Видалення новоутворень
Розділ: Дерматологія
Швидке та безболісне видалення в Рівному

Видалення новоутворень безпечним методом

Папіломи, бородавки, родимки, кондиломи, невуси, фіброми шкіри, кератоми – новоутворення на шкірі, які, крім косметичного дефекту, часто схильні до травматизації і можуть призвести до ускладнень, навіть до онкології. Місця локалізації – тіло, волосиста частина голови.

Вартість:
від 200 грн
Фактори виникнення новоутворень:

Фактори виникнення новоутворень:

 • генетична схильність
 • зниження імунітету
 • вірусне зараження
 • травми, опіки
 • гормональні зміни
 • вікові зміни

Новоутворення на шкірі, що є доброякісними поділяють на такі основні групи: родимки, бородавки, папіломи і кондиломи. Останні три можуть розвиватися при інфікуванні різними штамами вірусу папіломи. Однак їх зростання також може збільшуватися за рахунок впливу негативного фактору.

Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров’я. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.

Видалення новоутворень у м Рівне

У деяких випадках новоутворення (наприклад, папіломи) можуть розростатися. До того ж іноді, внаслідок надмірного сонячного впливу, доброякісні утворення можуть переростати в злоякісні. Тому своєчасне видалення новоутворень на шкірі – питання збереження Вашого здоров’я.

Для точного розрахунку вартості послуги надсилайте фото новоутворень на будь-який зручний для Вас месенджер або ж приходьте на консультацію до лікаря дерматолога, щоб бути певним, що новоутворення не несе шкоди Вашому організму.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0