Рівне Київ
Ультразвукова чистка обличчя
Розділ: Косметологія

Ультразвукова чистка обличчя в Alpha Cell

Очищення шкіри обличчя ультразвуком, дозволяє природнім шляхом зволожувати шкіру, оновлювати і очищати її, розгладжувати дрібні зморшки і сприяти кращому проникненню в шкіру різних косметологічних засобів.

Вартість:
600 грн
Тривалість:
60 хв

В медичному центрі Alpha Cell косметологи мають у своєму розпорядженні найкраще обладнання для цієї процедури. Процедура стала настільки популярною, оскільки вона безпечна, ефективно очищає шкіру обличчя, стимулює вироблення природного колагену. Ультразвук використовується для всіх типів шкіри, навіть для дуже чутливої ​​шкіри з ознаками куперозу.

Ультразвукова чистка обличчя справляється з такими проблемами шкіри, як: 

 • Жирна шкіра.
 • Комедони і чорні цятки.
 • Груба шкіра, схильна до сухості.
 • Порушення відтоку лімфи в області голови, обличчя та шиї.

Протипоказання для ультразвукової чистки обличчя: 

 • Важкі форми серцево-судинних захворювань. 
 • Гострі запальні та гнійні процеси. 
 • Онкологічні захворювання.
 • Герпес.
Курс ультразвукової чистки обличчя в м Рівне

Курс ультразвукової чистки обличчя в м Рівне

Ультразвукова чистка проводиться за допомогою спеціального випромінювача. Апарат генерує ультразвукові хвилі певної частоти, які механічно відлущують ороговілі частинки шкіри. Особливістю ультразвуку є те, що він не завдає шкоди живим клітинам.

На початку процедури обличчя очищають від залишків макіяжу за допомогою професійних косметичних засобів. Немає необхідності розпарювати обличчя, щоб відкрити пори. Чистка проводиться за допомогою лопатоподібних насадок. Косметолог плавно переміщує їх масажними лініями. 

Ультразвукова чистка не викликає болю. Ви відчуваєте лише легку вібрацію в тих ділянках, де кістки розташовані близько до шкіри.

Поширені запитання
Для чого потрібна ультразвукова чистка обличчя?

Звужує пори та покращує загальний стан шкіри обличчя за рахунок покращення обміну речовин. Ефективно очищає ороговілі клітини шкіри та усуває чорні цятки. Процедуру можна проводити будь-якої пори року. Її можна використовувати навіть на чутливій шкірі, схильній до подразнень.

Який ефект від ультразвукової чистки?

Шкіра очищається від комедонів, позбавляється від ороговілих клітин та жирного блиску. Ультразвук впливає на судини та сполучну тканину, посилюючи кровообіг і вироблення колагену та еластану – епідерміс стає більш пружним, рівним, гладким, його колір покращується.

Чи можна робити ультразвукову чистку обличчя щодня?

Фахівці рекомендують проводити її не частіше ніж раз на 5-10 днів. В індивідуальних випадках можна і частіше, але це залежить від стану шкіри. Для досягнення помітного та гарного результату важливо робити це регулярно.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0