Рівне Київ
Лікування постакне
Розділ: Дерматологія
Лікування постакне в м Рівне

Лікування постакне

Ті, хто зіштовхнувся з проблемою акне, знають, що навіть їх зникнення нерідко тягне за собою неприємні наслідки. У сучасній дерматології і з’явився термін «постакне». Він включає в себе комплекс вторинних висипань та пошкоджень, які з’являються в результаті еволюції запальних елементів акне.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:

Часто можна спостерігати такі прояви постакне, як патологічні рубці, формування міліумів і атером. Крім того, до постакне відносяться:

• стійка еритема і розширення капілярів;

• розширення пор;

• застійні плями;

• нерівномірна текстура шкіри;

• післязапальна гіпер- і депігментація.

Особливості лікування постакне в м Рівне

Як лікування, так і реабілітація таких пацієнтів вимагає комплексного підходу. Пацієнтам, які мають тяжкі форми акне, необхідно призначати терапію ретиноїдами. У лікуванні вугрів середнього і легкого ступеня тяжкості, для корекції стану постакне, дерматологи у своєму розпорядженні мають безліч зовнішніх лікарських препаратів і косметологічних терапевтичних методик.

Для лікування постакне, а також вугрового висипу найкращим є застосування багатої тромбоцитами плазми. У такій плазмі активовані тромбоцити секретують комплекс чинників зростання (фактор росту фібробластів, тромбоцитарний фактор росту, фактор росту ендотелію судин, епітеліальний фактор росту, трансформуючий фактор росту).

Фактор росту ендотелію судин стимулює ангіогенез. Тромбоцитарний фактор росту активно стимулює клітинну проліферацію, синтез колагену, ангіогенез. Фактори росту фібробластів сприяють репарації тканин, стимуляції синтезу колагену і гіалуронової кислоти. Трансформуючий фактор росту і епітеліальний фактор росту стимулюють репарацію тканин, ангіогенез, проліферацію епітелію. Доведено, що PRP-терапія має бактеріостатичну дію на метицилін-резистентні штами Staphylococcus aureus і Staphylococcusepidermidis за рахунок зміцнення захисних механізмів шкіри, впливаючи на механізми місцевого імунного нагляду.

Вчені говорять, що даний механізм пов’язаний з антимікробними пептидами, які містяться в тромбоцитах. Серед послуг клініки Alpha Cell доступна така процедура, яка вже встигла себе позитивно зарекомендувати серед пацієнтів Рівного. Методика демонструє високу ефективність лікування вугрів будь-якої стадії та усунення так званих постакне. Сучасні технології стають доступнішими в нашому місті і Ви не повинні нехтувати такими можливостями відновити чисту шкіру.

Поширені запитання
Чому залишаються темні плями після прищів?

Пігментні плями темно-червоного або коричневого кольору після прищів називаються постакне і є ускладненням перебігу акне, коли на місці колишнього висипання залишається наслідок у вигляді застійних синюшних або пігментних плям або рубцеві зміни.

Чи можна забрати рубці від прищів?

Домашні методи боротьби з постакне здатні впливати лише на верхні шари шкіри, тому повністю усунути постакне вони не здатні. Глибокі рубці, пігментація та нерівності шкіри можна прибрати лише у спеціалізованому закладі, в якій косметолог-дерматолог підбере відповідні процедури для відновлення шкіри.

Як працює плазмотерапія для лікування постакне?

Після ін’єкцій плазми (крові) глибоко під шкіру клітини починають активно оновлюватися, активізується кровообіг, нормалізуються обмінні процеси. Вже за декілька днів після першої процедури PRP-терапії знімаються сильні запалення, шкіра вирівнюється, покращується колір обличчя.

Яка процедура допоможе позбавитися рубців постакне на обличчі?

Ефективною процедурою для того, щоб позбутися рубців постакне в нашій клініці є АМК-терапія.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши за вказаними номерами телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0