Рівне Київ
Комбінована чистка обличчя
Розділи: Дерматологія, Косметологія
Комбінована чистка обличчя в м Рівне

Комбінована процедура чистки шкіри обличчя

Процедура комбінованої чистки обличчя вважається однією з найбільш затребуваних процедур у центрі регенеративної медицини Alpha Cell. Процедура поєднує в собі два види чистки – механічну та ультразвукову. У ході механічної чистки косметологи обробляють глибокі пори шляхом видалення комедонів, сальних утворень, чорних цяток. 

Вартість:
від 800 грн
Тривалість:
1 год 30 хв

Завершується процедура ультразвуком для видалення ороговілого шару епідермісу, вирівнювання поверхні шкіри та нормалізації роботи сальних залоз. Обидва методи ідеально доповнюють один одного, забезпечуючи очищення шкіри з максимальним ефектом.

Основні показання до комбінованої чистки шкіри обличчя

  • Розширені пори з забрудненнями, чорні цятки.
  • Нерівний тон шкіри.
  • Комедони, сальні пробки.

Курс чистки шкіри обличчя в м Рівне

Процедура починається з видалення залишків макіяжу за допомогою спеціального професійного засобу для зняття (молочко або тонік). Часто наші косметологи проводять попереднє очищення шкіри за допомогою гомажних скрабів.

Як тільки пори готові до очищення, приступають до процедури ультразвукового скрабу. Він призначений для видалення всіх мертвих клітин шкіри з верхнього шару епідермісу. Після цього косметолог проводить механічну чистку пор шляхом видалення комедонів і чорних цяток.

Наступним етапом процедури є нанесення на шкіру обличчя антибактеріальної маски. Вона здатна належним чином дезінфікувати мікротравми на поверхні шкіри, які виникли під час механічної чистки.

На завершення косметолог наносить альгінатну маску, щоб закрити відкриті пори. Ця маска змивається через 20 хвилин. На шкіру наноситься тонкий шар заспокійливого крему або відновлювальної сироватки.

Після чистки не рекомендується відвідувати місця, де шкіра піддається впливу ультрафіолету (солярії, пляжі) і сауни. Після ретельного огляду на консультації косметолог радить частоту чистки, щоб пацієнт зміг правильно підібрати лінію косметичних засобів для догляду в домашніх умовах.

Поширені запитання
Що робить комбінована чистка?

Комбінована методика являє собою поєднання атравматичної ручної чистки та ультразвукового пілінгу-чистки. Вручну косметолог видаляє глибокі сальні пробки, комедони та міліуми. За допомогою ультразвуку усуваються поверхневі забруднення, стимулюється кровотік та обмін речовин у шкірі.

Кому підійде комбінована чистка обличчя?

Комбінована чистка обличчя підходить, коли: турбують висипання, чорні цятки; тьмяний, хворий колір обличчя; підвищена жирність шкіри; розширені пори; купероз.

Чи можна робити комбіновану чистку обличчя?

Комбіновану чистку обличчя у лікаря-косметолога достатньо проводити 1-2 рази на місяць. Це дозволить уникнути закупорених пор та забруднень, запобігаючи появі прищів і роблячи шкіру здоровою, чистою та сяючою.

Як часто можна робити комбіновану чистку обличчя?

Визначає лікар, виходячи з індивідуальних випадків та потреб окремого пацієнта.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних