Рівне Київ
Ліпосакція
Розділи: Корекція фігури, Пластична хірургія
Ліпосакція в Рівному

Ліпосакція у м Рівне

Ліпосакція, або як по-іншому її називають, ліпоаспірація – успішний метод видалення надлишків жиру. Ліпосакції піддаються жировій тканини на різних ділянках тіла людини, і на сьогоднішній день цей метод широко застосовується в пластичній хірургії Рівного. За допомогою ліпосакції можна видалити жирові скупчення на шиї, обличчі, руках, стегнах (ліпосакції стегон), колінах, передніх і бічних поверхнях черевної стінки (ліпосакція живота), а також видалити ліпому.

Вартість:
від 5500 грн.
Тривалість:
від 1 год

Як підготуватися до ліпосакції у м Рівне?

Підготовка до ліпосакції включає обстеження організму та розпочинається за три тижні до запланованої дати операції, щоб виключити:

 • наявність грижі черевної стінки – для ліпомоделювання живота;
 • серцево-судинні захворювання;
 • запальні захворювання шкіри в зоні операції;
 • захворювання вен.

Перед ліпосакцією необхідно здати низку аналізів:

 • загальний аналіз крові та аналіз на згортання крові;
 • електроліти;
 • аналіз сечі та показники функцій печінки.

Показання/протипоказання до проведення ліпосакції

Показаннями для проведення ліпосакції та ліпомоделювання є значні локальні жирові відкладення, які неможливо виправити консервативним методом.

Протипоказаннями для ліпосакції є:

 • вагітність і лактація;
 • діабет важкого ступеню;
 • важкі стадії гіпертонічної хвороби;
 • серцева недостатність та ішемічна хвороба серця;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • анемія;
 • варикоз і яскраво виражені захворювання вен.

Якщо ви робите ліпосакцію в Рівному в нашій клініці Alpha Cell, то можете бути впевнені:  ми допоможемо Вам покращити Ваше життя та стати щасливішими! Ми зібрали кращих фахівців з багаторічним досвідом та високим рівнем професіоналізму і сміливо беремося за складні випадки, щоб зробити Ваше життя щасливішим та додати усмішку на Ваше обличчя.

Бажаєте мати ідеальну фігуру, позбутися комплексів, підкреслити свою індивідуальність, стати красивішими та щасливішими – запишіться на консультацію до пластичного хірурга.

 

Поширені запитання
Коли буде видно результат після ліпосакції?

Перші зміни можна буде побачити неозброєним оком уже через 2-3 тижні. Однак для повного відновлення потрібно більше часу. Прискорити процес допоможе дотримання рекомендацій хірурга.

Скільки жиру можна видалити при ліпосакції?

За різними даними рекомендовано видаляти не більше 3-5 літрів жирової тканини за один раз. Такого обсягу достатньо, щоб видалити проблемні зони.

Після ліпосакції жирові клітини не відновлюються?

У тій зоні, де виконана ліпосакція, жир не утворюється повторно. При збільшенні маси тіла розбухають наявні жирові клітини, але не з’являються нові. Однак він може з’явитися в інших зонах, де не було зроблено ліпосакції. В такому випадку, зайві кілограми або концентруються в новій зоні, або рівномірно розподіляються по тілу і стають не так помітні.

Після операції можна назавжди забути про фізичну активність і дієти, все і так буде чудово?

На жаль, проведена операція – це тільки половина успіху. Підтримка форми, отриманої після ліпосакції це відповідальність самого пацієнта. Зайві кілограми легко можуть повернутися, якщо не дотримуватися правильного харчування і виключити фізичні навантаження.

На скільки велика ймовірність пошкодити внутрішні органи при ліпосакції живота?

Перевагою є те, що операція виконується через невеликі проколи у шкірі, не пошкоджуються судини та нервові закінчення, а жирова тканина при цьому ефективно видаляється.

Що вибрати: ліпосакцію чи абдомінопластику?

Ліпосакція більш проста процедура, реабілітаційний період якої значно менший, ніж у абдомінопластики. Але вона не допоможе пацієнтові позбутися всієї зайвої ваги. Вона підходить тим, хто просто хоче трохи змінити чи підкреслити природну фігуру. Абдомінопластика у свою чергу допоможе пацієнтові позбутися проблем із зайвою вагою та поверне своє здоров’я. У будь-якому випадку перед проведенням процедури пацієнт проходить консультацію з фахівцем, який вирішить, яка з процедур буде найбільш безпечною та ефективною.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

  Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
  Схожі послуги центру
  0 / 0