Рівне Київ
АМК – терапія – процедура омолодження обличчя
Розділ: Клітинні технології
АМК - процедура омолодження

Що таке АМК - омолодження обличчя?

АМК (аутомезоконцентрат) –  це біомедичний препарат крові, який містить у своєму складі біологічно активні речовини виділені з тромбоцитів. Препарат виробляється у лабораторних умовах, де відбувається очистка тромбоцитів, їх концентрування та переведення їх вмісту у біодоступну форму. Отриманий концентрат активно стимулює клітинні та тканинні системи відновлення, ініціює оновлення судинної сітки та має імуномодулючу дію. АМК-терапію успішно використовують для омолодження шкіри, попередження передчасного старіння та усунення дефектів.

 

Вартість:
від 320 €
Тривалість:
30 хв

Як правило, для одного курсу процедур відбирається 100 мл крові, з яких отримується до 15 мл концентрату. З крові виділяються тромбоцити, а уже з них виготовляють АМК. Тромбоцити це без’ядерні елементи крові, які є першою лінією оборони організму при ушкодженнях тканин, але окрім цього вони виконують імуномодулюючі та підтримуюче-регенеративні функції. Для цього тромбоцити накопичують у собі різноманітні корисні білки, такі як:

 • Фактори росту – молекули, що сприяють росту та виживанню клітин
 • Фактори некрозу – молекули, що змушують клітини аналізувати свій внутрішній стан, та утилізуватись у випадку виявлення критичних ушкоджень
 • Матричні металопротеїнази – ферменти, які сприяють оновленню позаклітинного матриксу
 • Хемокіни – регуляторні молекули, що діють на клітини імунної системи
 • Мікробіциди – наші вроджені антибіотичні сполуки
 • Про- та антиангіогенні фактори – білки, які регулюють ріст та оновлення судин

Такий коктейль біологічно активних речовин дозволяє суттєво покращити стан тканин, розгладити зморшки, відновити шкіру після пошкоджень і травм. Область застосування АМК не обмежується шкірою обличчя – його використовують і на нижніх повіках, на руках, ногах, тильній стороні долонь, животі та сідницях, в зоні декольте і на шиї.

Як АМК використовують для омолодження обличчя в м Рівне ?

Медичні послуги центру регенеративної медицини Alpha Cell охоплюють широкий спектр напрямів, одним з яких  є АМК-терапія.

АМК – омолодження першочергово застосовується в естетичній медицині, адже аутомезоконцентрат своєї дією дозволяє уникнути нових зморшок. При цьому зміцнюється клітинний матрикс, у дермі активізується вироблення еластину та колагену, які відновлюють пружність дерми, роблять її щільною та еластичною. Крім того, омолодження шкіри обличчя без операції забезпечує довготривалий ефект. Результат буде помітний вже після першої процедури, але максимальні прояви Ви зможете помітити через кілька місяців, коли внутрішні процеси, що омолоджують, досягнуть свого піку.

Зазвичай АМК вводять у 3 етапи з перервою на 7 днів, однак протокол введення може варіювати залежно від індивідуальних особливостей. Плануючи ін’єкції, потрібно враховувати, що термін придатності концентрату – 21 день. Сама процедура з анестезією займає близько години часу.

Після проведення процедури АМК пацієнт може відразу повертатися до звичайного способу життя. Дія препарату проявляється по-різному, але всі 100 % жінок, котрі робили цю процедуру, зауважують її ефективність вже з першого разу.

Які показання для використання АМК-терапії? 

Омолодження – не єдина сфера застосування АМК, ця терапія використовується як засіб локальної замісної клітинної терапії для лікування різноманітних захворювань, корекції їхніх наслідків, стимуляції процесу загоєння ран, облисіння, тощо. 

Також успішно використовується для лікування травматологічних, дерматологічних та постхірургічних захворювань. Ця процедура має деякі протипокази – наявність інфекційних захворювань, що можуть перебувати у крові. Тому перед її проведенням необхідно здавати аналізи на ВІЛ, гепатит Б, С та РМП.

Поширені запитання
Які показання до проведення АМК-омолодження?

Мімічні зморшки («гусячі лапки» навколо очей, носогубні складки), стоншення дермального шару (втрата пружності, провисання), розширені пори, неестетичний рельєф шкіри, тьмяний («втомлений») колір обличчя, гіперпігментація.

Які протипоказання до проведення АМК-омолодження?

Процедура має такі протипоказання: онкологічні захворювання, захворювання кровоносної системи (порушення згортання крові), дерматологічні захворювання (псоріаз, дерматоз), гострі запальні процеси у зоні проведення маніпуляції, вагітність, період лактації, цукровий діабет (у фазі декомпенсації).

Що таке АМК?

АМК – це аутомезоконцентрат, також відомий як тромболізат. Це біомедичний продукт, що виготоляється з тромбоцитів пацієнта.

Коли буде помітний результат?

Результат буде помітний вже після першої процедури, але максимальні прояви Ви зможете помітити через кілька місяців, коли внутрішні відновні процеси будуть повністю активовані.

Чи можна омолодити обличчя без пластичних операцій?

Так, за допомогою сучасної терапії, а саме – клітинних технологій (АМК-терапія, фібробласти тощо)

Цікавить ефективне омолодження області навколо очей?

Процедура, що сприяє ефективному омолодженню навколо очей є АМК-терапія, що проводиться без операційного втручання.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0