Лікування спортивних хвороб і травм
Розділ: Травматологія

Спортивні хвороби і травми: діагностика, лікування

Помірні фізичні навантаження корисні для здоров’я людини у будь-якому віці, але у спорті мають місце навантаження великі. Нерідко спортсмени отримують травми, крім того, існує цілий перелік професійних спортивних хвороб, від яких ніхто з них не застрахований. Сюди входять і різноманітні захворювання опорно-рухової системи, і подагра, і артрити та артрози суглобів, і остеохондроз. Часто бувають пошкодження зв’язок або ж їх розрив.

Будь-яка з цих хвороб може на деякий час обмежити людину у рухах, а у випадках, коли ситуація дуже запущена, навіть знерухоміти. Отримати спортивні травми може і та людина, яка до спорту не має відношення, оскільки причини їх виникнення можуть бути і не пов’язані зі спортом.

За ступенем тяжкості спортивні травми ділять на три категорії:

1. Легкі – не потребують лікування у стаціонарі і не порушують нормальну життєдіяльність людини.

2. Середньої складності – ведуть до госпіталізації, явно погіршують стан здоров’я.

3. Важкі – потребують стаціонарного лікування протягом більш ніж 30 днів.

Крім того, виділяють травми первинні, повторні, а також ті, що викликані надмірним фізичним навантаженням.

Лікування спортивних хвороб і травм: новітній метод

Спортивне лікування, тобто лікування спортивних травм і хвороб, залежить від їх виду і ступеню тяжкості. Серед методів є мануальна терапія, масаж, ультразвук, гідротерапія, електростимуляція. Хірургічне втручання необхідне при складних переломах, важких станах пацієнта.

Людина, яка отримала травму чи знаходить у себе ознаки хвороби, може звернутись у клініку «Alpha Cell» у Рівному, щоб отримати консультацію спеціаліста.

Він проведе огляд, встановить діагноз, дасть відповідь на питання і призначить лікування. Наш Центр регенеративної медицини може запропонувати новітній метод лікування стовбуровими клітинами – МСК. Ці клітини, потрапляючи в організм, починають діяти на нього на клітинному рівні: швидше відновлюються тканини і органи, загоюються рани, загальний стан покращується, зміцнюється імунітет. А це саме те, що потрібно людині після травми, щоб швидше повернутись до повноцінного життя і спорту.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних