Рівне Київ
Консультація косметолога
Розділ: Косметологія

Консультація косметолога у Рівному

Красива та доглянута шкіра випромінює здоров’я, привабливість, і впевненість у собі. Багато хто страждає від чорних цяток, сухості шкіри, надмірної жирності, пігментних дефектів – все це легко вирішується з допомогою професійних косметологічних процедур у фахівців клініки Alpha Cell.

Вартість:
400 грн
Тривалість:
30 хв

Чому варто звернутися до косметолога клініки Alpha Cell?

Для всіх важливо, щоб косметологічні процедури були виконані на високому рівні. Адже обличчя — найперше, на що ми звертаємо увагу при зустрічі. Тому дуже важливо довіритися кваліфікованому фахівцю. Наші косметологи це в першу чергу освічені лікарі, які знають як подолати будь-яку косметичну проблему не завдавши шкоди.

У нашому медичному центрі надається широкий спектр косметологічних послуг, від звичайних для догляду (пілінги, маски), так і ін’єкційні процедури (мезотерапія, біоревіталізація, плазмоліфтинг).

Також консультація косметолога буде актуальна, якщо Вам потрібно підібрати засоби для догляду за шкірою обличчя та тіла, побороти вугрі, позбавитися від лупи тощо.

Звертайтесь до косметолога якщо:

  • Потрібно поліпшити вигляд шкіри. Підібрати рутинні і тимчасові засоби догляду, для м’якого покращення та відновлення шкіри.
  • Хочете позбутися від вугрів та їх наслідків. Шрамів, рубців, розтяжок, лущення, пігментних плям, почервоніння, розширених пор тощо.
  • Бажаєте уповільнити процес вікових змін шкіри. Темні кола під очима, гіперпігментація, зморшки, себорея, купероз та інші ознаки вікових змін шкіри можуть бути призупинені та обернені при правильно підібраному догляді.
Поширені запитання
Як відбувається консультація косметолога?

Консультативний прийом – збір даних, у тому числі анамнез та розмова з пацієнтом. Огляд шкіри пацієнта, складання індивідуальної програми домашнього догляду. Також лікар може порекомендувати косметологічні процедури, що будуть актуальними саме для пацієнта.

Навіщо потрібна консультація косметолога?

Косметологу ґрунтовна розмова необхідна, щоб виявити всі особливості здоров’я пацієнта, наявність алергії та протипоказань, дізнатися як медичний, так і косметологічний анамнез (наприклад, які інвазивні процедури та коли виконувались), оцінити загальний стан шкіри.

Чи дозволені косметологічні процедури при кисті та поліпах?

Так, дозволені. Лікар може підібрати для Вас на очній консультації різні ін’єкційні чи косметологічні процедури.

Як позбутися синців під очима?

Перш за все необхідно визначити причину їхнього виникнення. Тому варто звернутися до провідного лікаря, який встановить причину їхнього виникнення та надасть рекомендації, щоб уникати їхній прояв

Косметологічний догляд у період лактації

У період лактації дозволені наступні косметологічні процедури: 1) Поверхневі пілінги (молочний, гліколевий, азелаїновий, мигдальний тощо). 2) Ферментотерапія. 3) Чистка обличчя. 4) Масаж обличчя. 5) Киснева безін’єкційна мезотерапія. 6) Карбокситерапія

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0