Рівне Київ
Видалення мозолів (натоптишів)
Розділ: Дерматологія
Видалення мозолів (натоптишів) у м Рівне

Видалення мозолів (натоптишів) у м Рівне

Стрижневий мозоль – один з найбільш проблемних видів мозолів, що викликає сильний біль та дискомфорт при ходьбі. Найскладніше при виникненні мозоля зі стрижнем на пальці або на стопі ніг – це не лікування, а запобігання його повторній появі.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
від 30 хв

Зазвичай сухий стрижневий мозоль утворюється на шкірі стоп в ділянках подушечок пальців, міжпальцевих просторів і міжфалангових суглобів через частий механічний вплив на шкіру. Стрижневий мозоль самостійно не зникає, а видалити його в домашніх умовах неможливо. Він вростає в м’які тканини та свербить, супроводжується болючими відчуттями. Інші проблеми, які періодично виникають при високому навантаженні на ноги (тривалі екскурсії, походи) – це натоптиші або гіперкератоз. 

Якщо такі проблеми мучать вас довгий час, фахівці дерматологічної клініки Alpha Cell підберуть оптимальний спосіб видалення стрижневих мозолів/натоптишів і допоможуть повернути свободу рухів і легкість вашим ногам!

Особливості видалення методом електрокоагуляції у м Рівне

Електрокоагуляція мозолів/натоптишів – метод термічного видалення болючих ороговілих наростів в ділянках підошв, пальців, п’ят впливом електроструму. Електродеструкція дозволяє «припалити» не тільки ороговілі тканини, а й стрижень мозоля, який приносить дискомфорт і болючі відчуття. Електрокоагуляція ґрунтується на контрольованій термічній деструкції утворення. На місці коагульованого мозоля утворюється суха скоринка. Недостатньо глибока електрокоагуляція може сприяти повторному утворенню мозоля, а надто глибока – рубцюванню шкіри. Тому видаленням новоутворень у нашому центрі займаються досвідчені лікарі-дерматологи.

Профілактика мозолів/натоптишів 

Дотримання кількох простих правил допоможе уникнути утворення стрижневих мозолів/натоптишів та рецидивів:

  • вибирати зручне взуття;
  • носити шкарпетки за розміром;
  • користуватися індивідуальними ортопедичними вставками.

Шукаєте, де видалити мозоль/натоптиш на п’ятах чи пальцях ніг у Рівному? У медичному центрі Alpha Cell вам нададуть швидку та якісну медичну допомогу! Професіоналізм лікарів, безболісність процедур та передові методи лікування – все для здоров’я та краси наших пацієнтів. 

Для отримання якісного лікування звертайтеся на консультацію дерматолога.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0