МСК нервового гребеня
Розділи: Клітинні технології, Неврологія
МСК нервового гребеня

Лікування хвороб МСК нервового гребеня, що це?

Клітини нервового гребеня – це похідні ембріональних мігруючих клітин, здатні диференціюватись у найрізноманітніші типи клітин, які сприяють формуванню черепно-лицьового скелета, рогівки ока, периферичної нервової системи та меланоцитів  шкіри. 

Вартість:
від 345€

Мезенхімальні стовбурові клітини походять від нервового гребеня і перебувають у тканинах, утворюючи периваскулярні ніші. Унікальна тканина ембріонального нервового гребеня породжує мезенхімальні стовбурові клітини (МСК, також відомі як попередники клітин Шванна), що колонізуються та перебувають у всіх тканинах дорослих. МСК тісно пов’язані з ендотеліальними клітинами і периферичними нервовими волокнами, особливо в кістковому мозку.

На додаток до їх визнаної ролі як ніші стромальних стовбурових клітин для гемопоетичних стовбурових клітин, периваскулярні МСК мають імунорегуляторну властивість, а також патогенну роль (фіброз, запалення) при хронічних захворюваннях.

При яких захворюваннях використовують МСК нервового гребеня?

При яких захворюваннях використовують МСК нервового гребеня?

Зазвичай це нейродегенеративні захворювання, такі як:

  • хвороба Паркінсона;
  • синдроми паркінсонізму;
  • хвороба Альцгеймера;
  • боковий аміотрофічний склероз.

Медичні послуги Alpha Cell – це Ваша безпека та здоров’я. Записуйтеся на консультацію до спеціаліста та успішно лікуйте наявні захворювання сучасними інноваційними методами, до яких безпосередньо входять клітинні технології.

Мультипотентні стовбурові клітини, що отримують з нервового гребеня, які виділяють з волосяного фолікула, пульпи зубів, твердого піднебіння, що відповідно є надзвичайно перспективними при лікуванні наслідків ураження ЦНС.

Яка ефективність від лікування МСК у м Рівне? 

Стовбурові клітини нервового гребеня дають початок нейронам і глії чутливих гангліїв, гангліям вегетативної нервової системи, клітинам периферичних нервів. 

МСК нервового гребеня – ефективний революційний метод лікування хвороб і травм, що дозволяє відновити пошкоджені і хворіючі частини тіла за допомогою трансплантації здорових і нових клітин у центрі регенеративної медицини Alpha Cell. 

Найпоширеніші запитання
Коли буде помітний ефект після лікування?
Клінічно виражений ефект слід очікувати протягом 4-12 тижнів після введення.
Що таке нервовий гребінь?
Нервовий гребінь - сукупність клітин, що виділяються з крайових відділів нервового жолобка під час його замикання в нервову трубку. Клітини нервового гребеня мають розвинену здатність мігрувати в організмі.
Чи існують клінічні дослідження?
Дослідження в галузі стовбурових клітин почалися кілька років тому. Основною вимогою серйозного лікування сучасною терапією стовбуровими клітинами є клінічне, наукове та експериментальне дослідження, його супровід та оцінка. З того часу були проведені та опубліковані різні дослідження університету штату Мюррей, які показали ефективність сучасної терапії стовбуровими клітинами з нервового гребеня.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних