Рівне Київ
PRP – терапія для волосся
Розділи: Дерматологія, Трихологія
Лікування волосся та шкіри голови

Що таке PRP-терапія і як вона працює?

Ще відома як плазмова терапія, багата тромбоцитами, PRP-терапія – це проста процедура триступеневого лікування волосся. Вона передбачає забір крові пацієнта, її обробку та ін’єкцію у шкіру голови. Плазма – це основний компонент крові, що складається з багатьох інших компонентів, таких як еритроцити, лейкоцити та тромбоцити. Ці тромбоцити сприяють здатності організму лікувати пошкоджені тканини і стимулюють ріст нових клітин, оскільки містять сотні природних факторів росту. Зрештою, плазма використовується для посилення припливу крові до шкіри голови. Фактори росту збагаченої плазми, особливо при безпосередньому введенні у шкіру голови, індукують синтез колагену. 

Вартість:
1200 грн.
Тривалість:
30 хв
Що таке PRP-терапія і як вона працює

Як проводять процедуру PRP-терапії?

Для отримання PRP спочатку роблять забір кров у пацієнта. Використання власної крові пацієнта усуває будь-які алергічні реакції, пов’язані з переливанням крові, що інакше відоме як аутологічне переливання крові. За допомогою процесу, який називається центрифугуванням, тромбоцити відокремлюються від інших клітин крові, що потім збільшує концентрацію тромбоцитів у плазмі. Нарешті, ця новоутворена і багата тромбоцитами плазма потім вводиться в шкіру голови.

Наші медичні послуги охоплюють широкий спектр напрямків та дозволяють ефективно боротися з найбільш складними випадками захворювань. В приватному  медичному центрі Alpha Cell доступне сучасне обладнання для якісної діагностики та інноваційні методики лікування.

Кому буде корисна PRP-терапія, яку використовує Alpha Cell у м Рівне?

Якщо  такі вітаміни,  як біотин, просто не працюють і не допомагають Вам, Ви можете подумати про лікування PRP. Було доведено, що багата тромбоцитами плазмова терапія допомагає як жінкам, так і чоловікам. Вона навіть допомагає людям з “андрогенною алопецією”.

Андрогенна алопеція є причиною облисіння серед чоловіків. На додаток до цього, андрогенна алопеція також притаманна жінкам, які відчувають сильне витончення волосся на шкірі голови.

Плазмова терапія, багата тромбоцитами, може бути корисна для:

 • Людей, які почали втрачати волосся кілька років тому;
 • Жінок із випадінням волосся внаслідок менопаузи;
 • Чоловіків, в яких спостерігається облисіння;
 • Для тих, хто хоче наростити волосся;
 • Для кожного, хто хоче завчасно запобігти випадінню волосся.

У випадку, коли Ви потрапляєте до будь-якої з цих категорій, ми рекомендуємо якомога швидше звернутися за консультацією до лікаря-трихолога, який призначить лікування плазмовою терапією, що багата на тромбоцити. Існують ситуації, коли потрібно уникати лікування випадіння волосся PRP-терапією, наприклад, людям з порушеннями згортання крові або порушеннями кровотечі. Чому? Бо через свій вплив на якість тромбоцитів ці захворювання можуть обмежувати ефективність PRP – терапії.

Поширені запитання
Чи можна при менструації плазмотерапія?

Плазмотерапія – це одна з аутосомних процедур, бо для відновлення береться власний матеріал, а саме плазма, що збагачена тромбоцитами. Робити таку процедуру в період менструації не рекомендовано, тому що формені елементи не перебуватимуть у потрібному місці для нашої процедури і ефективності від плазмотерапії не буде.

Процедура плазмо-, чи мезотерапії болісна?

Залежить від больового порогу пацієнта, процедура не так болісна, як супроводжується дискомфортом та неприємними відчуттями.

Скільки днів має пройти від кінця менструації для плазмотерапії?

Для того, щоб був результат процедури має пройти 3 дні.

Випадіння волосся після плазмотерапії знову починається?

Після курсу плазмотерапії ефект процедури не зникає, випадіння може виникнути знову при негативному впливі тригеру на організм.

Навіщо роблять плазмотерапію?

Плазмотерапія, або PRP-терапія (Platelet Rich Plasma), запускає процеси клітинної регенерації за рахунок внутрішніх резервів організму. А тромбоцити містять фактори росту власних тканин. Ці фактори росту як ключ до замку підходять до наших клітин – фібробластів та меланоцитів.

Скільки процедур плазмотерапії потрібно?

У середньому проводиться 5-7 процедур тривалістю до 30-60 хвилин кожна з перервами на 14 днів. Тривалість та інтенсивність курсу визначає лікар, виходячи з індивідуальних факторів пацієнта. Терміни повторного лікування також визначає фахівець за результатами першого курсу.

Як часто треба колоти плазму?

Процедуру плазми потрібно проводити у період 1 разу на 2 тижні.

Скільки коштує плазмотерапія у Рівному?

Ціни на плазмотерапію волосся у медичному центрі Alpha Cell – 1050 грн

Як відбувається плазмотерапія?

Для проведення процедури плазмотерапії у пацієнта з вени здійснюється забір крові, що поміщають у спеціальну пробірку та обробляють шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до використання через 10 хвилин після обробки.

Як відокремлюють плазму від крові?

Плазма відокремлюється від еритроцитів центрифугуванням за допомогою спеціального апарату.

Що краще мезо- чи плазмотерапія?

Мезотерапія – це як додаткові корисні речовини для волосся. Процедура має свої переваги у тому, що вона може призначатися при звичайній ламкості та сухості волосся. Плазмотерапія ж є серйознішою процедурою, що спрямована на боротьбу з порушеннями роботи волосяної частини голови.

Який термін між процедурами плазми?

Плазмотерапію необхідно проводити 1 раз на 14 днів.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона Сергіївна (Дерматолог-Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0