Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи
Розділ: Дерматологія

Лікування псоріазу, дерматиту, нейродерміту, екземи у Рівному

Шкіра людини є своєрідним «одягом» для тіла, і коли з ним починаються проблеми, життя погіршується. Існує багато різновидів шкірних захворювань, та всі вони об’єднані в одну групу і характеризуються патологічними змінами шкіри, волосся, нігтів і видимих слизових оболонок.

Вартість:
від 300 грн

Причини виникнення хвороб шкіри можуть бути найрізноманітнішими, починаючи від порушень у роботі внутрішніх органів, закінчуючи алергічними реакціями на ліки чи продукти харчування. Шкірні хвороби можуть бути і інфекційними, пов’язаними з мікробами, вірусами, бактеріями.

Псоріаз відноситься до категорії неінфекційних захворювань, характеризується утворенням сухих, червоних плям (псоріатичних бляшок). Хронічне запалення шкірного покриву, що проявляється висипаннями і викликає свербіж – це нейродерміт.

Запалення шкіри, викликане впливом чинників зовнішнього середовища, носить назву дерматит. Якщо на запаленій шкірі виникають тріщини, набряки, почервоніння, і все це супроводжується гнійниками чи вуграми, то така хвороба зветься екзема.

Сучасні методи лікування шкірних захворювань

Оскільки симптоми різних хвороб шкіри можуть бути схожими або однаковими, не варто самостійно ставити собі діагноз і призначати лікування, оскільки це може призвести до негативних наслідків. Краще вчасно звернутись до фахівців, які зможуть надати кваліфіковану допомогу. У клініці «Alpha Cell» пацієнт має змогу отримати консультацію лікаря, який детально усе пояснить стосовно захворювання і визначить найоптимальніший метод лікування.

Одним із найсучасніших методів, який пропонує наш медичний центр, є АМК-лікування.

АМК – це виділені лабораторним шляхом із власних тромбоцитів людини біоактивні речовини, які вводяться у потрібну частину тіла і запускають відновні процеси в клітинах, тканинах, в усьому організмі. Регенерація шкіри відбувається швидше, потому і загоєння ран чи пошкоджень прискорюється, отже лікування шкірних захворювань буде ефективнішим.

Лікуючий лікар: Кащин Ілона Сергіївна ( Дерматолог-Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона Сергіївна
Дерматолог-Трихолог
Обирайте сучасні медичні послуги та турбуйтеся про своє здоров'я. Записатися на процедуру можна, зателефонувавши по вказаних номерах телефонів або зв'язавшись з консультантом в онлайн-формі. Виділіть час для перевірки та будьте певні, що Вам нічого не загрожує.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0