Рівне Київ
Лікування вугрової хвороби
Розділ: Дерматологія
Лікування вугрової хвороби у м Рівне

Лікування вугрів

Багато хто знає, як складно знайти ефективний засіб проти акне. Часто вугрі з’являються у підлітковому віці, але в подальшому не всі їх «переростають» – захворювання може нагадувати про себе все життя. Тому необхідне якісне та індивідуально підібране для Вас лікування акне. Але які засоби для боротьби з вуграми дійсно працюють?

Вартість:
від 900 грн.
Тривалість:
Акне у дорослих та підлітків

Акне – це наслідок порушення процесу нормального саловиділення. Виникненню акне сприяють декілька чинників. У першу чергу, це гормональні зміни (статеве дозрівання, передменструальний синдром, вагітність і т.д.). Причинами акне також можуть стати дисбактеріоз кишечника та наявність осередків запалення в організмі. Висип часто з’являється, як прояв розвитку деяких хронічних та інфекційних захворювань, пов’язаних із порушенням обміну речовин.

Причини появи вугрів

Поява акне може стати наслідком надмірного використання неякісної косметики, що має надлишок жирів, різни масел і мастил, у складі яких присутній дьоготь. Серед інших причин: неправильне харчування, спека та підвищена вологість, прояв побічної дії деяких фармацевтичних препаратів. Також є люди, що мають генетичну схильність до акне. Крім того, стрес і втома можуть призвести до надмірного утворення шкірного сала й зростання кількості бактерій. Надмірне вироблення шкірного сала призводить до закупорки пор. При цьому виникають чорні цятки та плями. Якщо на цьому етапі до процесу підключається патогенна мікрофлора, що завжди в деякій мірі присутня на поверхні шкіри, – утворюється запалення, що потребує серйозного та довготривалого лікування.

Форми складності Акне

  • легка: не більше десяти закритих або відкритих вугрів без ознак запалення;
  • середня: від 10 до 40 вугрових елементів з незначними ознаками запалення;
  • важка: більше 40 запалених вугрових елементів.

Легка форма вугрової хвороби добре піддається лікуванню за допомогою зовнішніх засобів – гелів, спеціальних кремів і мазей. При середній і важкій формі препарати для місцевої терапії поєднують з медикаментами, які потрібно приймати всередину. Іноді призначають антибіотики, здатні знищити бактерії і зняти запалення і, якщо проблема полягає в гормональному дисбалансі – гормони. Прийом подібних засобів повинен призначати лікар, оскільки і антибіотики, і гормональні препарати чинять серйозний вплив на організм в цілому.

Ефективне лікування прищів у дорослих

Після того, як вугрі зникнуть, буде потрібно пройти курс косметичних процедур для повернення шкірі здорового кольору і гладкості, які входять в послуги клініки Alpha Cell. Після акне часто залишаються рубці і гіперпігментація. Для боротьби з вугровою хворобою та постакне зверніться до лікаря-дерматолога і він призначить все необхідне лікування для боротьби з недугою.

В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані та досвідчені фахівці, які індивідуально підходять до проблеми, комплексно лікують шкірні захворювання та підбирають подальший домашній догляд для підтримки результатів. Чекаємо на Вас.

Поширені запитання
Які гормони провокують появу прищів?

Виникнення прищів пов’язане з гіперсекрецією шкірного сала в андрогенних рецепторах, що виникає через зниження рівня естрогену та підвищення вироблення тестостерону. Внаслідок підвищення кількості чоловічих гормонів рогові клітини посилено діляться, розвивається фолікулярний гіперкератоз.

Які гормони відповідають за еластичність шкіри?

Головний гормон, який відповідає за красу та здоров’я шкіри – естроген. У перекладі з грецької термін означає «жвавість, яскравість». Він забезпечує пружність шкіри, регенерацію після пошкоджень, зміцнює дермальну сполуку, сприяє синтезу волокон колагену та виробленню гіалуронової кислоти.

Які аналізи потрібно здавати при вугровому висипі?

Точні аналізи може визначити лікар-дерматолог після проведення консультації. Загалом необхідні: загальний аналіз крові; бактеріологічне дослідження; визначення рівня глюкози в крові; визначення рівня вільного тестостерону в крові; визначення рівня фолікулостимулюючого гормону (ФСГ); визначення рівня лютеїнізуючого гормону (ЛГ); визначення рівня дигідротестостерону.

Які гормони регулюють діяльність сальних залоз?

Тестостерон – головний представник цієї групи гормонів, що збільшує продукцію сальних залоз у порах шкіри.

Хто у Рівному лікує вугрі?

У центрі регенеративної медицини Alpha Cell лікуванням вугрового висипу займають лікарі дерматологи.

Чи можна позбутися вугрів назавжди?

Теоретично – так. Насправді акне – хвороба, яка може дати рецидив. Успішно вилікуване акне, викликане гормональними проблемами, не дає імунітету від акне з іншою першопричиною (неправильний догляд або спосіб життя).

Що допомагає позбутися вугрів?

Усунення гіперкератозу;
нормалізація процесу відлущування рогового шару епідермісу;
придушення посиленого вироблення шкірного сала;
медикаментозна санація шкіри (включаючи антибактеріальну обробку) з метою прибрати запалення;
корекція структури верхнього шару епідермісу видалення рубців.

Що допомагає від вугрів?

Ефективними засобами проти вугрової хвороби є сучасна терапія, але перед використанням будь-якого препарату обов’язково потрібно прийти на консультацію до дерматолога. Наш медичний центр пропонує такі методи боротьби з вуграми, як: АМК-терапія, плазмотерапія, медикаментозне лікування, використання спеціально підібраних засобів догляду.

Чому з'являються болючі прищі?

Найпоширеніша причина появи прищів – природні вікові зміни гормонального балансу («гормональний сплеск»). Підліткові вугрі викликаються стероїдними гормонами, основні з яких – андрогени, чоловічі статеві гормони, які виробляються не лише у хлопців, а й у дівчат.

Як виглядають прищі, що виникають через нерви?

Стресовий висип може виглядати по-різному, і все залежить від тону шкіри: червоні, темні або фіолетові плями, що сверблять і виступають над поверхнею шкіри. Від чого залежить розмір прища невідомо, але, в деяких випадках, осередки зливаються між собою і локалізуються не лише на обличчі, а й переходять на шию та груди.

Як стрес впливає на прищі?

Головна причина – гормон стресу кортизол. Саме він провокує активізацію роботи сальних залоз, внаслідок чого підвищується вироблення себуму, пори забиваються шкірним салом, саме такі умови сприятливі для розмноження мікробів, що провокують прищі.

Як виглядають підшкірні прищі?

Закриті комедони (вони ж підшкірні вугри) – висипання, що складаються з ущільнених і запалених виділень шкірних (переважно вони мають чорний або сірий колір). Вони знаходяться під шкірою і формуються в результаті окисної реакції вмісту з киснем.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0