Рівне Київ
Операція зі створення ямочок на щоках
Розділ: Пластична хірургія
Створення ямочок на щоках у м Рівне

Створення ямочок на щоках у м Рівне

Тим, хто давно мріє придбати цю пікантну особливість міміки, можливо, знайомий термін “дімплектомія”. Ця назва досить популярна у пластичній хірургії, це хірургічна процедура, під час якої пластичний хірург у Рівному робить розрізи щік задля створення ямочок.

Вартість:
від 9000 грн
Тривалість:

Операцію можуть робити всі бажаючі, за будь-якої форми та повноти щік. Ямочки можна зробити як глибокими, так і поверхнево круглими чи витягнутими. Стати володаркою кокетливих ямочок можна лише за 30 хвилин, адже операція досить проста і абсолютно безпечна. Після проведення операції пацієнтка після накладання швів відразу залишає стаціонар. 

На обличчі слідів від розрізів не залишається, що є перевагою цієї технології хірургічного втручання. Другою, але не менш важливою перевагою є невисока ціна на операцію. 

Яких результатів очікувати після створення ямочок на щоках? 

Після проведення дімплектомії формується рубець усередині щоки, який розташований між слизовою оболонкою порожнини рота та шкірою щоки. Цей рубець злегка стягує тканини, що сприяє появі на лицьовій стороні щоки западинки. Пластичний хірург за проханням пацієнта варіює глибину ямочки та її конфігурацію, а також положення шва та силу його стягнення. Також можливе створення ямочок, які будуть помітні за умови, коли ви смієтеся або посміхаєтеся.

На попередній консультації лікар дізнається у пацієнтки, де на щоках вона хотіла б мати западинки, якого розміру і глибини. Обговорення цих деталей відбувається біля дзеркала, вибрані місця розташування хірург позначає маркером.

Як проходить операція зі свторення ямочок на щоках у м Рівне?

Проводиться резекція маленької ділянки м’яза, потім розріз зашивається. Шви формують невеликі борозни між слизовою оболонкою ротової порожнини та шкірою. Вся операція триває трохи більше півгодини. Для її проведення не потрібен загальний наркоз, якщо, пацієнтка сама не висловить такого бажання. Для знеболення цілком достатньо уколів у місце розрізу, укол прирівнюється до такого, що використовують стоматологи для лікування зубів. Неприємних відчуттів буде мінімум, а больових не буде взагалі.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0