Консультація дієтолога
Розділ: Корекція фігури

Консультація дієтолога у Рівному

Ми — те, що ми їмо. Тому не секрет, що від нашого раціону і способу життя залежить наш зовнішній вигляд. І мета консультації дієтолога — не змусити Вас сидіти на суворих дієтах, а сформувати правильний підхід до свого раціону харчування, що дозволить збільшити фізичну активність та зміцнити здоров’я. Завдяки дотриманню індивідуального раціону — зникає більшість скарг.

Вартість:
600 грн

Як проходить консультація дієтолога в Alpha Cell?

Спочатку лікар збирає анамнез, вислуховує усі скарги пацієнта та ставить уточнюючі питання про особливості його харчування та способу життя. Дієтолог також оглядає в разі наявності додаткових скарг, як нудота, наявність висипів, свербіж. Після проведення діагностики, лікар надає план харчування та рекомендації, що допоможуть ефективно схуднути. Також може призначити ліполітичну терапію та кріоліполіз для схуднення.

На що звертає увагу дієтолог під час огляду?

При створенні індивідуального плану харчування дієтолог враховує комплекс різних даних:

  1.  Потреби пацієнта. Цілі, які переслідує пацієнт, режим дня, смакові переваги, супутня патологія.  
  2. Антропометричні дані. Зріст, вага, індекс маси тіла, співвідношення жирової, м’язової тканини та рідини в організмі.  
  3. Медичні аналізи. Результати аналізів крові (рівень показників вуглеводного, жирового і білкового обмінів, гормональний фон).
Дієтолог Alpha Cell, при потребі встановлює додаткову розвантажувальну та детоксикаційну дієту, яка включає в себе елементи вегетераіанства, веганства, сироїдіння, фрукторіанства та голодування. Це активно впроваджується в сучасній дієтології закордоном та має безліч позитивних результатів.
Найпоширеніші запитання
На скільки можна худнути в день, дотримуючись дієти?
Завдяки нашим методикам дієтотерапії гарантовано мінімальний ефективний результат від 30 до 100 грам в день, що не залежить від змін водного балансу.
Чи є протипокази до використання ваших дієт?
Відповідно підбирається індивідуальна дієтотерапія, зважаючи на наявність гострих та хронічних супутніх захворювань та розробляється (за потребою) методика консервативного, фармакологічного лікування основного захворювання, що і могло бути причиною виникнення проблем з вагою.
Чи може бути ваша дієта неефективною?
До початку дієтотерапії проводиться детальна лабораторна, інструментальна діагностика, антропометрія та загальний збір скарг, що дає можливість оцінити фізіологічні можливості та наявність ймовірної неефективності, що спричинено супутніми захворюваннями, які потребують першочергової корекції ( деякі ендокринні, психічні, хірургічні патології).
Які можуть бути небажані наслідки вашої дієтотерапії?
Зазвичай небажані наслідки виникають у випадку недотримання, чи неповноцінного виконання рекомендацій лікаря, що базуються на попередньому детальному розрахунку метаболізму організму та представленні порушенням засвоєння, чи виведення речовин.
Лікуючий лікар: Роман Ковтанюк ( Дієтолог / Анестезіолог )
Лікуючий лікар:
Роман Ковтанюк
Дієтолог / Анестезіолог
Правильно підібраний план харчування сприяє швидкому одужанню, поліпшенню загального стану, підвищення працездатності, активізації захисних сил організму. При гастриті, ерозіях, виразках шлунково-кишкового тракту, панкреатиті, холециститі і ін. патологіях ШКТ, в залежності від гостроти стану, індивідуальний раціон харчування повинен бути додатковим до медикаментозної терапії. Величезна кількість патологічних станів вимагає призначення індивідуальної дієти.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Ковтанюк Роман (Дієтолог / Анестезіолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0