Рівне Київ
Абдомінопластика
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія
Абдомінопластика у м Рівне

Абдомінопластика - пластика живота

Кожна людина хоче бути красивою і привабливою у будь-якому віці. Однак з роками фігура, незважаючи на всі зусилля, стає вже не такою підтягнутою, як раніше. Стрункість зникає, що би не робили чоловіки і жінки, включаючи дієти, посилені тренування і здоровий спосіб життя. Як же діяти в такому випадку? Абдомінопластика – ефективне рішення.

Вартість:
від 50 000 грн
Тривалість:
від 1 год
Що таке абдомінопластика?

Справа в тому, що абдомінопластика-пластика живота – це один з новітніх способів корекції фігури, яка втратила колишню стрункість. Це одна з найбільш популярних операцій що проводить наш медичний центр «Alpha Cell». Така операція відмінно вирішує проблему зовнішнього вигляду у людей, які з яких-небудь причин не можуть коригувати фігуру за допомогою стандартних способів, таких як дієта чи відвідування фітнес-залу.

Як проводиться пластика живота?

Цю операцію призначають пацієнтам з «фартухом», тобто обвислою шкірою внизу живота. Хірург робить горизонтальний розріз над паховою областю, а також навколо пупка. Потім  видаляє надлишки підшкірно-жирової клітковини і шкіри, з’єднує прямі м’язи, корегує білу лінію живота, формує пупковий отвір. По закінченню операції хірург накладає шви.

До переваг пластики живота можна віднести наступні:

  • ви отримуєте прекрасні форми і плаский, пружний живіт в короткі терміни;
  • ви виглядаєте значно молодше і стрункіше;
  • ви можете бути впевнені в ефекті від операції.

Деякі люди турбуються, що після того, як проведена абдоминопластика – пластика живота, ефект від неї швидко зникне. Але це не так! Якщо після пластичної операції ви будете вести здоровий і активний спосіб життя, то стрункий живіт буде радувати вас ще довгий час. Також жінкам слід пам’ятати, що ефект від пластики живота збережеться на довше, якщо вони не збираються народжувати. Післяопераційний період: Ми забезпечимо максимально можливий догляд та супровід на протязі 2 тижнів реабілітації після проведеної операції.  Ми використовуємо новітнє обладнання та гарантуємо вам чудовий результат. Звернувшись до нас, ви незабаром зможете милуватися своєю чудовою оновленої фігурою.

 

Поширені запитання
Як відбувається операція з абдомінопластики?

Операція полягає в тому, що кожен жировий шар передньої частини черевної стінки відшаровується і переміщається в її нижню частину, при цьому надлишки цього шару, які і формують «фартух», видаляються.

Що не можна робити після абдомінопластики?

Не слід піднімати тяжкість, займатися спортом. Періодично необхідно відвідувати лікаря, щоб він контролював, як гоїться живіт після абдомінопластики. На час відновлення не можна спати на боці чи животі, оскільки це може призвести до розвитку ускладнень.

Як довго тримається набряк після абдомінопластики?

Тканини набрякають не миттєво після операції. Зазвичай набряклість наростає протягом перших днів і досягає свого піку розвитку на 3-4 день, після чого починає йти на спад. Набряк може триматися близько 1,5 місяця, в деяких випадках і довше.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0