Рівне Київ
Видалення кондилом
Розділ: Дерматологія
Видалення кондилом у м Рівне

Видалення кондилом у м Рівне

Кондиломи – різновид вірусних бородавок. Виглядають як сосочкові утворення на ніжці, часто зливаються до груп і нагадують за своєю структурою “цвітну капусту”. Їхня поверхня шорстка, форма не правильна, колір може змінюватись від тілесного до темно-коричневого.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:

Лікарі дерматологічної клініки Alpha Cell спеціалізуються на видаленні кондилом радіохвильовим способом. Цей метод зарекомендував себе як безболісний і не має побічних ефектів. Щоб записатись на процедуру або консультацію дерматолога, достатньо зателефонувати до клініки або заповнити заявку.

Видалення кондилом радіохвильовим методом (електрокоагуляція) 

У нашому медичному центрі видалення новоутворень проходить методом радіохвильової хірургії (електрокоагуляції). Електрокоагулятор, який ми використовуємо в роботі, діє настільки точно і спрямовано, що його застосування можливе на чутливих ділянках шкіри. При цьому вплив відбувається тільки на патологічні тканини, контакт зі здоровими ділянками шкіри зведений до мінімуму. Процедура має мінімальний реабілітаційний період.

Основні переваги радіохвильового методу видалення кондилом:

 • Безболісність
 • Мінімальний період реабілітації 
 • Відмінна переносимість
 • Відсутність побічних ефектів
 • Можливість проведення додаткового гістологічного дослідження матеріалу за необхідності

Чому не варто залишати поза увагою кондиломи? 

Кондиломи відносяться до новоутворень, схильних до розростання та злиття між собою, травматизації та інфікування, переродження у злоякісні пухлини. Навіть якщо кондилома не завдає вам відчутних незручностей, замислитися про видалення варто.

Важливо! Не можна намагатися самостійно видалити кондилому. Механічна дія на утворення може пошкодити розташовані поруч здорові тканини, що призведе до розростання кондилом. При спробах вивести кондилому хімічними речовинами, є можливість нанести опік тканинам і спровокувати розвиток рубця або переродження доброякісного утворення на злоякісне.

Як відбувається процедура видалення у Рівному? 

Кондиломи відносяться до утворень вірусного генезу, тому консультація дерматолога є необхідним елементом задля їх видалення. Також на консультації розглядають можливі протипокази.

Перед процедурою використовують місцеву анестезію, що зводить до мінімуму неприємні відчуття. Відразу після процедури, на шкірі залишається ділянка, покрита скоринкою, яка сходить через 7-14 днів. Рекомендації щодо догляду за ділянкою видалення дерматолог говорить на консультації.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0