Кріоліполіз
Розділ: Корекція фігури

Кріоліполіз у Рівному

Кріоліполіз — процедура охолодження підшкірно-жирового шару спеціальною вакуумною насадкою з подальшим руйнуванням жирових клітин. Застосування холоду на тілі допоможе вирішити ряд проблем, пов’язаних з надмірною вагою, створити струнке та красиве тіло.

Принцип дії кріоліполізу:

Спеціальна насадка захоплює жирову складку і створює вакуум. Протягом години на жирові клітини прицільно діють низькою температурою. Під дією холоду жирові клітини входять в стан апоптозу — природної загибелі – розпадаються на фрагменти і природним шляхом виводяться з током лімфи.

За годину до процедури не рекомендується пити і їсти. Тривалість сеансу — 1 година. У перші 10 хвилин сеансу можливі відчуття холоду і поколювань.

Вартість лікування:
600-700 грн.

Як здійснюється процедура кріоліполізу в Alpha Cell

В середньому сеанс кріоліполізу триває близько години. Процедура виконується за допомогою 3-х насадок (аплікаторів) різних розмірів. В Alpha Cell ми використовуємо апарат Cool-Shaping з можливістю обробляти відразу кілька різних зон.

Особливо це актуально при невеликих жирових відкладеннях в області колін, де інші кріо-апарати з вакуумними апплікаторами складно зафіксувати. При цьому пацієнт істотно заощаджує свій особистий час.

На початку процедури проблемну зону тіла змащують спеціальним гелем, який запобігає пошкодженню верхнього шару епідермісу. Такий же гель використовують для проведення ультразвукових досліджень.

Далі відбувається:

 • фіксація охолоджуючих аплікаторів;
 • на оброблені гелем зони за допомогою фіксуючих ременів кріпляться аплікатори;
 • поступове охолодження оброблених зон, коли температура знижується до потрібного рівня.

Температура, час впливу і кількість сеансів кріоліполізу підбираються індивідуально на консультації у лікаря Alpha Cell.

На відміну від шкіри і кровоносних судин, які стійкі до перепадів температур, жирові клітини руйнуються при охолодженні до -10 градусів. Тому кріоліполіз — це ефективний метод позбавлення зайвої ваги. Він добре поєднується з іншими безопераційними процедурами корекції фігури. Не вимагає зміни способу життя, дозволяє досягти найкращого результату від дієт, спорту, фізіотерапії.

Чим корисна процедура кріоліполіза в Alpha Cell

Зменшення підшкірно-жирового шару відбувається завдяки руйнуванню цілісності мембран жирових клітин, від чого їх вміст вивільняється в міжклітинний простір і виводиться природним шляхом.
Безпечна процедура очищення тіла на клітинному рівні
На відміну від хірургічних методів схуднення, кріоліполіз — малоінвазивний, повністю безпечний, має мінімум протипоказань і стійкий результат.
Ефективний метод позбавлення зайвої жирової клітковини
Кріоліполіз дозволяє позбутися від жиру там, де дуже складно вплинути на нього за допомогою інших процедур, дієт і фізичних вправ, а саме: внутрішньої частини стегон, колін, рук, боках, спини та ін.
Висока точність, відсутність побічних дій і відновного періоду
Позитивні результати помітні вже після першого сеансу. Остаточний ефект настає через 1−2 місяці. Жировий прошарок зменшується на 25−50%. Рекомендовано пройти 3−5 сеансів кріоліполізу.

Кріоліполіз – гарантоване швидке схуднення з помітним ефектом!

Після процедури кріоліполізу вже після перших 5 днів можна помітити результат «до і після» – зменшуються сантиметри у талії. Та це лиш початковий ефект, адже надалі жирові складки ще будуть зникати і шкіра набуде еластичності!

Відгуки від кріоліполізу у клієнтів позитивні, так як всі, хто мріяв швидко схуднути, домоглися бажаного результату. Виснажливими дієтами позбутися зайвих кілограмів можна, та для цього багато йде часу, і після голодання, зазвичай, знову людина поправляється.

Ціна кріоліполізу у медичній клініці Alpha Cell приємна, також у нас діють знижки та акції. До кожного підходимо індивідуально та перед процедурою обов’язково назначаємо ще консультацію лікаря.

Ефект кріоліполізу:
 • зменшує целюліт та підшкірно-жирову клітковину;
 • прискорює виведення шлаків і токсинів з організму;
 • усуває локальні жирові відкладення;
 • коригує фігуру і моделює силует;
 • підвищує еластичність і пружність шкіри;
 • допомагає швидко схуднути.
Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0