Екзоконцентрат для волосся
Розділи: Клітинні технології, Трихологія

Екзоконцентрат для волосся у Рівному

Випадіння волосся – поширена проблема серед чоловіків та жінок. Алопеція розвивається у 80% чоловіків та 40% жінок європеоїдної раси у віці до 70-и років. Попри поширеність проблеми та відсутність прямого впливу на здоров’я, випадіння волосся може значно знижувати якість життя. У людей з’являються проблеми з впевненістю, самооцінкою та здатністю отримувати задоволення від життя. Тому так важливо шукати нові рішення для боротьби з випадінням волосся. Застосування клітинних біотехнологічних продуктів – саме в цьому напрямку розвиваються медичні технології. Екзоконцентрат – один з тих новітніх клітинних продуктів, що показав себе найефективніше у лікуванні волосся та шкіри голови.

Вартість:
від 6000 грн.

Екзоконцентрат принцип дії

Екзоконцентрат – це мікроскопічні позаклітинні пухирці що виділяються клітинами в міжклітинний простір. Вони містять фактори росту, РНК білки та ліпіди – це міжклітинна система листування. Наприклад : здорові клітини організму передають сигнал пошкодженим клітинам для прискорення процесів відновлення.

Ця система дозволяє нам керувати процесом регенерації у організмі.

 

Препарат на основі екзоконцентрату вводять в поверхневий шар шкіри голови. Щільність волосся покращується в тій області, яка найбільше цього потребує. Унікальна перевага екзоконцентрату полягає в тому, що він походить від стовбурових клітин і приносить широкий спектр факторів росту, щоб стимулювати власний природний регенеративний потенціал організму. Тобто волосся природнім шляхом стає густішим та здоровішим.

 

Еффект після введення екзоконцентрату

 

1 Імуно модуляція та зниження рівня запалення 

2 Стимуляція агіогенезу та покращення кровопостачання шкіри голови 

3 Збільшення тривалості фази анагену волосяних фолікулів 

4 Стимуляція поділу клітин, задіяних у підтримці росту волосся

 

У яких випадках його використовують:

1 Лікування андрогенної і дифузної алопеції 

2 Збільшення густоти волосся та запобігання облисіння 

3 Відновлення та збереження молодості шкіри обличчя

Екзоконцентрат – це новітня потужна технологія, що вже має результати у лікуванні хвороб волосся, а головне: є абсолютно безпечним для пацієнта.

 

Лікуючий лікар: Кащин Ілона ( Дерматолог / Трихолог )
Лікуючий лікар:
Кащин Ілона
Дерматолог / Трихолог
Результати застосування екзоконцентрату вже показують високий рівень ефективності для лікування широкого спектру захворювань шкіри голови, збереження та відновлення волосся. В Україні цю технологію використовують всього кілька клінічних центрів таких як центр регенеративноі медици Alpha Cell у Рівному. Отже, не варто боятися нових технологій, краще приходьте на консультацію та переконайтеся самі.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Ілона Кащин ( Трихолог / Дерматолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0