Кріоліполіз
Розділ: Корекція фігури

Кріоліполіз у Рівному

Кріоліполіз — процедура охолодження підшкірно-жирового шару спеціальною вакуумною насадкою з подальшим руйнуванням жирових клітин. Застосування холоду на тілі допоможе вирішити ряд проблем, пов’язаних з надмірною вагою, створити струнке та красиве тіло.

Принцип дії кріоліполізу:

Спеціальна насадка захоплює жирову складку і створює вакуум. Протягом години на жирові клітини прицільно діють низькою температурою. Під дією холоду жирові клітини входять в стан апоптозу — природної загибелі – розпадаються на фрагменти і природним шляхом виводяться з током лімфи.

За годину до процедури не рекомендується пити і їсти. Тривалість сеансу — 1 година. У перші 10 хвилин сеансу можливі відчуття холоду і поколювань.

Вартість:
600-700 грн.

Як здійснюється процедура кріоліполізу в Alpha Cell

В середньому сеанс кріоліполізу триває близько години. Процедура виконується за допомогою 3-х насадок (аплікаторів) різних розмірів. В Alpha Cell ми використовуємо апарат Cool-Shaping з можливістю обробляти відразу кілька різних зон.

Особливо це актуально при невеликих жирових відкладеннях в області колін, де інші кріо-апарати з вакуумними апплікаторами складно зафіксувати. При цьому пацієнт істотно заощаджує свій особистий час.

На початку процедури відбувається обробка проблемної зони тіла з використанням антифризової мембрани, яка запобігає пошкодженню верхнього шару епідермісу. Таку ж антифризову мембрану використовують для проведення ультразвукових досліджень.

Далі відбувається:

 • фіксація охолоджуючих аплікаторів;
 • на оброблені гелем зони за допомогою фіксуючих ременів кріпляться аплікатори;
 • поступове охолодження оброблених зон, коли температура знижується до потрібного рівня.

Температура, час впливу і кількість сеансів кріоліполізу підбираються індивідуально на консультації у лікаря Alpha Cell.

На відміну від шкіри і кровоносних судин, які стійкі до перепадів температур, жирові клітини руйнуються при охолодженні до -10 градусів. Тому кріоліполіз — це ефективний метод позбавлення зайвої ваги. Він добре поєднується з іншими безопераційними процедурами корекції фігури. Не вимагає зміни способу життя, дозволяє досягти найкращого результату від дієт, спорту, фізіотерапії.

Чим корисна процедура кріоліполізу в Alpha Cell

Зменшення підшкірно-жирового шару відбувається завдяки руйнуванню цілісності мембран жирових клітин, від чого їх вміст вивільняється в міжклітинний простір і виводиться природним шляхом.
Безпечна процедура очищення тіла на клітинному рівні
На відміну від хірургічних методів схуднення, кріоліполіз — малоінвазивний, повністю безпечний, має мінімум протипоказань і стійкий результат.
Ефективний метод позбавлення зайвої жирової клітковини
Кріоліполіз дозволяє позбутися від жиру там, де дуже складно вплинути на нього за допомогою інших процедур, дієт і фізичних вправ, а саме: внутрішньої частини стегон, колін, рук, боках, спини та ін.
Висока точність, відсутність побічних дій і відновного періоду
Позитивні результати помітні вже після першого сеансу. Остаточний ефект настає через 1−2 місяці. Жировий прошарок зменшується на 25−50%. Рекомендовано пройти 3−5 сеансів кріоліполізу.

Кріоліполіз – гарантоване швидке схуднення з помітним ефектом!

Після процедури кріоліполізу вже після перших 5 днів можна помітити результат «до і після» – зменшуються сантиметри у талії. Та це лиш початковий ефект, адже надалі жирові складки ще будуть зникати і шкіра набуде еластичності!

Відгуки від кріоліполізу у клієнтів позитивні, так як всі, хто мріяв швидко схуднути, домоглися бажаного результату. Виснажливими дієтами позбутися зайвих кілограмів можна, та для цього багато йде часу, і після голодання, зазвичай, знову людина поправляється.

Ціна кріоліполізу у медичній клініці Alpha Cell приємна, також у нас діють знижки та акції. До кожного підходимо індивідуально та перед процедурою обов’язково назначаємо ще консультацію лікаря.

Ефект кріоліполізу:
 • зменшує целюліт та підшкірно-жирову клітковину;
 • прискорює виведення шлаків і токсинів з організму;
 • усуває локальні жирові відкладення;
 • коригує фігуру і моделює силует;
 • підвищує еластичність і пружність шкіри;
 • допомагає швидко схуднути.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0