Консультація дерматолога
Розділ: Дерматологія

Консультація дерматолога у Рівному

Шкіра людини є найбільшим органом тіла, і коли з ним починаються проблеми – якість життя погіршується. Існує багато різновидів шкірних захворювань, та всі вони об’єднані в одну групу і характеризуються патологічними змінами шкіри, волосся, нігтів і видимих слизових оболонок. Причини виникнення хвороб шкіри можуть бути різними, починаючи від порушень у роботі внутрішніх органів, закінчуючи алергічними реакціями на ліки чи продукти харчування. Іноді хвороби шкіри можуть бути пов’язані з інфекціями.

Вартість:
300 грн.

Чому важливо вчасно звернутися до лікаря?

Шкірні захворювання – не лише неприємні для пацієнта та створюють візуальні дефекти, а як і будь-які інші хвороби – небезпечні порушення, що загрожують здоров’ю людини. Оскільки симптоми різних хвороб шкіри можуть бути схожими – не варто самостійно ставити собі діагноз і призначати лікування, оскільки це може призвести до негативних наслідків.

Звертатися до лікаря при появі підозри на шкірні захворювання – логічно та не важеко. У клініці Alpha Cell пацієнт має змогу отримати консультацію дерматолога, який детально усе пояснить стосовно можливих ризиків і визначить оптимальний метод лікування. Наші медичні послуги охоплюють широкий спектр напрямків та дозволяють ефективно боротися з найбільш складними випадками захворювань шкіри. В приватному медичному центрі Alpha Cell доступне сучасне обладнання для якісної діагностики та інноваційні методики лікування дерматологічних проблем.

Як записатися на прийом до дерматолога?

Ви можете звернутися за вказаними на сайті контактами або подати запит в онлайн-формі. Клініка має зручне розташування в центрі Рівного, кваліфікований та приємний персонал забезпечить для Вас комфортні умови прийому. Ціни не перевищують середніх по місту, а головне – компенсуються отриманим сервісом та результатами лікування.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я завчасно. Записатися до лікаря дерматолога можна зателефонувавши за номером телефону або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0