Рівне Київ
Видалення бородавок
Розділ: Дерматологія
Видалення бородавок у м Рівне

Видалення бородавок у м Рівне

Досить часто на шкірі пальців рук, на підошвах ніг і на тілі загалом з’являються нарости трохи темніші за шкіру. Це бородавки і виникають вони під впливом великої групи папіломавірусів. Загрози здоров’ю вони не несуть, проте можуть піддаватися механічному впливу та травмуватися, що супроводжуватиметься болючими відчуттями та ранами.

Вартість:
від 400 грн
Тривалість:
від 30 хв

Сучасна медицина дозволяє позбутися цих новоутворень безпечними методами. Серед послуг дерматолога у Рівному користується популярністю ефективний спосіб видалення новоутворень – електрокоагуляція. 

Які особливості видалення бородавок у м Рівне? 

Перед видаленням в обов’язковому порядку проводиться консультація дерматолога. За потреби лікар проводить діагностику новоутворення – дерматоскопію. Пацієнт підписує інформовану згоду, після чого відбувається видалення. Процедура триває декілька хвилин, якщо бородавки невеликого розміру та їх не багато.

Видалення відбувається за допомогою високоефективної методики – електрокоагуляції, що дозволяє позбутися небажаних новоутворень за один сеанс. Цей метод видалення бородавок у м Рівне є поширеним через свою безпечність. 

Переваги видалення бородавок методом електрокоагуляції

Процедура короткотривала та має ряд переваг, до яких відносять:

 • відсутність рубців;
 • висока безпечність;
 • ефективність;
 • мінімальний час втручання;
 • відсутність кровотечі;
 • можливість контролювати заглиблення електрокоагулятора;
 • доступна ціна.

Після сеансу електрокоагуляції потрібно доглядати ділянку видалення, рекомендації щодо догляду надає лікар. Обирайте сучасні методи видалення новоутворень у м Рівне.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0