Лікування постакне
Розділ: Дерматологія

Лікування постакне

Ті, хто зіштовхнувся з проблемою акне, знають, що навіть їх зникнення нерідко тягне за собою неприємні наслідки. У сучасній дерматології і з’явився термін «постакне». Він включає в себе комплекс вторинних висипань та пошкоджень, які з’являються в результаті еволюції запальних елементів акне.

Вартість:
від 300 грн

Найбільш часто можна спостерігати такі прояви постакне, як патологічні рубці, формування міліумів і атером. Крім того, до постакне відносяться:

• стійка еритема і розширення капілярів;

• розширення пор;

• застійні плями;

• нерівномірна текстура шкіри;

• поствоспалітельная гіпер- і депігментація.

Особливості лікування постакне в м Рівне

Як лікування, так і реабілітація таких пацієнтів вимагає комплексного підходу. Пацієнтам, які мають тяжкі форми акне, необхідно призначати терапію ретиноїдами. У лікуванні вугрів середньої і легкого ступеня тяжкості, для корекції стану постакне, дерматологи у своєму розпорядженні безліч зовнішніх лікарських препаратів і косметологічних терапевтичних методик.

Для лікування постакне, а також вугрового висипу найкращим є застосування багатої тромбоцитами плазми. У такій плазмі активовані тромбоцити секретують комплекс чинників зростання (фактор росту фібробластів, тромбоцитарний фактор зростання, фактор росту ендотелію судин, епітеліальний фактор росту, трансформуючий фактор росту).

Фактор росту ендотелію судин стимулює ангіогенез. Тромбоцитарний фактор росту активно стимулює клітинну проліферацію, синтез колагену, ангіогенез. Факторосту фібробластів сприяє репарації тканин, стимуляції синтезу колагену і гіалуронової кислоти. Трансформуючий фактор росту і епітеліальний фактор росту стимулюють репарацію тканин, ангіогенез, проліферацію епітелію. Доведено, що PRP-терапія має бактеріостатичну дію на метицилін-резистентні штами Staphylococcus aureus і Staphylococcusepidermidis за рахунок зміцнення захисних механізмів шкіри, впливаючи на механізми місцевого імунного нагляду.

Припускають, що даний механізм пов’язаний з антимікробними пептидами, які містяться в тромбоцитах. Серед послуг клініки Alpha Cell доступна така процедура, яка вже встигла себе позитивно зарекомендувати серед пацієнтів Рівного. Методика демонструє високу ефективність лікування вугрів будь-якої стадії та усунення так званих постакне. Сучасні технології стають доступнішими в нашому місті і Ви не повинні нехтувати такими можливостями відновити чистоту своєї шкіри.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0