АМК – процедура омолодження обличчя
Розділ: Клітинні технології
АМК - процедура омолодження

Що таке АМК - омолодження обличчя?

АМК – це аутомезоконцентрат тромбоцитів, є клітинним препаратом, який містить у своєму складі фактори росту, що виділяються в лабораторних умовах з суворим наглядом розробленої й запатентованої технології. Фактори росту – біоактивні речовини, що виділені з альфа-гранул тромбоцитів, вони активно стимулюють процес регенеративної функції пошкоджених ділянок. АМК-терапію успішно використовують для омолодження шкіри та повноцінного відновлення її властивостей. 

 

Вартість:
від 320 €

Зі 100 мл крові пацієнта можна виділити 24 мл аутомезоконцентрату, де 1 мл препарату містить близько 1 мільярда факторів росту. АМК дозволяє суттєво покращити стан тканин, розгладити зморшки, відновити шкіру після пошкоджень і травм. Робити ін’єкції можна на різноманітних ділянках людського тіла: на обличчі, в тому числі й на нижніх повіках, на руках, ногах, тильній стороні долонь, животі та сідницях, в зоні декольте і на шиї.

Безопераційна підтяжка забезпечує ефективність без будь-якого хірургічного втручання, не має неприємних побічних ефектів та тривалого відновлення. Суть методики омолодження без операції полягає у відновленні природних процесів метаболізму та регенерації.

Як АМК використовують для омолодження обличчя в м Рівне ?

Медичні послуги центру регенеративної медицини Alpha Cell охоплюють широкий спектр напрямів, одним з яких  є АМК-терапія.

АМК – омолодження першочергово застосовується в естетичній медицині, адже аутомезоконцентрат своєї дією дозволяє уникнути нових зморшок. При цьому зміцнюється клітинний матрикс, у дермі активізується вироблення еластину та колагену, які відновлюють пружність дерми, роблять її щільною та еластичною. Крім того, омолодження шкіри обличчя без операції забезпечує довготривалий ефект. Результат буде помітний вже після першої процедури, але максимальні прояви Ви зможете помітити через кілька місяців, коли внутрішні процеси, що омолоджують, досягнуть свого піку.

Зазвичай АМК вводять у 3 етапи з перервою на 7 днів. Плануючи ін’єкції, потрібно враховувати, що термін придатності концентрату – 21 день. Сама процедура з анестезією займає близько години часу.

Після проведення процедури АМК пацієнт може відразу повертатися до звичайного способу життя. Дія препарату проявляється по-різному, але всі 100 % жінок, котрі робили цю процедуру, зауважують її ефективність вже з першого разу.

Які показання для використання АМК-терапії? 

Омолодження – не єдина сфера застосування АМК, ця терапія використовується як засіб локальної замісної клітинної терапії для лікування різноманітних захворювань, корекції їхніх наслідків, стимуляції процесу загоєння ран, облисіння, тощо. 

Також успішно використовується для лікування травматологічних, дерматологічних та постхірургічних захворювань. Ця процедура має деякі протипокази – наявність вірусних інфекцій та захворювань, що можуть перебувати у крові. Тому перед її проведенням необхідно здавати аналізи на ВІЛ, гепатит Б, С та РМП.

Найпоширеніші запитання
Які показання до проведення АМК-омолодження?
Мімічні зморшки («гусячі лапки» навколо очей, носогубні складки), овал обличчя, стоншення дермального шару (втрата пружності, провисання), розширені пори, неестетичний рельєф шкіри, тьмяний («втомлений») колір обличчя.
Які протипоказання до проведення АМК-омолодження?
Процедура має такі протипоказання: онкологічне захворювання, захворювання кровоносної системи (порушення згортання крові), дерматологічні захворювання (псоріаз, дерматоз), запальні процеси у зоні проведення маніпуляції, вагітність, період лактації, цукровий діабет (у фазі декомпенсації).
Що таке АМК?
АМК – це аутомезоконцентрат тромбоцитів, є клітинним препаратом, який містить у своєму складі фактори росту.
Коли буде помітний результат?
Результат буде помітний вже після першої процедури, але максимальні прояви Ви зможете помітити через кілька місяців, коли внутрішні процеси, що омолоджують, досягнуть свого піку.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Кащин Ілона (Дерматолог / Трихолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0