Реконструкція молочних залоз
Розділ: Пластична хірургія

Реконструкція молочних залоз у Рівному

Красиві і пружні груди по праву вважаються головним атрибутом жіночої привабливості. Але трапляється, що в результаті хірургічного втручання (мастектомії) жінка позбавляється цього органу. Після цього часто вона перестає відчувати себе коханою і бажаною.

Якщо таке сталося і з вами, не варто засмучуватися і впадати в паніку. Існує прекрасний спосіб повернути грудей первісний вигляд – реконструкція молочних залоз. Така операція допоможе відновити віру в свої чари!

Вартість:
від 13500 грн.

Особливості методики реконструкції молочних залоз

Основна мета процедури – відновити обсяг і форму молочної залози. Досягти цього можна декількома способами. Основні з них:

  • за допомогою імплантів;
  • шляхом аутотрансплантації;
  • з використанням коригувальних процедур і міні-операцій.

Вибирати той чи інший метод повинен виключно пластичний хірург. Щоб реконструкція молочних залоз пройшла успішно і не завдала шкоди здоров’ю, необхідно звертатися тільки в спеціалізовані клініки. При цьому до вибору установи потрібно підійти з усією відповідальністю.

 

Ми допоможемо з реконструкцією молочних залоз

Медичний центр «Alpha Cell» давно завоював довіру сотень пацієнтів. Ми працюємо для того, щоб повернути вам красу і впевненість в собі. Наші лікарі є професіоналами своєї справи, а одже операція пройде на найвищому рівні.

 

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Корнієнко Олександр (Пластичний хірург)
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0