Рівне Київ
Видалення папілом
Розділ: Дерматологія
Видалення папілом у м Рівне

Видалення папілом до 15 штук

Папіломи є доброякісними маленькими наростами шкіри. Зазвичай вони мають колір шкіри людини, а також можуть бути рожевого, коричневого або навіть темного кольору. В останньому випадку папіломи виглядають як звичайні родимки. Вони, як і бородавки, викликаються типами вірусу папіломи людини (ВПЛ). Папіломи виникають на теплих і вологих ділянках тіла, де шкіра утворює складки, що сприяє розвитку ВПЛ, наприклад, на шиї, грудях і в паховій області. Якщо шкірні новоутворення розташовані на ділянках, схильних до травмування, вони можуть змінити свій зовнішній вигляд, збільшитися в розмірах.

Вартість:
600 грн.
Тривалість:
45 хв

Причини виникнення папілом

Папіломи можуть зустрічатися практично у всіх. Однак є деякі сприятливі фактори, які сприяють їх виникненню у певних груп людей. Такими факторами є:

 • Надмірна вага.
 • Вагітність.
 • Ендокринопатія.
 • Шкірні травми.
 • Схильність до появи бородавок.
 • Спадковість.

Діагноз “папілома” ставиться на підставі клінічного огляду дерматологом. У будь-якому випадку їх видалення необхідне як через медичні, так і через косметичні причини.

Різні засоби для видалення папілом, доступні в аптеках для самостійного використання, не можуть забезпечити бажаний результат. Будь-яке домашній засіб підходить тільки для видалення видимої частини новоутворення, не зачіпаючи більш глибокі тканини, що залишає можливість для розвитку і поширення інфекції. Якщо причину папіломи не виявили і не лікували, шкірні новоутворення можуть нанести серйозної шкоди здоров’ю. Медичні послуги у медичному центрі охоплюють широкий спектр напрямів, дозволяють ефективно боротися з найскладнішими випадками захворювань. В клініці Alpha Cell сучасне обладнання та інноваційні методики лікування, що забезпечує якісну діагностику будь-якого захворювання.

Видалення папілом у м Рівне

Якщо Ви хочете позбутися від папілом, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем дерматологом в клініці Alpha Cell, який допоможе Вам розрахувати ціну, що залежатиме від кількості та розміру папілом. Дерматолог клініки у м.Рівне – фахівець, який може діагностувати різні шкірні захворювання і новоутворення. Тільки точний діагноз і виявлена ​​причина появи папіломи забезпечать правильний курс лікування і вибір найбільш підходящого методу видалення.
Для точного розрахунку вартості послуги надсилайте фото новоутворень на будь-який зручний для Вас месенджер або ж приходьте на консультацію, щоб бути певним, що новоутворення не несе шкоди Вашому організму.

Поширені запитання
Чим небезпечне видалення папілом?

Зрізати, відривати, перев’язувати або іншим способом видаляти небезпечно також через ризик переродження в злоякісне. Крім того, на місці видалення може з’явитися рубець або виразки, що не гояться.

До якого лікаря звернутися для видалення папіломи?

Якщо у Вас є папілома, насамперед слід звернутися до лікаря-дерматолога. Після первинного огляду фахівець визначить подальший хід лікування або ж видалення.

Який спосіб видалення новоутворень найбільш вдалий?

Однією з найефективніших методик усунення новоутворень шкіри (папілом, родимок, судинних зірочок, вірусних бородавок, кондилом та ін.) є високочастотна радіохвильова методика (електрокоагулятором).

Скільки коштує коагуляція? Потрібно терміново видалити папіломи

Видалення папілом електокоагулятором у клініці Alpha Cell вартує 400 грн (якщо папілом до 15 штук)

Які негативні наслідки можуть бути після видалення папіломи?

Неправильне видалення призводить до розвитку кровотеч, може приєднатись інфекція, іноді утворюються негарні рубці. До того ж, папілому можна легко сплутати з іншими, серйознішими утвореннями.

Що буде, якщо травмувати папілому?

Внаслідок цього на шкірі залишаються невеликі ранки. Перша проблема – можлива інфекція. Без своєчасної обробки рана не затягнеться і може загноїтися, що є небезпечним для організму. Ось чому не можна травмувати папілому навіть при самостійному усуненні пухлин.

Чому на тілі багато папілом?

Поява папілом на тілі пов’язані з присутністю в організмі вірусу папіломи людини (ВПЛ), яким заражено 90% людей Землі. Передається вірус під час незахищених статевих актів та побутовим способом: через подряпини, порізи та інші ушкодження на тілі.

Чому папіломи ростуть на шиї?

Папіломи – шкірні нарости, що утворилися в результаті розростання клітин епітелію. Причиною появи доброякісного новоутворення є зараження вірусом папіломи людини (ВПЛ), одного з різновидів герпесу.

Як довго вірус папіломи живе поза організмом?

Вірус папіломи людини може зберігати свою життєздатність у зовнішньому середовищі до 2-6 годин.

Де можна видалити папіломи у Рівному?

Можливо, вас цікавить, як позбутися папіломи на обличчі, на шиї, на голові, на руках та інших вразливих місцях. Ми пропонуємо якісне видалення папілом із застосуванням надійних методик та сучасного обладнання. Фахівці клініки Alpha Cell використовують метод радіохвильового видалення, що має цілу низку переваг.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0