Рівне Київ
Відновлення шкіри
Розділ: Дерматологія

Відновлення шкіри

Усіх жінок хвилює питання продовження молодості, відновлення шкіри, що втратила пружність, тонус, свіжий здоровий вигляд. Відповідь є – повернути красу шкіри можна. Для цього достатньо пройти курс відновлювальних процедур та дотримуватися простих правил догляду, підібраних дерматологом на консультації відповідно до типу шкіри.

Вартість:
від 900 грн.
Тривалість:

Основні правила захисту шкіри від негативного впливу:

 • Захист від сонячних променів – як капелюхами з широкими полями, так і косметикою, світлофільтрами, сонцезахисними окулярами.
 • Не палити і не зловживати спиртним, відмовитися від наркотиків.
 • Включати в харчування свіжі овочі і фрукти, морепродукти, зменшувати кількість цукру, простих вуглеводів, холестерину.
 • Тримати в нормі вагу, коливання якої також небажані.
 • Спати не менше 7 годин.
 • Уникати стресових ситуацій.
 • Приймати вітамінні комплекси, але тільки після вказівок лікаря, який визначить потреби організму.
 • Помірно займатися спортом.
 • Робити гімнастику і масажі обличчя.

Проте і відповідального дотримання таких мір може бути недостатньо. Тоді на допомогу приходять ефективні косметологічні процедури.

Відновлення шкіри обличчя у дерматолога

Косметолог підбирає індивідуальний догляд, враховуючи типи старіння шкіри обличчя і проблеми, які необхідно вирішити.

 

Методики омолодження та відновлення шкіри:

 • Мезотерапія. Для цієї процедури використовуються різні склади і екстракти, які підбираються залежно від потреб шкіри і вводяться під шкіру. Мезотерапія обличчя досить дієва і популярна – з її допомогою можна боротися з пігментними плямами, зморшками, нездоровим виглядом шкіри, набряком під очима, рубцями і застійними плямами від вугрів, куперозу.
 • Біореструктуризація. Ще одна процедура, яка заснована на ін’єкціях препаратів на основі гіалуронової кислоти, безпосередньо в шкіру. Ця процедура допомагає відновити пружність шкіри, підвищує стійкість шкіри до зовнішніх впливів, відновлює її водний баланс і фізіологічні процеси всередині шкіри, допомагає відновити вироблення колагену.
 • Плазмотерапія (плазмоліфтинг) – це одна з новітніх методик, ін’єкційна процедура, що передбачає підшкірне введення збагаченої тромбоцитами плазми. За кордоном метод носить назву PRP- терапія. Тромбоцити, як відомо, містять фактори росту, що відповідають не тільки за згортання крові, а й за зростання і регенерацію молодих тканин.

Всі описані вище методики доступні в нашій медичній клініці. Ми йдемо в ногу з часом та знаємо, як вберегти Вашу красу і молодість.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Медичні послуги надаються кваліфікованими фахівцями, які вміють працювати з сучасним обладнанням та препаратами, вдало підбирають методи роботи із наявними проблемами та забезпечують комфорт клієнта під час процедур. Ми будемо раді Вас детальніше проконсультувати. Записуйтеся на зручний час!
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0