Рівне Київ
Видалення фіброми
Розділ: Дерматологія

Видалення фіброми у Рівному

Фіброма – це одне з доброякісних новоутворень, обумовлених розростанням сполучної тканини. Патологія потребує лікування і зазвичай хірургічного.  Зовні це утворення на ніжці кольору нормальної шкіри. Воно може бути як м’яким, так і твердим. Останнє частіше спостерігається у літніх людей. Проявляється приблизно з однаковою частотою у чоловіків і жінок незалежно від віку, може існувати з народження. Локалізується на будь-якій ділянці шкіри, іноді на слизових оболонках.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
45 хв

Види фіброми:

Тверда фіброма являє собою утворення щільної консистенції, що виступає над поверхнею шкіри, обмежено-рухливе, кольору нормальної шкіри або слабо-рожевого забарвлення. Поверхня фіброми гладка, шкірний рельєф стертий. Зазвичай тверда фіброма розташовується на широкій основі, але може бути і на ніжці.

М’яка фіброма – це поліп, що звисає на тонкій ніжці, що має круглу або овальну форму. Має гладку або складчасту поверхню. Розміри зазвичай коливаються в межах 1 мм-10 мм. Локалізується часто в шкірних складках (пахвові западини, пахова область, під молочними залозами). При пальпації – м’яка, в’ялої консистенції.

Коли йти до лікаря?

Фіброма шкіри можуть тривалий час не збільшуватися в розмірах і не завдавати ніяких незручностей.

Однак, при збільшенні фіброми, появі больових відчуттів, фізичних незручностей або травмуванні фіброми рекомендується терміново звернутися до лікаря для подальшого видалення.

Зокрема, практикується видалення фіброми радіохвильовим ножем.

Поширені запитання
Чи потрібна якась підготовка перед видаленням?

Перед проведенням операції пацієнт проходить ретельне обстеження, здає аналізи. Підготовка до процедури починається з визначення розмірів і розміщення фіброми, важливим є також і бажання пацієнта.

Коли фіброму потрібно видаляти?

Це утворення не несе серйозної шкоди здоров’ю, не викликає дискомфорту і болю. Однак часто фіброма з’являється на відкритих ділянках тіла і є косметичним дефектом. Видалення фіброми проводиться не тільки з естетичних питань: новоутворення може легко травмуватися лезами бритви, елементами одягу.

Який термін реабілітації?

Позбавлення від фіброми не вимагає госпіталізації і майже не містить ніяких обмежень. Після видалення необхідно обмежити себе від попадання прямих сонячних променів, не відвідувати солярій протягом двох тижнів.

У чому небезпека фіброми?

Дерматофіброма немає серйозних ускладнень. Ускладнення фіброми зазвичай виникають у результаті хірургічних втручань. Це ущільнення склепіння стопи, післяопераційне защемлення нерва, післяопераційний ріст фібром.

Навіщо видаляти фіброму?

Видалення фіброми – малоінвазивна операція, спрямована на висічення доброякісного пухлинного утворення шкіри та підшкірної клітковини. Хоча такі утворення не несуть загрози життю, вони виглядають не естетично і викликають дискомфорт, особливо якщо виникають на обличчі або відкритих ділянках тіла.

Як утворюється фіброма?

Справжню причину утворення фібром не виявлено. Найчастіше фіброми утворюються у місцях тривалого механічного подразнення тканин. 

Який вигляд має фіброма на шкірі?

Фіброма шкіри – доброякісне новоутворення, що складається із зрілих клітин епітелію. Найчастіше виглядає як безбарвна опукла родимка, росте повільно.

Де можна видалити фіброму шкіри у Рівному?

Видаленням фібром шкіри займаються у медичному центрі Alpha Cell міста Рівне.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0