Видалення папілом
Розділ: Дерматологія
Безпечне та швидке видалення папілом

Видалення папілом до 15 штук

Папіломи є доброякісними маленькими наростами шкіри. Зазвичай вони мають колір шкіри людини, а також можуть бути рожевого, коричневого або навіть темного кольору. В останньому випадку папіломи виглядають як звичайні родимки. Вони, як і бородавки, викликаються типами вірусу папіломи людини (ВПЛ). Папіломи виникають на теплих і вологих ділянках тіла, де шкіра утворює складки, що сприяє розвитку ВПЛ, наприклад, на шиї, грудях і в паховій області. Якщо шкірні новоутворення розташовані на ділянках, схильних до травмування, вони можуть змінити свій зовнішній вигляд, збільшитися в розмірах.

Вартість:
400 грн.

Причини виникнення папілом

Папіломи можуть зустрічатися практично у всіх. Однак є деякі сприятливі фактори, які сприяють їх виникненню у певних груп людей. Такими факторами є:

 • Надмірна вага.
 • Вагітність.
 • Ендокринопатія.
 • Шкірні травми.
 • Схильність до появи бородавок.
 • Спадковість.

Діагноз “папілома” ставиться на підставі клінічного огляду дерматологом. У будь-якому випадку їх видалення необхідне як через медичні, так і через косметичні причини.

Різні засоби для видалення папілом, доступні в аптеках для самостійного використання, не можуть забезпечити бажаний результат. Будь-яке домашній засіб підходить тільки для видалення видимої частини новоутворення, не зачіпаючи більш глибокі тканини, що залишає можливість для розвитку і поширення інфекції. Якщо причину папіломи не виявили і не лікували, шкірні новоутворення можуть нанести серйозної шкоди здоров’ю. Медичні послуги у медичному центрі охоплюють широкий спектр напрямів, дозволяють ефективно боротися з найскладнішими випадками захворювань. В клініці Alpha Cell сучасне обладнання та інноваційні методики лікування, що забезпечує якісну діагностику будь-якого захворювання.

Видалення папілом у м Рівне

Якщо Ви хочете позбутися від папілом, обов’язково проконсультуйтеся з лікарем дерматологом в клініці Alpha Cell, який допоможе Вам розрахувати ціну, що залежатиме від кількості та розміру папілом. Дерматолог клініки у м.Рівне – фахівець, який може діагностувати різні шкірні захворювання і новоутворення. Тільки точний діагноз і виявлена ​​причина появи папіломи забезпечать правильний курс лікування і вибір найбільш підходящого методу видалення.
Для точного розрахунку вартості послуги надсилайте фото новоутворень на будь-який зручний для Вас месенджер або ж приходьте на консультацію, щоб бути певним, що новоутворення не несе шкоди Вашому організму.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0