Омолодження клітинами
Розділ: Клітинні технології

Регенеративна медицина - омолодження клітинами

Медичний центр «Alpha Cell» – це інноваційне клініка, в якій давно і успішно практикується регенеративна медицина – омолодження клітинами, технологія, що стала відомою пару десятиліть назад і моментально отримала поширення по всьому світу. Сьогодні вдосконалені клітинні методики оздоровлення використовуються в самих різних областях медицини, починаючи від лікування онкології і закінчуючи естетичної косметології. Можливості клітинної терапії величезні, і щороку система лікування доповнюється новими методиками, успішно впроваджуються в роботу.

Вартість лікування:
від 1500 €

Що являє собою регенеративна медицина - омолодження клітинами?

Сучасна регенеративна медицина – омолодження клітинами є результатом досліджень, проведених в десятці провідних країн світу, де питання геронтології та лікування патологій, пов’язаних з віковими змінами організму, поставлені на чільне місце медичних досліджень. Клітинні технології омолодження дозволяють буквально реанімувати організм максимально сумісним матеріалом – власними клітинами, вирощеними «в пробірці».

Саме таке оновлення сприймається генетично як програма запуску природного омолодження: організм починає сам виробляти молоді клітини. У зв’язку з цим:

  • поліпшується загальний стан здоров’я;
  • пропадають візуальні ознаки старіння;
  • зникають патології, пов’язані зі старінням.

Багато пацієнтів, які прийшли в медичний центр «Alpha Cell» і спробували на собі дію клітинних технологій, називають результат справжнім дивом.

Чим може допомогти регенеративна медицина - омолодження клітинами?

За допомогою клітинних технологій можна боротися з одним з найнеприємніших проявів старіння – зі старінням шкіри. Завдяки регенеративним медичним маніпуляціям оновлюється дерма, поліпшується її стан і зовнішній вигляд, розгладжуються зморшки і пропадають пігментні плями, що видають вік. Також клітинні технології дозволяють проводити відновлювальні процедури, пов’язані з регенерацією волосяного покриву. Якщо ви втратили частину шевелюри через вікових змін, то клітинна терапія стане одним з небагатьох методів, здатних реально виправити ситуацію. Тисячі наших пацієнтів переконалися в тому, що методики клініки працюють. Переконайтеся і ви, зупиніть старіння!

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних