АМК лікування
Розділ: Клітинні технології

АМК лікування у Рівному

АМК — це біоактивні речовини, виділені з тромбоцитів лабораторним шляхом, що вводяться в зону пошкодження і запускають ряд відновних процесів:

  • омолодження;
  • зменшення запальних процесів;
  • регенерацію клітин і тканин;
  • приплив стовбурових клітин, їх активне перетворення в потрібні тканини;
  • формування міжклітинного матриксу;
  • відновлення після ушкоджень і травм;
  • скорочення і полегшення реабілітаційного періоду.

 

Чим корисне АМК-лікування

АМК – біоактивні речовини, виділені з тромбоцитів лабораторним шляхом, які запускають ряд відновних процесів в організмі пацієнта.

Комплексний вплив, лікування на клітинному рівні. Активізація функціонування клітин, поліпшення циркуляції крові, оновлення органів та систем тіла.

Природне відновлення, стимуляція власних резервів організму. Реальна регенерація, високий ступінь задоволеності лікувальним ефектом.

Абсолютна безпека, відсутність побічних дій. АМК-лікування – це безпечна, комфортна амбулаторна процедура, зі стійким гарантованим позитивним результатом.

Як проходить процедура АМК-лікування

Діагностика. Визначення основних проблем пацієнта, оцінка стану захворювання та загального стану організму. Розробка персональної програми омолодження чи лікування на основі отриманих даних.

Виготовлення препарату АМК. Проводиться одноразовий забір венозної крові пацієнта в спеціальну пробірку, після чого з отриманої крові виготовляється необхідна для терапії кількість препарату.

Контроль концентрації. Проводиться підрахунок концентрації АМК. Готовий продукт містить фактори росту і пептиди, виділені з 1 млн тромбоцитів в 1 мкл розчину. Саме така концентрація надає сприятливий терапевтичний ефект.

Введення препарату АМК. АМК вводиться ін’єкційним шляхом у потрібну ділянку. Після введення в організмі запускаються активні процеси регенерації і репарації тканин. Таким чином, прискорюється реконструкція та каскад відновних процесів.

Результати АМК-лікування

Гарантований результат. Значно збільшується ефективність традиційного лікування, прискорюються регенеративні процеси завдяки збільшення колагену та еластину.

Усунення причин. Системи тіла відновлюються на клітинному рівні, відбувається фізіологічний вплив на причини захворюваннь.

Безліч позитивних ефектів. Поліпшується якість життя. Приходить відчуття молодості, бадьорості, радості, щастя, як в найкращі роки. Плюс безліч інших профілактичних ефектів.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних