Рівне Київ
Зменшення молочних залоз
Розділ: Пластична хірургія
Зменшення молочних залоз у м Рівне

Зменшення молочних залоз (редукційна мамопластика) у м Рівне

Редукційна мамопластика – операція спрямована на  зменшення молочних залоз  шляхом резекції (видалення) залозистої тканини, покращення їх розмірів та контурів.

Красу жіночих грудей завжди вдається охарактеризувати з допомогою точних параметрів. Головне, щоб вона гармоніювала із зовнішнім виглядом та віком пацієнтки, була пропорційною будові її фігури.

Вартість:
від 30 000 грн
Тривалість:

Занадто об’ємні груди, що не відповідають росту та масі тіла, можуть розвиватися як у період статевого дозрівання дівчини, так і під час вагітності та годування дитини. В окремих випадках молочні залози досягають величезних розмірів і сприймаються як потворність. Тяжкі, відвислі молочні залози можуть завдавати жінці як фізичні, так і психологічні страждання. Дискомфорт внаслідок надмірного об’єму і маси залоз є основним показанням до редукційної мамопластики у більшості пацієнтів. 

Гіпертрофія молочних залоз може супроводжуватися хронічним маститом і мастопатією як з больовим синдромом, так і без. Найчастіше жінки пред’являють скарги на мацерацію та попрілості в області підгрудної складки, які важко піддаються лікуванню. На грудях з’являються розтяжки, контуруються розширені вени. Тому редукційна маммопластика має не тільки естетичний, а й лікувальний характер.

Що потрібно робити перед редукційною мамопластикою? 

Крім, клінічного та лабораторного обстеження, до комплексу обов’язкових передопераційних заходів необхідно включати консультацію мамолога, УЗД, мамографію. На етапі консультації з пластичним хірургом важливо обговорити побажання та вислухати його думку. Кожен пацієнт, як і кожен лікар, має різне уявлення про бажаний розмір та форму грудей. Хірург обстежує груди та проводить необхідні виміри, пояснює особливості операції у зв’язку з віком, станом шкіри, формою та розміром грудей. Зменшення грудей не рекомендується жінкам, які планують у майбутньому перенести вагітність.

 Особливості проведення редукційної мамопластики в м Рівне 

Операція виконується під наркозом та триває 1,5-3 години. Хірург видаляє надлишки жиру, тканини самої залози, шкіри та переміщає сосок та ареолу у нове положення. Крім того, надлишкова тканина молочних залоз, що резецюється, нерідко буває змінена в результаті мастопатії, і її видалення сприятливе, так як зменшує ризик злоякісного переродження молочної залози. Видалення тканини молочної залози не спричиняє збільшення ризику онкологічних захворювань надалі. Наступним етапом у пластичній хірургії Рівного є зведення клаптів шкіри навколо ареоли з формуванням нового контуру грудей. Тканини з’єднуються спеціальними косметичними швами. Шви зазвичай розташовуються навколо ареоли та вертикально вниз до складки під грудьми.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0