Лікування артриту
Розділ: Травматологія

Лікування артриту у Рівному

Артрит – це збірне позначення групи захворювань запального характеру, що вражають суглоби. Такі хвороби мають затяжний характер і є причинами інвалідності та непрацездатності людей. Біль в суглобах не тільки заважають активному життю, але це ще і сигнал про те, що там йдуть запальні процеси. У центрі регенеративної медицини Alphacell вам допоможуть забути про проблему артриту назавжди!

Симптоми артриту

На початковій стадії болю з’являються тільки після значних фізичних навантажень і носять не виражений характер. З плином часу при прогресуванні недуги спостерігається посилення больового синдрому, в ураженому суглобі з’являється скутість, місцева гіпертермія та припухлість.

Якщо не акцентувати увагу на найменші зовнішні зміни або неприємні відчуття, то можна пропустити момент, коли розвиток захворювання можна запобігти. Артрит може початися з запалення одного елемента суглоба, але при відсутності лікування запальний процес може поширитися на всі його складові: капсулу, меніск, сухожилля, хрящ.

Лікування артриту у Рівному

Швидке прогресування деструктивного процесу в суглобах при артриті нерідко призводить до необхідності ендопротезування суглобів. Не дивлячись на можливість виконати малотравматичну заміну суглобу, більшість людей надає перевагу уникати оперативного втручання, адже це не лише затрати, але і додаткові ризики для організму. Чудовим виходом із ситуації є АМК-терпаія. Клініка Alphacell проводить лікування артритів за принципово новою формою терапії регенеративної медицини АМК-терапії.

Позитивною стороною АМК – терапії є поліпшення симптоматики протікання хвороби вже протягом перших тижнів лікування. Курс АМК терапії практично немає протипоказань. Вже сьогодні нашим пацієнтам ця інноваційна методика дозволяє зберегти суглоби, віддалити їх протезування та поліпшити якість життя!

Центр регенеративної медицини проводить консультації та лікування спортивних травм за допомогою АМК. У клініці проводиться відновлення спортсменів після травм, лікування спортивних травм та регенерація пошкоджених тканин.

Запишіться на консультацію в клініку Alphacell вже сьогодні та зрозумійте, що активно жити без болю, скованості при рухах і дорогих операцій можливо!

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних