.

Для ефективного лікування різного роду травм і загострень хронічних станів опорно-рухового апарату з великим успіхом застосовується метод  PRP-терапії. PRP-терапія – це метод лікування різних захворювань, шляхом ін’єкційного введення аутологічної збагаченої тромбоцитами плазми, виділеної з крові пацієнта.

Принцип дії заснований на  доставлянні в  патологічну зону природних факторів з альфа-гранул тромбоцитів, що беруть участь у  відновлювальних процесах організму, таких як:

 • епідермальні фактори росту ( EGF );
 • фактори росту ендотелію судин ( VEGF );
 • тромбоцитарний фактор росту ( PDGF );
 • трансформують ростові фактори бета ( TGF – b ) і фактори росту фібробластів ( FGF ).

Метод PRP-терапії найбільш ефективний при:

 1. Артрозах і артритах різних суглобів, остеохондрозі хребта;
 2. Плечолопаткових періартритах;
 3. Епікондилітах ( “лікоть тенісиста”, “лікоть гольфіста”);
 4. Тендинітах (запалення ахіллового сухожилля, запалення зв’язки надколінника).

Переваги застосування PRP-терапії в м Рівне:

 • антибактеріальний ефект;
 • зниження больового синдрому;
 • зменшення запального процесу;
 • прискорена регенерація тканин;
 • висока ефективність лікування;
 • безпека;
 • відсутність шкідливого впливу.
Поширені запитання
Що не можна робити перед терапією PRP?

Щоб PRP-терапія була ефективною, необхідно підготувати організм. За два тижні до процедури відмовитися від препаратів, що впливають на згортання крові (аспірин, кардіомагніл, тромбо АСС, варфарин та ксарелто). Виключити куріння щонайменше на добу. Додати до раціону вітамін С – аскорбінову кислоту, вітаміни групи В.

Як часто можна робити плазмоліфтинг суглобів?

Багато пацієнтів цікавляться, з якого віку краще робити плазмоліфтинг і як часто треба повторювати курс лікування. Фахівці рекомендують проходити курс терапії аутоплазмою за показаннями з 15 років та для досягнення максимального ефекту не менше, ніж 2 рази на рік.

Як проходить PRP-терапія?

Невелика кількість крові пацієнта (20 мл) береться із ліктьової вени. За допомогою спеціальної центрифуги кров поділяється на шари. Шприцом вилучають плазму та тромбоцити, які потім вводять у патологічне вогнище (болючу точку, хворий суглоб, місце травми тощо).

Навіщо колять плазму у суглоб?

При введенні плазми крові в суглоб фактори росту так само «будять» клітини хрящової тканини. В результаті мікротравми гояться, поверхня суглоба стає гладкою, відновлюється навіть структура кісткової тканини.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних