Рівне Київ
Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи
Розділ: Дерматологія
Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи в Рівному

Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи у м Рівне

Шкіра людини є своєрідним «одягом» для тіла, і коли з ним починаються проблеми, життя погіршується. Існує багато різновидів шкірних захворювань, та всі вони об’єднані в одну групу і характеризуються патологічними змінами шкіри, волосся, нігтів і видимих слизових оболонок.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:

Причини виникнення хвороб шкіри можуть бути найрізноманітнішими, починаючи від порушень у роботі внутрішніх органів, закінчуючи алергічними реакціями на ліки чи продукти харчування. Шкірні хвороби можуть бути і інфекційними, пов’язаними з мікробами, вірусами, бактеріями.

Псоріаз відноситься до категорії неінфекційних захворювань, характеризується утворенням сухих, червоних плям (псоріатичних бляшок). Хронічне запалення шкірного покриву, що проявляється висипаннями і викликає свербіж – це нейродерміт.

Запалення шкіри, викликане впливом чинників зовнішнього середовища, носить назву дерматит. Якщо на запаленій шкірі виникають тріщини, набряки, почервоніння, і все це супроводжується гнійниками чи вуграми, то така хвороба зветься екзема.

Сучасні методи лікування шкірних захворювань

Оскільки симптоми різних хвороб шкіри можуть бути схожими або однаковими, не варто самостійно ставити собі діагноз і призначати лікування, оскільки це може призвести до негативних наслідків. Краще вчасно звернутись до фахівців, які зможуть надати кваліфіковану допомогу. У дерматологічній клініці Alpha Cell пацієнт має змогу отримати консультацію лікаря, який детально усе пояснить стосовно захворювання і визначить найоптимальніший метод лікування.

Одним із найсучасніших методів, який пропонує наш медичний центр, є тромболізат-терапія. Тромболізат – це продукт, що містить у своєму складі величезну кількість факторів росту та імунітету, а також біологічно активні компоненти. Препарат вводиться у потрібну частину тіла, запускає відновні процеси в клітинах і тканинах. Регенерація шкіри відбувається швидше, через що і загоєння ран чи пошкоджень прискорюється. Через швидку та цілеспрямовану дію лікування тромболізатом вважається ефективним.

Поширені запитання
Що таке псоріаз і чого він виникає?

Псоріаз – це хронічне запальне захворювання шкіри. Це генетична хвороба, що виявляється у вигляді характерних утворень на тілі пацієнта: видимих бляшок рожево-червоного кольору, поверхня яких лущиться і вкрита лусочками.

Чи можна до кінця вилікувати псоріаз?

Ні, але можна покращити стан та контролювати симптоми. Псоріаз — хронічне захворювання, і лікування (зокрема підтримуюча терапія) може тривати все життя. Основна мета – не дати шкірним клітинам рости так швидко.

Чим небезпечний нейродерміт?

Дане шкірне захворювання не завдає шкоди здоров’ю, але стає причиною розвитку інших хвороб. До наслідків нейродерміту відносяться: приєднання вторинних інфекцій у місцях ураження шкірних покривів.

Чи можна вилікуватись від нейродерміту?

Нейродермітом називається шкірне захворювання алергічного характеру спадкової природи, з хвилеподібною наполегливою течією. Повне одужання від патології, що одного разу проявилася, практично неможливе, за наявності провокуючих факторів (падіння імунітету, вплив алергену та ін.)

Як лікувати екзему?

У лікуванні екземи важливим є дотримання гігієни, систематичне застосування кремів і мазей для запобігання висушування шкіри, утримання від чухання, зменшення впливу подразників та утримання від вживання продуктів харчування, відомих своєю алергічною дією.

Що буде, якщо не лікувати екзему?

При тривалому протіканні контактної екземи шкіра стає все більш сухою і тріскається. При екземі присутній сильний свербіж. У початковій стадії екзема спостерігається тільки на тій ділянці шкіри, яка була піддана впливу алергену, але потім висип може поширитися на інші ділянки.

Що загострює екзему?

Загострення хронічної екземи може статися з кількох причин: При тісному контакті з квітковим пилком. У деяких людей досить чутлива шкіра, що вмить реагує на подібні алергени. Підвищена пітливість.

Чому з'являється екзема на руках?

Мікробна екзема розвивається внаслідок інфікування шкіри будь-якими бактеріями, найчастіше стафілококами та стрептококами. Мікроби виробляють токсини, які є алергенами для організму. У відповідь розвивається алергічна реакція у вигляді почервоніння, набряку та висипання бульбашок.

Який вигляд має нейродерміт?

Захворювання може виявлятися на різних ділянках шкіри: на обличчі, шиї, ліктьових згинах, руках. Під колінами утворюється дифузний нейродерміт. Гіпертрофічна форма виглядає як пухлина в області паху, а лінійна – як смужки на згинах кінцівок.

Скільки часу хворіють нейродермітом?

Цей період може тривати від кількох тижнів до кількох років. Якщо симптоми нейродерміту не турбують вас більше 7 років, то можна говорити про ваше одужання. Однак, оскільки хвороба до кінця не вивчена – немає чіткого розуміння, чи хвороба назавжди пішла. Існує можливість її повернення.

Що таке дерматит та як він виглядає?

Термін “дерматит” означає запалення шкіри. Він може бути гострим з утворенням скоринок і везикул, підгострим або хронічним з сухістю, лущенням та тріщинами. Шкірні висипання майже завжди викликають свербіЖ і зазвичай ускладнюються вторинною інфекцією.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0