Рівне Київ
Видалення новоутворень
Розділ: Дерматологія
Швидке та безболісне видалення в Рівному

Видалення новоутворень безпечним методом

Папіломи, бородавки, родимки, кондиломи, невуси, фіброми шкіри, кератоми – новоутворення на шкірі, які, крім косметичного дефекту, часто схильні до травматизації і можуть призвести до ускладнень, навіть до онкології. Місця локалізації – тіло, волосяна частина голови.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
від 30 хв
Фактори виникнення новоутворень:

Фактори виникнення новоутворень:

 • генетична схильність
 • зниження імунітету
 • вірусне зараження
 • травми, опіки
 • гормональні зміни
 • вікові зміни

Новоутворення на шкірі, що є доброякісними поділяють на такі основні групи: родимки, бородавки, папіломи і кондиломи. Останні три можуть розвиватися при інфікуванні різними штамами вірусу папіломи. Однак їх зростання також може збільшуватися за рахунок впливу негативного фактору.

Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров’я. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.

Видалення новоутворень у м Рівне

У деяких випадках новоутворення (наприклад, папіломи) можуть розростатися. До того ж іноді, внаслідок надмірного сонячного впливу, доброякісні утворення можуть переростати в злоякісні. Тому своєчасне видалення новоутворень на шкірі – питання збереження Вашого здоров’я.

Для точного розрахунку вартості послуги надсилайте фото новоутворень на будь-який зручний для Вас месенджер або ж приходьте на консультацію до лікаря дерматолога, щоб бути певним, що новоутворення не несе шкоди Вашому організму.

Поширені запитання
Чи можна видаляти родимку на обличчі?

Так, можна. Видалення родимок не можна проводити у: вагітних, пацієнтів з гіпертонічним кризом, ГРЗ, лихоманкою та з яскраво вираженою герпетичною інфекцією.

Чи можна видаляти новоутворення на обличчі?

Так, будь-яка людина легко може позбутися від новоутворень на обличчі, якщо вони є доброякісними.

Як доглядати рану після електрокоагуляції?

Перші 7-10 днів після процедури електрокоагуляції – час загоєння скоринки, що утворилася на шкірі. Щодня обробляти її антисептичними засобами, наприклад, фукорцином. У ці кілька днів не чіпати скоринку руками і не змочувати її водою – тоді процес загоєння пройде легко та швидко.

Чи можна видаляти невус на обличчі?

Фактично, позбутися можна будь-якого невуса. Але якщо вагомих причин для проведення операції немає, то зазвичай їх краще не турбувати. Не треба боятися, що кожна родимка обов’язково перетвориться на злоякісне новоутворення – це зовсім не так.

Кому не можна видаляти родимки?

Видалення невусів не можна проводити у: вагітних, пацієнтів з гіпертонічним кризом, ГРВІ, лихоманкою, та з яскраво вираженою герпетичною інфекцією. Також не рекомендується видаляти невуси дітям до 18 років, за винятком тих випадків, коли родимка несе реальну небезпеку здоров’ю.

Чи можна померти від видалення родимки?

Від видалення простої родимки людина не помре. Видалення доброякісних утворень є профілактикою злоякісного процесу.

Як прибрати судинні зірочки на обличчі?

За допомогою електрокоагулятора в медичному центрі Alpha Cell

Як ефективно позбутися бородавок та папілом на тілі?

В нашому медичному центрі ми пропонуємо видалення бородавок та папілом радіохвильовим методом. Цей метод є безпечним та ефективним.

Які новоутворення шкіри небезпечні?

Основні види злоякісних пухлин шкіри: меланома, базаліома, саркома Капоші, ліпосаркома, фібросаркома. У випадку новоутворення шкіри варто звернутися за допомогою до лікаря.

Де можна видалити новоутворення шкіри в Рівному?

Новоутворення шкіри видаляють лікарі-дерматологи медичного центру Alpha Cell міста Рівного.

Хто перевіряє новоутворення?

За консультацією щодо новоутворень шкіри варто спочатку звернутися до лікаря-дерматолога.

Чи завжди потрібно видаляти новоутворення?

Звісно, що не завжди. Якщо новоутворення є доброякісними та не заважають, їх видалення необов’язкове.

Що буває після видалення родимок?

Через 3-4 години після видалення родимки ранка затягується темною щільною кіркою. А ще за кілька годин місце навколо припухає та червоніє. Це є абсолютно нормальна реакція організму. Весь процес загоєння триває від 14 днів до місяця.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0