Рівне Київ
Хірургічне лікування варикозної хвороби
Розділ: Хірургія

Хірургічне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок у Рівному

Варикозна хвороба знайома багатьом жінкам і чоловікам працездатного віку, але найчастіше страждають все же представниці прекрасної половини людства. Захворювання, яке скорочено називають варикозом, характеризується розширенням поверхневих вен і супроводжується порушенням кровотоку. Варикоз на ногах частіше з’являється у людей, які проводять багато часу у одному положенні – сидячому або стоячому.

Вартість:
від 6000 грн.
Тривалість:

Існує ряд факторів, які сприяють виникненню хвороби. Серед них:

  • зайва вага;
  • вагітність (тому жінки і частіше страждають від варикозу);
  • спадковість;
  • часте використання затісної спідньої білизни і різних корсетів;
  • неправильне харчування, яке призводить до частих запорів, а ті у свою чергу ведуть до підвищення внутрішньочеревного тиску.

Варикозна хвороба нижніх кінцівок має характерні симптоми, які помітні неозброєним оком і чітко відчуваються людиною. Найпершою ознакою є набряк ніг, крім того, людину може супроводжувати біль, нічні судоми у ногах, можуть з’являтись вузлуваті розширення під шкірою у місцях, де проходять вени. Судинні зірочки, які є ознакою розширення дрібних вен, теж вказують на схильність до варикозу.

Варикоз лікування і профілактика

Лікувати варикозне розширення вен можна різними методами, але в багатьох випадках хірургія є найефективнішим. У нашому Центрі регенеративної медицини пацієнт, який звертається з проблемою розширених вен на ногах, отримає в першу чергу якісну консультацію від спеціаліста і відповіді на усі свої питання. Якщо знадобиться операція, то вона буде проведена професіоналом. Крім того, ми пропонуємо лікування стовбуровими клітинами, яке може покращити стан не тільки вен, а й всього організму і внутрішніх органів, оскільки активує внутрішні резерви і стимулює процеси регенерації клітин.

Щодо профілактичних заходів, то до них можна віднести і заняття спортом, і зменшення вживання в їжу солі, і часту зміну положення тіла під час роботи, і обливання ніг холодною водою у вечірній час, і зниження ваги.

Поширені запитання
Як відбувається операція з видалення варикозних вен?

Існує три основні види операцій при варикозі нижніх кінцівок: класична венектомія (флебектомія), стрипінг та лігування вени. Класична венектомія (флебектомія). На нозі під час такого втручання проводиться поздовжній розріз шкіри, що відповідає ходу варикозно розширеної вени.

Скільки триває реабілітація після видалення варикозу?

Хірургічне видалення уражених варикозом вен – не остання битва у боротьбі з цим захворюванням. Для повного відновлення після операції важливо дотримуватися рекомендацій лікаря протягом 2-6 місяців і істотно змінити спосіб життя, інакше відновлення функціональності судин затягнеться надовго.

Коли потрібно робити операцію при варикозі?

Показання до операції: тромбоз ділянки підшкірної вени (тромбофлебіт); симптоми венозної недостатності (нічні судоми в литкових м’язах, біль та відчуття тяжкості в ногах, набряки), які погано піддаються консервативній терапії; наявність трофічних виразок венозної етіології (коли є «живлення» виразки розширеною веною);

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних