Рівне Київ
Видалення родимок
Розділ: Дерматологія
Видалення родимок у м Рівне

Видалення родимок у м Рівне

Електрокоагуляція родимок у м Рівне – це малотравматична процедура, завдяки якій відбувається видалення утворень під впливом високочастотного струму. Електричний струм впливає тільки на родимку, тканини навколо не піддаються травматизації.

Вартість:
від 500 грн
Тривалість:
від 30 хв

Родимки є доброякісними новоутвореннями, структура яких складається з пігментованих клітин – меланоцитів. За допомогою різноманітних чинників вони здатні активно ділитися та накопичуватися в одному конкретному місці. Формуються родимки лише на рівні шкіри або наростають над верхнім шаром. 

Люди різного віку стикаються з проблемами, що вимагають консультації та огляду лікаря. Досить поширеною причиною звернення до клініки Alpha Cell у м Рівне є видалення родимок електрокоагуляцією. Цей метод користується популярністю серед послуг дерматолога, оскільки має низьку травматичність та короткий реабілітаційний період. Ще одна назва видалення таким методом – видалення родимок електроножем. Процедура вимагає дотримання стерильності, тому проводиться лише у медичних закладах.

Особливості видалення родимок коагулятором у м Рівне

Метод електрокоагуляції використовується не тільки для видалення таких новоутворень, як родимки. Процедура видалення з використанням електрокоагуляції застосовується при кератомах, для видалення бородавок, кондилом, папілом, міліумів. Суть методу електрокоагуляції полягає у впливі електричного струму на тканини новоутворення. При цьому відбувається або поетапний вплив електроножа на шари шкіри, або новоутворення видаляється відразу.

Видалення родимок електрокоагуляцією у клініці Alpha Cell

Наш медичний центр нарівні з іншими застосовує цей спосіб лікування, оскільки видалення родимок електроножем зручне та безболісне для пацієнтів, а також має низку інших переваг:

 • мінімальний відсоток розвитку небажаних наслідків після видалення
 • відсутність потреби у стаціонарному режимі
 • короткий відновлювальний період
 • відсутність необхідності використовувати загальну анестезію
 • процедура займає відносно короткий період часу (наприклад, якщо родимка 1 і вона невеликого розміру)
 • доступна ціна послуги

Видалення родимок методом електрокоагуляції показано більшості пацієнтів, які звернулися до нашої клініки для вирішення цієї проблеми. Однак не завжди для таких цілей можливе використання електроножа. Перед проведенням електрокоагуляції в обов’язковому порядку проводиться консультація дерматолога для виявлення протипоказів.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0