Лікування вугрової хвороби
Розділ: Дерматологія

Лікування вугрів

Багато хто знає, як складно знайти ефективний засіб проти акне. Часто вугрі з’являються у підлітковому віці, але в подальшому не всі їх «переростають» – захворювання може нагадувати про себе все життя. Тому необхідне якісне та індивідуально підібране для Вас лікування акне. Але які засоби для боротьби з вуграми дійсно працюють?

Вартість:
від 900 грн.
Акне у дорослих та підлітків

Акне – це наслідок порушення процесу нормального саловиділення. Виникненню акне сприяють декілька чинників. У першу чергу, це гормональні зміни (статеве дозрівання, передменструальний синдром, вагітність і т.д.). Причинами акне також можуть стати дисбактеріоз кишечника та наявність осередків запалення в організмі. Висип часто з’являється, як прояв розвитку деяких хронічних та інфекційних захворювань, пов’язаних із порушенням обміну речовин.

Причини появи вугрів

Поява акне може стати наслідком надмірного використання неякісної косметики, що має надлишок жирів, різни масел і мастил, у складі яких присутній дьоготь. Серед інших причин: неправильне харчування, спека та підвищена вологість, прояв побічної дії деяких фармацевтичних препаратів. Також є люди, що мають генетичну схильність до акне. Крім того, стрес і втома можуть призвести до надмірного утворення шкірного сала й зростання кількості бактерій. Надмірне вироблення шкірного сала призводить до закупорки пор. При цьому виникають чорні цятки та плями. Якщо на цьому етапі до процесу підключається патогенна мікрофлора, що завжди в деякій мірі присутня на поверхні шкіри, – утворюється запалення, що потребує серйозного та довготривалого лікування.

Форми складності Акне

  • легка: не більше десяти закритих або відкритих вугрів без ознак запалення;
  • середня: від 10 до 40 вугрових елементів з незначними ознаками запалення;
  • важка: більше 40 запалених вугрових елементів.

Легка форма вугрової хвороби добре піддається лікуванню за допомогою зовнішніх засобів – гелів, спеціальних кремів і мазей. При середній і важкій формі препарати для місцевої терапії поєднують з медикаментами, які потрібно приймати всередину. Іноді призначають антибіотики, здатні знищити бактерії і зняти запалення і, якщо проблема полягає в гормональному дисбалансі – гормони. Прийом подібних засобів повинен призначати лікар, оскільки і антибіотики, і гормональні препарати чинять серйозний вплив на організм в цілому.

Ефективне лікування прищів у дорослих

Після того, як вугрі зникнуть, буде потрібно пройти курс косметичних процедур для повернення шкірі здорового кольору і гладкості, які входять в послуги клініки Alpha Cell. Після акне часто залишаються рубці і гіперпігментація. Для боротьби з вугровою хворобою та постакне зверніться до лікаря-дерматолога і він призначить все необхідне лікування для боротьби з недугою.

В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які індивідуально підходять до проблеми, комплексно лікують шкірні захворювання та підбирають подальший домашній догляд для підтримки результатів. Чекаємо на Вас.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0