Рівне Київ
Тромболізат-терапія в трихології
Розділи: Клітинні технології, Трихологія
АМК-терапія для волосся в Рівному

Тромболізат-терапія проти випадіння волосся

Серед найпоширеніших трихологічних проблем виділяють випадіння волосся. Однією з причин випадіння є безпосередній вплив чоловічих статевих гормонів на волосяний покрив, а саме волосяні фолікули. Також виділяють й інші форми облисіння, наприклад, осередкову алопецію – вона є характерною не лише для чоловіків, а й для дітей та жінок. Причини такого виду облисіння до цього часу не з’ясовані до кінця.

Вартість:
від 12 000 грн
Тривалість:
30 хв

Як може допомогти тромболізат-терапія? Аутомезоконцентрат стимулює волосяні фолікули до пробудження, відновлює їх функцію та подовжує анаген, а також омолоджує шкіру голови за рахунок дії факторів росту.

Особливості тромболізат-терапії для волосся 

Тромболізат-терапія є інноваційною технологією, яка вже встигла стати рутинною у розвинених країнах. У випадку з рубцевою алопецією трихологи спочатку позбавляються причини деформації сполучної тканини, після чого додають тромболізат.

Тромболізат  – це біоактивні речовини, виділені з тромбоцитів лабораторним шляхом. Він є однією із новітніх клітинних технологій, що успішно використовується нашим медичним центром.

Тромболізат-терапія в трихології застосовується при:

 • алопеції різного походження;
 • себореї;
 • лупі;
 • ламкості волосся;
 • ранньому посивінні;
 • випадінні волосся після вагітності та лактації;
 • випадінні волосся після перенесення ковіду.

 

Результати після АМК-терапії

Тромболізат-терапія для волосся у м Рівне

Тромболізат-терапія використовується для проблем із випадінням волосся, а також їх профілактики, при цьому покращуючи загальний стан шкіри голови, пробуджуючи сплячі фолікули та стимулюючи ріст нового волосся.
Тромболізат-терапія є однією з найдієвіших процедур для волосся у нашій клініці. Виготовлений препарат вводиться в зону ушкодження та запускає цілу низку відновлювальних процесів.

За рахунок того, що тромболізат виготовляється  з власного біоматеріалу, імунітет не сприймає таку терапію як ворожий зовнішній вплив і дозволяє досягати якісно кращих результатів.

Переваги та особливості тромболізат-терапії:

 • цілковита біосумісність;
 • немає ускладнень та побічних ефектів;
 • висока швидкість регенераційних процесів;
 • омолодження на клітинному рівні: стимуляція функціонування клітин, покращення мікроциркуляції, реорганізація міжклітинного матриксу дерми;
 • природне відновлення;
 • комфортна косметологічна процедура, без виражених больових відчуттів;
 • малотравматична і проста процедура;
 • гарантований результат.

 

Поширені запитання
Як розшифровується тромболізат?

Тромболізат – це біомедичний продукт крові, що виготовляється в лабораторії. До його складу входять багаточисленні фактори росту та біологічно активні речовини.

Від скількох процедур помітний ефект?

Результат стає помітний вже після першої процедури, але така терапія має накопичувальний ефект, тобто курсу переривати не рекомендовано.

Скільки крові потрібно для виготовлення тромболізату?

Залежить від потреб пацієнта, зазвичай для тромболізату беруть 100 мл крові пацієнта.

Скільки тромболізату виходить із крові?

Якщо у пацієнта робить забір 100 мл крові, то після її повноцінної обробки в лабораторії виділяють 15 мл тромболізату.

Що відбувається після введення препарату?

Тромболізат запускає каскади регенеративних процесів та нормалізує роботу імунної системи, активуючи та залучаючи велику кількість регуляторних клітин.

Які показання є для використання тромболізат-терапії?

Тромболізат-терапію у трихології використовують при алопеції різного походження, ламкості волосся, лупі, себореї, випадінні волосся після пологів, випадінні волосся після ковіду. Більше інформації про використання тромболізат-терапії можна дізнатися на консультації нашого трихолога.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних