Рівне Київ
Дерматоскопія
Розділ: Дерматологія
Дерматоскопія у Рівному

Дерматоскопія у Рівному

Широке поширення шкірних онкологічних захворювань та частота випадків переродження родимок в злоякісні утворення стимулюють більше турбуватися про своє здоров’я та своєчасно перевіряти не лише підозрілі родимки, але й звичайні, які жодним чином не турбують. Це правильні міри для попередження, вчасного виявлення складних захворювань та особистої впевненості в тому, що Вашому здоров’ю нічого не загрожує. Тим більше, що сучасні методи діагностики максимально швидкі та зручні для пацієнта. І більшість з інноваційних технологій доступні в приватному медичному центрі в Рівному – Alpha Cell.

Вартість:
400 грн.
Тривалість:
30 хв

Безконтактна перевірка родимок в клініці Alpha Cell

Дерматоскопія – це унікальний метод безконтактної діагностики, який дозволяє достовірно визначити природу шкірного освіти. Особливість даного методу полягає в тому, що він дозволяє встановити ступінь небезпеки будь-якого новоутворення на самій ранній стадії – практично відразу після появи.
Раніше подібний аналіз був неможливий без видалення тканин. За допомогою цифрової дерматоскопії грамотний фахівець здатний зробити висновок про ступінь безпеки шкірного освіти (включаючи родимі плями) на основі даних про його форму і колір. Сьогодні, завдяки дерматоскопії, можна встановити факт наявності меланоми та інших злоякісних новоутворень на найбільш ранній стадії, що значно збільшує шанси пацієнта на повне одужання.

Особливості застосування методу

По суті, будь-яка зміна на поверхні шкіри є помітною для ока. Однак дерматоскоп дозволяє збільшити зображення шкірних змін в десятки разів. Таким чином, досвідчений лікар отримує можливість ґрунтовно вивчити природу утворення: її структуру, колір, симетричність або нерівність кордонів. На основі цих даних він може визначити рівень небезпеки утвору. Наприклад, якщо родимка має неоднорідну структуру, не симетрична і не має чітких меж – це перша ознака її злоякісного характеру.

Точність дерматоскопії підтверджена більш ніж в 80% випадків. Процедура не вимагає особливої підготовки і при цьому не має ніяких протипоказань. На результаті дослідження не позначається застосування таких косметичних засобів, як молочко для тіла або гель для душу.

В обов’язковому порядку дерматоскопія показана:

 • при збільшенні, ущільненні або зміні родимки в кольорі;
 • перед майбутнім видаленням будь-якого шкірного освіти;
 • при особливо тривалому ультрафіолетовому опроміненні (регулярним відвідувачам солярію);
 • особам, старше 60 років;
 • при наявності великої кількості пігментних плям і піднімаються утворень (родимок), особливо якщо їх
 • діаметр перевищує 0,5 см;
 • особам зі світлим волоссям, світлою шкірою і сірими, зеленими або блакитними очима (фототип 2);
 • при наявності тріщин, запалень, лущення, свербіння або поколювання в області родимки;
 • особам з обтяженою спадковістю (якщо в родині були випадки захворювання на рак шкіри).

Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров’я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв’язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.

Поширені запитання
Що таке дерматоскопія і на скільки болісно це?

Дерматоскопія – це неінвазивний інструментальний метод ранньої діагностики злоякісних новоутворень шкіри. Процедура абсолютно безболісна і не викликає ніякого дискомфорту. Для її проведення використовується дерматоскоп (невеликий мікроскоп). З його допомогою під великим збільшенням розглядають родимки, пігментні плями та інші новоутворення.

Навіщо робиться дерматоскопія?

Дерматоскопія – це сучасний апаратний метод дослідження новоутворень шкіри, має високу діагностичну цінність. Завдяки дерматоскопії можна провести диференційовану діагностику новоутворення без травмування шкірних покривів.

Який лікар робить дерматоскопію?

Лікарі-дерматологи та онкологи.

Що досліджує дерматоскоп, що він може бачити?

Дерматоскоп призначений для обстеження родимок, родимих ​​плям, бородавок, папілом та інших утворень на шкірі. В наш час прилад використовують для визначення злоякісних та доброякісних утворень шкіри без біопсії.

Як провести дерматоскопію?

Процедура дерматоскопії провадиться за допомогою спеціального приладу дерматоскопа. Апарат є трубкою з окуляром, всередині якого розташовується лупа з потужністю збільшення до 10-20 разів, прозора пластина, неполяризоване джерело світла і рідке гелеве середовище.

Коли потрібно робити дерматоскопію?

В обов’язковому порядку дерматоскопія показана: зі збільшенням, ущільненням або зміною родимки в кольорі; перед подальшим видаленням будь-якого шкірного утворення; при особливо тривалому ультрафіолетовому опроміненні (регулярним відвідувачам солярію);

Що під дерматоскопом?

Колір та структуру епідермісу неможливо розглянути неозброєним оком. Але за допомогою дерматоскопії шкіру можна розглянути з таким збільшенням, що стає видно колір та структура епідермісу, дерма-епідеральні сполуки та сосочковий шар дерми.

Як часто можна робити дерматоскопію?

Дерматоскопію обов’язково необхідно робити регулярно 1 – 2 рази на рік, а в деяких випадках і раз на квартал, перед і після поїздок у місця, де багато сонця, або коли раптово з’являються зміни на шкірі (зміна кольору, появи свербіжу, печіння, ерозії) і кровоточивість), коли відбувається часта травматизація новоутворень шкіри.

Скільки коштує дерматоскопія у Рівному?

Дерматоскопія новоутворень шкіри – ефективна методика, що дозволяє на ранніх стадіях виявити диспластичні зміни тканини та своєчасно вжити заходів щодо їх видалення. У медичному центрі Alpha Cell міста Рівного дерматоскопія разом із консультацією дерматолога коштує 300 грн.

Скільки часу проводиться дерматоскопія?

Процедура повністю безболісна і комфортна, за часом триває до 30 хвилин. У ході дерматоскопії лікар проводить замір новоутворення, оцінює малюнок країв родимки, аналізує структуру поверхні та ступінь проникнення вглиб шкіри пігментованих клітин.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0