Рівне Київ
Лікування пахової грижі
Розділ: Хірургія

Лікування пахової грижі

Пахова грижа: виявити і вилікувати

З терміном пахова грижа знайомі навіть ті, хто з даним захворюванням не стикався особисто. А все через те, що хвороба, яка характеризується виходом кишківника з грижового дефекту, розміщеного в паховій області, є дуже поширеною серед людей різного віку і про неї багато говорять. Частіше зустрічається вона у чоловіків, аніж у жінок, так як чоловічий паховий канал більше вразливий (така анатомічна будова).

Вартість:
від 9000 грн
Тривалість:
Хірургічне лікування пахової грижі у Рівному

Якщо говорити про симптоми пахової грижі, то їх не дуже багато, проте вони яскраві і легко розпізнаються. Найголовнішою ознакою хвороби є випинання у паховій області, яке може бути різної форми і розмірів. Крім того, симптомами можуть бути і відчуття важкості в області живота, і біль при фізичних зусиллях, і відчуття незручності при ходьбі.

Пахова грижа лікування

Хоч виявити пахову грижу у себе можна і самостійно, надійніше все ж проконсультуватись з лікарем. Звернувшись у клініку ALPHA CELL ви отримаєте консультацію спеціаліста і рекомендації щодо лікування. Найчастіше необхідна операція, і лише в деяких відпадках можна обійтись консервативним лікуванням – носінням спеціального бандажу (зазвичай так лікують дітей). Варто зазначити, що хірургія пахової грижі – справа звичайна для лікарів, які на цьому спеціалізуються, тому не варто хвилюватись чи боятись. Уже через кілька днів після операції пацієнт може повернутись до звичного життя.

Реабілітація після хірургічного втручання буде проходити швидше і краще, якщо пацієнт пройде у нашому Центрі регенеративної медицини АМК-терапію, які допомагають стимулювати власні резерви організму, пришвидшують процеси оновлення органів і систем тіла. Сприятиме процедура і швидшому загоєнню ран, в тому числі і післяопераційних, а про можливі негативні наслідки операції можна буде просто забути.

Поширені запитання
Яке лікування при паховій грижі?

Слід пам’ятати, що консервативних методів, що дозволяють позбутися пахової грижі, немає. Всі існуючі неоперативні способи лікування, такі як носіння бандажу, дієта, масаж, обмеження фізичних навантажень спрямовані на зниження ризику виникнення ускладнень.

Що не можна робити при паховій грижі?

При паховій грижі не можна робити прогрівання, прикладати теплі компреси, приймати гарячу ванну, зловживати фізичними навантаженнями, піднімати тяжкості, лікуватися самостійно – без консультації у лікаря.

Яке обстеження при паховій грижі?

Інструментальні методи діагностики пахових гриж: УЗД патологічного випинання. Лікар візуалізує на екрані вміст грижового мішка, паралельно оцінюючи стан органів малого тазу та черевної порожнини. Рентгенівська комп’ютерна томографія (РКТ).

Детальніше розібратися в цій темі вам допоможе наш лікар
Зв’язок з лікарем:
Заповніть форму запису на консультацію

    Натискаючи на кнопку ви даєте згоду на обробку персональних даних
    Схожі послуги центру
    0 / 0