Рівне Київ
Омолодження клітинами
Розділ: Клітинні технології
Омолодження клітинами

Регенеративна медицина - омолодження клітинами

Медичний центр «Alpha Cell» – це інноваційна клініка, в якій давно і успішно практикується регенеративна медицина – омолодження клітинами, технологія, що стала відомою декілька десятиліть назад і моментально отримала розповсюдження у багатьох країнах.

Вартість:
від 45 000 грн
Тривалість:
30 хв

Сьогодні вдосконалені клітинні методики оздоровлення використовуються в різноманітних сферах медицини, починаючи від лікування онкології і закінчуючи естетичною косметологією. Можливості клітинної терапії величезні, і щороку система лікування доповнюється новими методиками, які успішно впроваджуються в роботу сучасної медицини.

Що являє собою регенеративна медицина - омолодження клітинами?

Що має на меті регенеративна медицина, а саме: омолодження клітинами?

Сучасна регенеративна медицина і омолодження є результатом досліджень, проведених у відомих провідних країнах світу, де питання геронтології та лікування патологій, пов’язаних з віковими змінами організму, поставлені на вагоме місце медичних досліджень. Клітинні технології омолодження дозволяють буквально реанімувати організм максимально сумісним матеріалом – власними клітинами, вирощеними «в пробірці».

Таке оновлення сприймається генетично як програма запуску природного омолодження: організм починає сам виробляти молоді клітини. У зв’язку з цим:

  • поліпшується загальний стан здоров’я;
  • пропадають візуальні ознаки старіння;
  • зникають патології, пов’язані зі старінням.

Багато пацієнтів, які прийшли в медичний центр «Alpha Cell» і спробували на собі дію клітинних технологій, задоволені позитивним результатом, що помітний після проведення декількох процедур.

Чим може допомогти омолодження клітинами?

Чим може допомогти омолодження клітинами?

За допомогою клітинних технологій можна боротися з одним з найнеприємніших проявів старіння – зі старінням шкіри. Завдяки регенеративним медичним маніпуляціям оновлюється дерма, поліпшується її стан і зовнішній вигляд, розгладжуються зморшки і пропадають пігментні плями. Також клітинні технології дозволяють проводити відновлювальні процедури, пов’язані з регенерацією волосяного покриву. Якщо Ви втратили частину шевелюри через вікові зміни, то клітинна терапія стане одним з небагатьох методів, здатних реально виправити ситуацію. Наші пацієнти переконалися в тому, що інноваційні методики клініки працюють. Переконайтеся і Ви, зупиніть старіння!

Поширені запитання
Що таке стовбурові клітини для омолодження?

У разі хвороби, ураження органів у процесі старіння організм «направляє» наявні недиференційовані (стовбурові клітини туди, де вони необхідні, щоб зробити «ремонт» постраждалих тканин).

Які клітини називають стовбуровими?

Стовбурові клітини – це клітини-попередники всіх клітин та тканин нашого організму. Стовбурові клітини здатні підтримувати свою чисельність за допомогою поділу і мають здатність диференціюватися (перетворюватися) на різні типи клітин. З віком кількість стовбурових клітин в організмі людини знижується.

Для чого роблять омолодження шкіри власними клітинами (фібробластами)?

В основі інноваційного методу омолодження шкіри власними фібробластами лежить проста ідея – для того, щоб зробити шкіру молодшою, уповільнити її старіння, потрібно підтримувати в ній число і кількість фібробластів на тому рівні, який властивий молодій шкірі.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних