Рівне Київ
Плазмотерапія обличчя та волосся
Розділи: Клітинні технології, Дерматологія, Трихологія, Косметологія
Плазмотерапія обличчя та волосся

Плазмотерапія обличчя та волосся

У всі часи жінки хотіли за всяку ціну зберегти привабливість і чарівність юності. На щастя, сучасна косметологія має в своєму розпорядженні великий арсенал процедур, засобів і методик, що сприяють поверненню краси та молодості шкірі та волоссю. Одним із дуже дієвих способів є плазмотерапія – унікальна ін’єкційна процедура на основі плазми крові пацієнта. Революційна технологія омолодження та ліфтингу, якою є плазмотерапія для волосся та шкіри, не має аналогів і разюче відрізняється від інших методів естетичної медицини та косметології.

Вартість:
2000 грн.
Тривалість:
1 год 15 хв

Процедура має подібність із мезотерапією: діюча речовина вводиться в дермальний шар шкіри тіла та обличчя шляхом ін’єкцій. Різниця полягає в тому, що замість гіалуронової кислоти або інших препаратів застосовується власна плазма пацієнта. За відсутності протипоказань плазмотерапію можна доповнити використанням косметологічних препаратів, які посилюють дію плазми, що омолоджує.

Ефект від плазмотерапії ґрунтується на здатності тромбоцитів запускати механізми регенерації в клітинах шкіри та волосся, а також стимулювати їх зростання. В результаті покращується живлення у тканинах, шкіра обличчя стає гладкою та добре зволоженою, зникають зморшки. Плазмотерапія допомагає уникнути втрати волосся: ін’єкції у шкіру голови повертають густоту волоссю та пробуджує сплячі фолікули.

Процедура PRP-терапії, як безопераційний метод, чудово переноситься більшістю пацієнтів. Плазмотерапія як для обличчя, так і для волосся не дає побічних ефектів. Алергічна реакція виключена, оскільки використовується власний компонент крові. Ціни на процедуру не порівняти з вартістю операції для омолодження шкіри обличчя та всього тіла. Плазмотерапія набагато доступніша, при цьому абсолютно безпечна і високоефективна.

Процедура плазмотерапії: сфера застосування

Красива шкіра, обличчя без зморшок і каскад густого волосся – мрія кожної жінки. Реалізувати її можна за допомогою плазмотерапії, особливо ефективної для вирішення наступних завдань:

 • покращення загального стану шкіри;
 • стимуляції зростання волосся;
 • усунення зморшок;
 • вирівнювання кольору обличчя;
 • відновлення зовнішнього вигляду шиї, зони декольте та кистей рук.

Після процедури зникають пігментні плями, шкіра стає більш щільною та пружною. Ефективне омолодження, швидкі результати та доступні ціни роблять метод дуже популярним у чоловіків та жінок будь-якого віку.

Плазмотерапія в м Рівне, показання до процедури

Шкіра постійно відчуває стрес, наслідки якого не завжди можна усунути застосуванням косметичних засобів. Плазмотерапія для волосся та шкірних покривів показана при багатьох проблемах, таких як:

 • наявність у пацієнта вікових змін;
 • облисіння, стресова втрата волосся та погіршення його міцності;
 • суха шкіра та себорея;
 • гнійничкові ураження шкіри (акне);
 • застійні та пігментні плями;
 • тьмяність шкіри після жорстких дієт;
 • шрами, розтяжки, рубці.

Результатом плазмотерапії стає яскраво виражений ефект, що омолоджує, помітний практично відразу після введення препарату. При цьому шкіра та волосся виглядають природно та чудово. Кількість процедур для кожного є індивідуальною, визначити її може лікар, тому обов’язково потрібно звернутися на консультацію до лікаря дерматолога.

Також плазмотерапію обличчя та тіла застосовують для активного омолодження тканин. Локалізація проблемних ділянок немає значення. Процедура рекомендована також як реабілітаційна терапія після хірургічного втручання, косметологічних маніпуляцій, після тривалого перебування під сонцем.

Поширені запитання
Навіщо потрібна плазмотерапія?

Плазмотерапія сприяє проростанню нових кровоносних капілярів в дермі, це покращує харчування шкірних тканин і своєчасну утилізацію токсичних речовин, що накопичуються. Також пробуджує сплячі фолікули й сприяє росту нового волосся. Активізуються обмінні процеси, клітини активніше діляться, виробляється новий колаген і гіалуронова кислота, нормалізується водний баланс.

Як відбувається процедура?

Для проведення процедури плазмотерапії у пацієнта з вени здійснюється забір крові, що міститься у спеціальну пробірку та обробляється шляхом центрифугування для підготовки плазми, збагаченої тромбоцитами. Вона готова до введення через 10 хвилин після обробки.

Коли настає ефект від плазмотерапії?

Ефект від плазмотерапії більшість пацієнтів відзначають помітний позитивний ефект через 1-1,5 тижнів. Деякі відзначають, що ефективність настає після першої ін’єкції. Результат залежить від віку, стану шкіри та особливостей організму загалом.

Як прибрати мішки під очима та зняти набряк з обличчя?

Можна вдатися до косметичних процедур, попередньо звернувшись до лікаря. Ефективною процедурою буде плазмотерапія обличчя, також варто дотримуватися правильного харчування та хорошого сну.

Яка кількість пробірок може бути потрібна при PRP?

1-2 пробірки ємністю 9 мл. Проте все індивідуально

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0