Рівне Київ
Видалення кератом
Розділ: Дерматологія
Видалення кератом у м Рівне

Видалення кератом у м Рівне

Кератома – це специфічне шкірне новоутворення доброякісного характеру, що зовні нагадує веснянку або родимку. Утворюється під впливом ультрафіолетових променів. Клітини епідермісу видозмінюються, змінюють колір і лущаться. Захворювання протікає без певних симптомів, не суттєво впливає на якість життя пацієнта. Але такі новоутворення надалі можуть набувати злоякісного характеру, тому вимагають своєчасного видалення.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
від 30 хв

Види кератом і методи їх видалення у м Рівне

Розрізняють кілька видів кератом: себорейна, вікова, сенільна, рогова, сонячна та фолікулярна. Електрокоагуляція кератоми – метод видалення новоутворення за допомогою електричного струму високої частоти. Тканини утворення практично випалюються. Під час припікання кератоми відбувається дезінфекція рани, кровотеча зупиняється за рахунок впливу високих температур.

Крім електрокоагуляції, існують інші методи видалення: кріодеструкція, лазерне, хірургічне, вплив кислотами і цитостатиками. Дерматологічна клініка у Рівному використовує електрокоагуляцію, бо цей метод є ефективним, безболісним і малотравматичним. 

Особливості електрокоагуляції кератом 

Методика електрокоагуляції у Рівному використовується не тільки для видалення кератом, а й для багатьох інших новоутворень. Процедуру не рекомендується проводити при гострих вірусних інфекціях, проблемах згортання крові, онкологічних та хронічних захворюваннях у стадії декомпенсації, індивідуальної непереносимості електричного струму. 

Як підготуватися до процедури видалення новоутворень?

Перед проведенням видалення потрібна консультація дерматолога. Проводиться виявлення можливих протипоказів. За потреби фахівець призначає лабораторні дослідження. 

Для знеболення використовується місцева анестезія. Після електрокоагуляції кератоми утворюється скоринка, яка відпадає через 7-10 днів. На місці ураження формується здорова шкіра спочатку рожевого, потім природного відтінку. Після проведення процедури для запобігання попадання в ранку інфекції проводиться обробка ділянки шкіри медикаментозними засобами. З появою ускладнень рекомендується звернутися до фахівця, що проводив процедуру видалення.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0