Рівне Київ
Консультація дієтолога
Розділ: Корекція фігури

Консультація дієтолога у Рівному

Ми — те, що ми їмо. Тому не секрет, що від нашого раціону і способу життя залежать наші зовнішнішність і здоров’я. Мета дієтолога — не змусити Вас сидіти на суворих дієтах, а сформувати правильний підхід до свого раціону харчування і допомогти виробити корисні харчові звички, для укріплення здоров’я та  покращення якості життя. Дієтологія – один з найпотужніших засобів попередження та профілактики багатьох хвороб.

Вартість:
600 грн
Тривалість:
1 год 30 хв

Як проходить консультація дієтолога в Alpha Cell?

Спочатку лікар збирає анамнез, вислуховує усі скарги пацієнта та ставить уточнюючі питання про особливості його харчування та способу життя. Далі, у разі потреби, проводиться додаткова діагностика шкіри та травної системи, проводяться лабораторні аналізи. Володіючи всією необхідною інформацією про стан пацієнта, лікар складає план харчування та рекомендації, що допоможуть ефективно схуднути. Також може бути призначена ліполітична терапія та кріоліполіз для схуднення.

На що звертає увагу дієтолог під час огляду?

При створенні індивідуального плану харчування дієтолог враховує комплекс різних даних:

  1. Антропометричні дані. Зріст, вага, індекс маси тіла, співвідношення жирової, м’язової тканини та рідини в організмі.
  2. Медичні аналізи. Результати аналізів крові та інших фізіологічних речовин (рівень показників вуглеводного, жирового і білкового обмінів, рівні мінералів та вітамінів, гормональний фон).
  3. Потреби пацієнта. Особисті гастрономічні вимоги та побажання, спосіб життя, супутні захворювання та інше.
Дієтолог Alpha Cell, при потребі встановлює додаткову розвантажувальну та детоксикаційну дієту, яка включає в себе елементи вегетераіанства, веганства, сироїдіння, фрукторіанства та голодування. Це активно впроваджується в сучасній дієтології закордоном та має безліч позитивних результатів.
Поширені запитання
На скільки можна худнути в день, дотримуючись дієти?

При схудненні здоровою втратою вважається від 30 до 100 грам в день. Наші методики розраховані на гарантовані зміни у цих межах, що не залежить від змін водного балансу.

Чи є протипокази до використання ваших дієт?

Практично у кожного є протипокази до певної дієти. Непідходящий харчовий режим може нашкодити здоров’ю і часто лежить у корені хвороби. При складанні харчового плану лікар-дієтолог враховує індивідуальні особливості пацієнта, і пропонує дієту, що виключає негативні реакції.

Чи може бути ваша дієта неефективною?

До початку дієтотерапії проводиться детальна лабораторна, інструментальна діагностика, антропометрія та загальний збір скарг, що дає можливість оцінити фізіологічні можливості та наявність ймовірної неефективності. Як правило, це може бути спричинено супутніми захворюваннями, які потребують першочергової корекції (деякі ендокринні, психічні, хірургічні патології).

Які можуть бути небажані наслідки вашої дієтотерапії?

Зазвичай небажані наслідки виникають у випадку недотримання, чи неповноцінного виконання рекомендацій лікаря, що базуються на попередньому детальному розрахунку метаболізму організму.

Лікуючий лікар: Роман Ковтанюк ( Дієтолог / Анестезіолог )
Лікуючий лікар:
Роман Ковтанюк
Дієтолог / Анестезіолог
Правильно підібраний план харчування сприяє швидкому одужанню, поліпшенню загального стану, підвищенню працездатності, активізації захисних сил організму. При гастриті, ерозіях, виразках шлунково-кишкового тракту, панкреатиті, холециститі і інших патологіях ШКТ, в залежності від гостроти стану, індивідуальний раціон харчування є не менш важливим ніж медикаментозна терапія. Величезна кількість патологічних станів вимагає призначення індивідуальної дієти.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Ковтанюк Роман (Дієтолог / Анестезіолог)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0