Хірургічне лікування грижі живота
Розділ: Хірургія

Хірургічне лікування грижі живота у Рівному

Грижа живота, або, як її ще називають, кила – це захворювання, яке характеризується виходом деяких внутрішніх органів із займаного ними положення в тілі. При цьому цілісність оболонки, що їх покриває, не порушується. Грижа вважається поширеною патологією, яка частіше діагностується у чоловіків, ніж у жінок. Діти і літні люди мають більшу схильність до утворення гриж. Найпоширенішими є грижі живота, пупкові і пахові. Також існує післяопераційна грижа живота, яка з’являється в деяких випадках у зоні рубця після операції.

Вартість:
від 9000 грн

Виникають грижі по різним причинам. Тут і спадковість, і вага людини, і спосіб життя, і рівень фізичних навантажень. Вагітність, важка фізична праця, надмірні заняття спортом, неправильне харчування – все це може сприяти хворобі. А однією з головних причин вважають порушення внутрішньочеревного тиску, яке може бути пов’язане і з перенесеними хворобами, і з сильним хронічним кашлем, і з частими запорами, і з ожирінням, і з іншими факторами.

Симптоми грижі завжди явні, оскільки найголовнішою її ознакою є невелика пухлина, яка викликає больові відчуття і стає помітною у положенні стоячи, сидячи або при напруженні м’язів черева. В залежності від форми грижі біль відчувається різний: при легкій – тупий і нерізкий, при важкій – гострий і раптовий.

Грижа живота лікування

Оскільки грижа є дуже небезпечним захворюванням, не варто нехтувати здоров’ям, недооцінюючи серйозність ситуації. При перших ознаках хвороби варто звернутись до спеціалістів нашої клініки. Досвідчений лікар проведе огляд, проконсультує, дасть вичерпні відповіді на всі запитання. А після здачі необхідних аналізів і оцінки спеціалістом загального стану здоров’я наступним етапом стане хірургія, оскільки лікується грижа хірургічним шляхом. Відновлення після операції відбувається швидко.

Наш Центр регенеративної медицини пропонує лікування за допомогою стовбурових клітин. Потрапивши в організм, вони допомагають всім органам і системам відновлюватись, прискорюють процеси регенерації, тому і будь-які рани загоюються значно швидше.

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0