Рівне Київ
Кріоліполіз
Розділ: Корекція фігури

Кріоліполіз у Рівному

Кріоліполіз — процедура охолодження підшкірно-жирового шару спеціальною вакуумною насадкою з подальшим руйнуванням жирових клітин. Застосування холоду на тілі допомагає вирішити ряд проблем, пов’язаних з надмірною вагою, створює струнке та красиве тіло.

Принцип дії кріоліполізу:

Спеціальна насадка захоплює жирову складку і створює вакуум. Протягом визначеного лікарем часу на жирові клітини прицільно діють низькою температурою. Внаслідок тривалої дії холоду та вакууму в жирових клітинах активуються метаболічні шляхи, що призводять до апоптозу – природної клітинної загибелі. Клітини розщеплюють свій вміст, знешкоджують токсичні відходи і розпадаються на фрагменти, що утилізуються сусідніми клітинами та виводяться з організму.

За годину до процедури не рекомендується пити та їсти. Тривалість сеансу — 1 година. У перші 10 хвилин сеансу можливі відчуття холоду і поколювань.

Вартість:
від 850 грн.
Тривалість:
1 год 15 хв

Як здійснюється процедура кріоліполізу в Alpha Cell

В середньому сеанс кріоліполізу триває близько години. Процедура виконується за допомогою 2-х насадок (аплікаторів) різних розмірів. В Alpha Cell ми використовуємо апарат Cool-Shaping з можливістю обробляти відразу кілька різних зон.

Це дозволяє обробляти невеликі жирові відкладення у важкодоступних областях тіла, де інші кріоапарати з вакуумними аплікаторами складно зафіксувати. Оскільки є можливість працювати з кількома зонами водночас, пацієнт істотно заощаджує свій особистий час.

На початку процедури відбувається обробка проблемної зони тіла з використанням антифризової мембрани, яка запобігає пошкодженню верхнього шару епідермісу. Таку ж антифризову мембрану використовують для проведення ультразвукових досліджень.

Далі відбувається:

 • вакуумна фіксація охолоджувальних аплікаторів;
 • додаткова механічна фіксація аплікаторів;
 • поступове контрольоване охолодження цільових зон.

Температура, час впливу і кількість сеансів кріоліполізу підбираються індивідуально на консультації у лікаря Alpha Cell.

На відміну від шкіри і кровоносних судин, які стійкі до перепадів температур, жирові клітини руйнуються при тривалому охолодженні. Тому кріоліполіз — це ефективний метод, щоб позбутися зайвої ваги. Він добре поєднується з іншими безопераційними процедурами корекції фігури, доповнюючи і прискорюючи результати від дієт, спорту, фізіотерапії.

Переваги процедури кріоліполізу в Alpha Cell

Безпечна та ефективна процедура позбавлення жирових відкладень
Позитивні результати стають помітні вже після першого сеансу. Остаточний ефект настає через 1−2 місяці. Жировий прошарок зменшується на 25−50%. Рекомендовано пройти 3−5 сеансів кріоліполізу.
Прицільна і точна дія
Кріоліполіз дозволяє позбутися від жиру там, де дуже складно вплинути на нього за допомогою інших процедур, дієт і фізичних вправ, а саме: внутрішній частині стегон, колінах, руках, боках, спині, тощо.
Відсутність побічних ефектів і періоду відновлення
На відміну від хірургічних методів схуднення, кріоліполіз — малоінвазивний, повністю безпечний і має мінімум протипоказань.

Кріоліполіз – гарантоване швидке схуднення з помітним ефектом!

Після однієї процедури кріоліполізу можна зафіксувати результат  – зменшуються сантиметри у талії.

Відгуки про кріоліполіз у клієнтів позитивні, так як всі, хто мріяв швидко схуднути, досягнули бажаного результату.

Ціна кріоліполізу у медичній клініці Alpha Cell приємна, також у нас діють знижки та акції. До кожного підходимо індивідуально та перед процедурою обов’язково призначаємо консультацію лікаря.

Ефект кріоліполізу:
 • усуває локальні жирові відкладення;
 • корегує фігуру і моделює силует;
 • активує катаболічні шляхи, що призводить до загального очищення організму;
 • підвищує еластичність і пружність шкіри;
 • допомагає швидко схуднути.
Поширені запитання
Чим хороший кріоліполіз?

Кріоліполіз хороший тим, що має мінімальну кількість протипоказань і він підходить майже всім. Протипоказання: холодова алергія, гострі респіраторні захворювання, великі рубці та шрами у зоні впливу, аутоімунні захворювання (у т. ч. цукровий діабет).

Чи повернеться жир після кріоліполізу?

Кріоліполіз руйнує жирові клітини в обробленій ділянці, і вони видаляються назавжди. Через зменшення загальної кількості клітин жиру оброблена область залишається більш скульптурною, навіть при наборі ваги.

Чим шкідливий кріоліполіз?

Серед побічних ефектів від цієї процедури: тимчасове локальне почервоніння шкіри, тимчасове оніміння і зниження чутливості шкіри в місці проведення процедури. Усі ці побічні ефекти самостійно проходять протягом години.

Коли можна планувати вагітність після кріоліполізу зони живота?

Планувати вагітність можна буде через два місяці після проведення процедури, коли закріпиться остаточний результат.

Скільки коштує кріоліполіз, як часто його робити?

Ціна залежатиме від кількості маніпул та їхнього розміру, орієнтовна ціна кріоліполізу в м Рівне від 750 грн. Рекомендовано пройти 3-5 процедур з перервою місяць, тобто процедуру робити 1 раз на місяць.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0