Рівне Київ
Лікування артриту
Розділ: Травматологія

Лікування артриту

Артрит – це збірне позначення групи захворювань запального характеру, що вражають суглоби. Такі хвороби мають затяжний характер і стають причиною інвалідності та непрацездатності людей. Біль у суглобах не тільки заважає активному життю, але і сигналізує про те, що там відбуваються запальні процеси. У центрі регенеративної медицини Alpha Cell використовують сучасні малоінвазивні методики боротьби з артритами, даючи позитивні результати.

Вартість:
від 3000 грн
Тривалість:
30 хв

Симптоми артриту

На початковій стадії біль з’являється тільки після значних фізичних навантажень і носить не виражений характер. З плином часу при прогресуванні недуги спостерігається посилення больового синдрому, в ураженому суглобі з’являється скутість, місцева гіпертермія та набряк.

Якщо не акцентувати увагу на найменші зовнішні зміни або неприємні відчуття, то можна пропустити момент, коли розвиток захворювання можна запобігти. Артрит може початися з запалення одного складового елементу суглобу, але при відсутності лікування запальний процес може поширитися на всі його складові: капсулу, меніск, сухожилля, хрящ.

Лікування артриту в м Рівне

Швидке прогресування деструктивного процесу в суглобах при артриті нерідко призводить до необхідності протезування суглобів. Не дивлячись на можливість виконати малотравматичну заміну суглобу, більшість людей надає перевагу уникати оперативного втручання, адже це не лише затрати, але і додаткові ризики для організму. Чудовим виходом із ситуації є АМК-терапія. Клініка Alpha Cell проводить лікування артритів за принципово новою методикою регенеративної медицини.

Позитивною стороною АМК – терапії є поліпшення симптоматики протікання хвороби вже протягом перших тижнів лікування. Курс АМК терапії практично не має протипоказань. Вже сьогодні нашим пацієнтам ця інноваційна методика дозволяє зберегти суглоби, віддалити їх протезування та поліпшити якість життя.

Запишіться на консультацію в клініку Alpha Cell вже сьогодні та дізнайтеся, як позбутися болю та ускладнень.

 

Поширені запитання
Як зняти запалення у суглобах?

Хвороби суглобів спричинені різними причинами, тому лікування індивідуальне для кожного випадку. При загостренні спочатку необхідно зняти запалення, а потім розпочинати систематичне лікування.

Як визначити, чи є у тебе артрит?

Симптоми артриту: різкий біль у русі та спокої; постійна або періодична набряклість в зоні ураженого суглоба; підвищена температура у ураженій області; почервоніння шкіри над суглобом; скутість рухів вранці.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Діжурко Олександр (Травматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0