Дерматоскопія
Розділ: Дерматологія

Дерматоскопія у Рівному

Широке поширення шкірних онкологічних захворювань та частота випадків переродження родимок в злоякісні утворення стимулюють більше турбуватися про своє здоров’я та своєчасно перевіряти не лише підозрілі родимки, але й звичайні, які жодним чином не турбують. Це правильні міри для попередження, вчасного виявлення складних захворювань та особистої впевненості в тому, що Вашому здоров’ю нічого не загрожує. Тим більше, що сучасні методи діагностики максимально швидкі та зручні для пацієнта. І більшість з інноваційних технологій доступні в приватному медичному центрі в Рівному – Alpha Cell.

Вартість:
300 грн.

Безконтактна перевірка родимок в клініці Alpha Cell

Дерматоскопія – це унікальний метод безконтактної діагностики, який дозволяє достовірно визначити природу шкірного освіти. Особливість даного методу полягає в тому, що він дозволяє встановити ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на самій ранній стадії – практично відразу після появи.
Раніше подібний аналіз був неможливий без видалення тканин. За допомогою цифрової дерматоскопії грамотний фахівець здатний зробити висновок про ступінь безпеки шкірного освіти (включаючи родимі плями) на основі даних про його форму і колір. Сьогодні, завдяки дерматоскопії, можна встановити факт наявності меланоми та інших злоякісних новоутворень на найбільш ранній стадії, що значно збільшує шанси пацієнта на повне одужання.

Особливості застосування методу

По суті, будь-яка зміна на поверхні шкіри є помітною для ока. Однак дерматоскоп дозволяє збільшити зображення шкірних змін в десятки разів. Таким чином, досвідчений лікар отримує можливість ґрунтовно вивчити природу утворення: її структуру, колір, симетричність або нерівність кордонів. На основі цих даних він може визначити рівень небезпеки утвору. Наприклад, якщо родимка має неоднорідну структуру, не симетрична і не має чітких меж – це перша ознака її злоякісного характеру.

Точність дерматоскопії підтверджена більш ніж в 80% випадків. Процедура не вимагає особливої підготовки і при цьому не має ніяких протипоказань. На результаті дослідження не позначається застосування таких косметичних засобів, як молочко для тіла або гель для душу.

В обов’язковому порядку дерматоскопія показана:

 • при збільшенні, ущільненні або зміні родимки в кольорі;
 • перед майбутнім видаленням будь-якого шкірного освіти;
 • при особливо тривалому ультрафіолетовому опроміненні (регулярним відвідувачам солярію);
 • особам, старше 60 років;
 • при наявності великої кількості пігментних плям і піднімаються утворень (родимок), особливо якщо їх
 • діаметр перевищує 0,5 см;
 • особам зі світлим волоссям, світлою шкірою і сірими, зеленими або блакитними очима (фототип 2);
 • при наявності тріщин, запалень, лущення, свербіння або поколювання в області родимки;
 • особам з обтяженою спадковістю (якщо в родині були випадки захворювання на рак шкіри).

Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров’я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв’язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.

Найпоширеніші запитання
Що таке дерматоскопія і на скільки болісно це?
Дерматоскопія - це неінвазивний інструментальний метод ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри. Процедура абсолютно безболісна і не викликає ніякого дискомфорту. Для її проведення використовується дерматоскоп (невеликий мікроскоп). З його допомогою під великим збільшенням розглядають родимки, пігментні плями та інші новоутворення.
Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0