Рівне Київ
Консультація дерматолога
Розділ: Дерматологія
Консультація дерматолога у Рівному

Консультація дерматолога у Рівному

Шкіра людини є найбільшим органом тіла, і коли з ним починаються проблеми – якість життя погіршується. Існує багато різновидів шкірних захворювань, і  вони характеризуються патологічними змінами шкіри, волосся, нігтів і видимих слизових оболонок. Причини виникнення хвороб шкіри можуть бути різними, від порушень роботи внутрішніх органів, і до алергічних реакцій на ліки чи продукти харчування та через інфекційні процеси. В будь-якому разі, для належних діагностики та лікування необхідно звернутися до лікаря.

Вартість:
400 грн.
Тривалість:
30 хв
Чому важливо вчасно звернутися до лікаря?

Чому важливо вчасно звернутися до лікаря?

Шкірні захворювання не обмежуються фізичним та психологічним дискомфортом пацієнта. Часто вони є індикатором внутрішніх патологічних процесів, і, як будь-які інші хвороби, вони є небезпечними порушеннями, що можуть розвиватися і  загрожувати здоров’ю людини. Оскільки симптоми різних хвороб шкіри можуть бути схожими – не варто самостійно ставити собі діагноз і призначати лікування, оскільки це може призвести до негативних наслідків. Ми переконливо рекомендуємо звертатися до експертів у таких ситуаціях.

Звертатися до лікаря при появі підозри на шкірні захворювання – логічно та не важко. У клініці Alpha Cell пацієнт має змогу отримати консультацію дерматолога, під час якої лікар ретельно дослідить стан пацієнта, детально усе пояснить і призначить оптимальний метод лікування. Наші медичні послуги охоплюють широкий спектр напрямків та дозволяють ефективно боротися з найбільш складними випадками захворювань шкіри. В приватному медичному центрі Alpha Cell доступне сучасне обладнання для якісної діагностики та інноваційні методики лікування дерматологічних проблем.

Як записатися на прийом до дерматолога?

Як записатися на прийом до дерматолога?

Ви можете звернутися за вказаними на сайті контактами або подати запит в онлайн-формі. Клініка має зручне розташування в центрі Рівного, кваліфікований та приємний персонал забезпечить для Вас комфортні умови прийому. Ціни не перевищують середніх по місту, а головне – компенсуються отриманим сервісом та результатами лікування.

Поширені запитання
Що відбувається на прийомі у дерматолога?

Основним на консультації дерматолога є огляд шкіри та її змін. Для діагностики більшості станів цього достатньо, адже шкіра є одним із небагатьох органів, який лікар може побачити без додаткових досліджень.

Хто такий лікар-дерматолог?

Лікар-дерматолог займається діагностикою шкірних покривів, лікуванням захворювань шкіри та її придатків, нігтів, волосся, а також усуває різноманітні косметичні дефекти.

У чому різниця дерматолога та дерматовенеролога?

Лікар-дерматолог діагностує різні шкірні захворювання та призначає відповідну терапію для ефективного лікування. Лікар-дерматовенеролог додатково проводить діагностику та складає схему лікування захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ).

Навіщо дерматологу аналіз сечі?

За аналізом сечі дерматолог може зробити висновки про обмінні процеси, що відбуваються в організмі і позначаються на стані не тільки шкіри, а й слизових оболонок, а також волосся та нігтів.

Які частини тіла перевіряє дерматолог?

Симптоми, при яких слід звернутися до клініки та отримати консультацію дерматолога:
свербіння, лущення та набряк шкірного покриву;
«висипання» на шкірі, поява запалених ділянок;
збільшення бородавок та родимок, підозра на виникнення новоутворень.

Що потрібно взяти із собою до дерматолога?

Головне правило – перед прийомом лікаря-дерматолога не можна використовувати креми або зовнішні лікарські препарати. Шкіра має бути чистою, без ознак косметики чи інших препаратів. Також бажано за 1-2 дні відмовитися від використання мила, шампуню, гелів для душу та інших миючих засобів.

Які хвороби лікує лікар дерматолог?

Лікар-дерматолог займається діагностикою реакцій шкірних покривів, лікуванням захворювань шкіри та її придатків, нігтів, волосся, а також усуває різноманітні косметичні дефекти.

Чи можна йти до дерматолога з косметикою?

Не потрібно використовувати декоративну косметику перед прийомом лікаря-дерматолога.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я завчасно. Записатися до лікаря дерматолога можна зателефонувавши за номером телефону або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0