Рівне Київ
МСК нервового гребеня
Розділи: Клітинні технології, Неврологія
МСК нервового гребеня

Лікування за допомогою МСК нервового гребеня, що це?

Клітини нервового гребеня – це популяція стовбурових клітин, що в ході ембріонального розвитку стають клітинами кісток та хрящів обличчя, гладенькими м’язами, меланоцитами, нейронами та іншими елементами нервової тканини. Вони містяться у деяких тканинах дорослого організму, і зберігають здатність диференціюватись, стимулювати диференціацію та контролювати регенерацію клітин вищезгаданих типів.

Вартість:
від 11 000 грн.
Тривалість:
30 хв

Мезенхімальні стовбурові клітини, що походять від нервового гребеня, знаходяться у периваскулярних нішах деяких тканин. На практиці їх вилучають з пульпи зуба, після чого очищають і культивують у лабораторних умовах.  Ці клітини добре мігрують тканинами і є мультипотентними – спроможними до диференціації (перетворення) у різні типи клітин. Також вони направляють диференціацію та відновлення інших клітин, оскільки виділяють у середовище відповідні біологічно активні речовини.

Як і будь-які інші стовбурові клітини, вони нормалізують роботу імунітету та сприяють запуску клітинних і тканинних регенеративних процесів. Особливістю цих клітин є підвищені нейрогенні та нейропроліферативні властивості.

При яких захворюваннях використовують МСК нервового гребеня?

При яких захворюваннях використовують МСК нервового гребеня?

Зазвичай це нейродегенеративні захворювання, такі як:

  • хвороба Паркінсона;
  • хвороба Альцгеймера;
  • боковий аміотрофічний склероз;
  • постінсультні стани.

Медичні послуги Alpha Cell – це Ваша безпека та здоров’я. Записуйтеся на консультацію до спеціаліста та успішно лікуйте наявні захворювання сучасними інноваційними методами, до яких безпосередньо входять клітинні технології.

Мультипотентні стовбурові клітини, що отримують з нервового гребеня, які виділяють з волосяного фолікула, пульпи зубів, твердого піднебіння, що відповідно є надзвичайно перспективними при лікуванні наслідків ураження ЦНС.

Яка ефективність від лікування МСК у м Рівне? 

Стовбурові клітини нервового гребеня дають початок нейронам і глії чутливих гангліїв, гангліям вегетативної нервової системи, клітинам периферичних нервів. 

МСК нервового гребеня – ефективний революційний метод лікування хвороб і травм, що дозволяє відновити пошкоджені і хворіючі частини тіла за допомогою трансплантації здорових і нових клітин у центрі регенеративної медицини Alpha Cell. 

Поширені запитання
Коли буде помітний ефект після лікування?

Клінічно виражений ефект слід очікувати протягом 4-12 тижнів після введення. Однак у складних випадках часом для проявів результатів необхідно кілька процедур.

Що таке нервовий гребінь?

Нервовий гребінь – це перехідна структура, що виникає на ранніх етапах ембріонального розвитку і дає початок багатьом елементам обличчя та центральної нервової системи.

Чи існують клінічні дослідження, що

Наукові дослідження стовбурових клітин почалися ще на початку ХХ століття. Клінічні випробування розпочалися у 90-х роках, і за цей час неодноразово було доведено безпечність медичного використання стовбурових клітин. Для більш детального ознайомлення з клінічною базою рекомендуємо скористатися сервісом ClinicalTrials.gov.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних