Видалення фіброми
Розділ: Дерматологія

Видалення фіброми у Рівному

Фіброма – це одне з доброякісних новоутворень, обумовлених розростанням сполучної тканини. Патологія потребує лікування і зазвичай хірургічного.  Зовні це утворення на ніжці кольору нормальної шкіри. Воно може бути як м’яким, так і твердим. Останнє частіше спостерігається у літніх людей. Проявляється приблизно з однаковою частотою у чоловіків і жінок незалежно від віку, може існувати з народження. Локалізується на будь-якій ділянці шкіри, іноді на слизових оболонках.

Вартість лікування:
від 200 грн

Види фіброми:

Тверда фіброма являє собою утворення щільної консистенції, що виступає над поверхнею шкіри, обмежено-рухливе, кольору нормальної шкіри або слабо-рожевого забарвлення. Поверхня фіброми гладка, шкірний рельєф стертий. Зазвичай тверда фіброма розташовується на широкій основі, але може бути і на ніжці.

М’яка фіброма – це поліп, що звисає на тонкій ніжці, що має круглу або овальну форму. Має гладку або складчасту поверхню. Розміри зазвичай коливаються в межах 1 мм-10 мм. Локалізується часто в шкірних складках (пахвові западини, пахова область, під молочними залозами). При пальпації – м’яка, в’ялої консистенції.

Коли йти до лікаря?

Фіброма шкіри можуть тривалий час не збільшуватися в розмірах і не завдавати ніяких незручностей.

Однак, при збільшенні фіброми, появі больових відчуттів, фізичних незручностей або травмуванні фіброми рекомендується терміново звернутися до лікаря для подальшого видалення.

Зокрема, практикується видалення фіброми радіохвильовим ножем.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0