Хірургічне лікування варикозної хвороби
Розділ: Хірургія

Хірургічне лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок у Рівному

Варикозна хвороба знайома багатьом жінкам і чоловікам працездатного віку, але найчастіше страждають все же представниці прекрасної половини людства. Захворювання, яке скорочено називають варикозом, характеризується розширенням поверхневих вен і супроводжується порушенням кровотоку. Варикоз на ногах частіше з’являється у людей, які проводять багато часу у одному положенні – сидячому або стоячому.

Вартість:
від 6000 грн.

Існує ряд факторів, які сприяють виникненню хвороби. Серед них:

  • зайва вага;
  • вагітність (тому жінки і частіше страждають від варикозу);
  • спадковість;
  • часте використання затісної спідньої білизни і різних корсетів;
  • неправильне харчування, яке призводить до частих запорів, а ті у свою чергу ведуть до підвищення внутрішньочеревного тиску.

Варикозна хвороба нижніх кінцівок має характерні симптоми, які помітні неозброєним оком і чітко відчуваються людиною. Найпершою ознакою є набряк ніг, крім того, людину може супроводжувати біль, нічні судоми у ногах, можуть з’являтись вузлуваті розширення під шкірою у місцях, де проходять вени. Судинні зірочки, які є ознакою розширення дрібних вен, теж вказують на схильність до варикозу.

Варикоз лікування і профілактика

Лікувати варикозне розширення вен можна різними методами, але в багатьох випадках хірургія є найефективнішим. У нашому Центрі регенеративної медицини пацієнт, який звертається з проблемою розширених вен на ногах, отримає в першу чергу якісну консультацію від спеціаліста і відповіді на усі свої питання. Якщо знадобиться операція, то вона буде проведена професіоналом. Крім того, ми пропонуємо лікування стовбуровими клітинами, яке може покращити стан не тільки вен, а й всього організму і внутрішніх органів, оскільки активує внутрішні резерви і стимулює процеси регенерації клітин.

Щодо профілактичних заходів, то до них можна віднести і заняття спортом, і зменшення вживання в їжу солі, і часту зміну положення тіла під час роботи, і обливання ніг холодною водою у вечірній час, і зниження ваги.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних